Skocz do zawartości

Czy Cousins to top 10 ligi?


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Kto poza Crawfordem? Wymieniony Jason Terry, Lamar Odom, Antonio McDyess, James Harden, Nick Collison, Taj Gibson

statystyki z sezonów w których grali z ławki mają dość porównywalne, więc skąd ta pewność? 

terry to tylko shooter crawford to również niezły playmaker, ja osobiście nawet 4 sezony temu wolałbym crawforda w swojej drużynie.

Jason Terry jechał w 2011 z koksem Lebronem jak równy z równym i kolokwialnie mówiąc "nasrał" na niego w game5. No i przede wszystkim, ma w dossier kilka naprawdę grubych (jak na swoją rolę) playoffowych serii. Crawford nie dość, że nie ma żadnej takiej, to jeszcze mało go było w PO w ogóle.

 

Manu to bym chyba nie brał w ogóle pod uwagę za oddanie misia Heat ad. 13 za wpierdol od Grizz w 1nd round, za znikanie w całych seriach w skali dekady to jest 6man award ale tylko za RS.

@Karpik

Bo ja wiem... najlepszy jest bo najwięcej ugrał, ale nie jest to na bank win przez KO.

Nazwanie Manu chokerem w PO to najgłupsze zdanie jakie przeczytałem na tym forum. Kiedykolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwanie Manu chokerem w PO to najgłupsze zdanie jakie przeczytałem na tym forum. Kiedykolwiek.

Zapytał byś się przed tym postem to bym Ci dokładnie powiedział co zaraz napiszesz. Gdzie napisałem że Manu to PO Choker? Nie pamiętam tylko żeby w ostatnim 5 leciu miał PO na jednym dobrym poziomie. Kampania 13' to była bryndza, a nie jak to mówisz crame de la crame backupu. Zresztą jeśli jest ktoś totalnie nieobiektywny w temacie Gino to oczywiście jesteś tym kimś właśnie Ty.

 

Mam już dwa najgorsze posty Ever na Twojej liście, nie wiem co teraz począć.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harden 6th manem dekady? Nie chce psuć zabawy, ale nie.

Przecież tron 6th mana dekady jest już dawno zajęty. Sprawa idzie o to, kto godnie zasiądzie po jego prawicy i dlaczego Jamal Crawford może występować tylko w roli błazna.

Zapytał byś się przed tym postem to bym Ci dokładnie powiedział co zaraz napiszesz. Gdzie napisałem że Manu to PO Choker? Nie pamiętam tylko żeby w ostatnim 5 leciu miał PO na jednym dobrym poziomie. Kampania 13' to była bryndza, a nie jak to mówisz crame de la crame backupu. Zresztą jeśli jest ktoś totalnie nieobiektywny w temacie Gino to oczywiście jesteś tym kimś właśnie Ty.

 

Mam już dwa najgorsze posty Ever na Twojej liście, nie wiem co teraz począć.

Mówimy o 36-letnim dziadku. Trudno oczekiwać, żeby w każdym meczu PO był równie stabilny jak wtedy gdy kręcił się koło 30-ki. Zresztą to jest MANU GINOBILI - człowiek który chyba wymyślił nierówną formę i granie w kratkę.

PO 2013 były faktycznie bardzo słabe, ale między innymi dlatego tegoroczny tytuł Spurs był tak emocjonujący - bo niemały udział miał odrodzony Manu - chociażby jako najlepszy zawodnik w serii z Mavs i poza serią z Blazers (najmniej istotna dla SA) to rozegrał jeszcze dwie bardzo dobre rozdania.

 

A tak już całkiem w nawiasie to mówiliśmy o całej dekadzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi ale twoje zdanie na temat pary Cousins-Noah to podręcznikowy przykład określenia krótkowzroczność i zbytniego podjarania się początkiem sezonu przy ocenie graczy.

 

Bogut w zeszłym roku listopad pocżatek grudnia pisałem że Le Bron cieniuje w obronie i dokładnie te same osoby co teraz mnie krytykują pisały że gówno prawda bo rok wcześniej miał przecież zajebisty DRAPM i ogólnie jest lepszym obrońcą niż Tiago Splitter i jak śmiem porównywać Tiago do Jamesa i stawiać go wyżej. Też wtedy próbka była za mała albo były hasła Le Bron i tak jest lepszy. Długo by dyskutować ale jakoś sezon przyznał mi rację i Le Bron zagrał mega przeciętny sezon w obronie - więc ja pozostanę przy swoim reszta przy swoim a na koniec sezonu możemy sobie spokojnie ocenić kto miał rację i czy AD 2015 będzie Noah lepszy czy DMC. Na razie po obejrzeniu coś 4-5 meczów Bulls i Kings widzę ogromną przewagę De Marcusa który po prostu się rozwija z roku na rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogut w zeszłym roku listopad pocżatek grudnia pisałem że Le Bron cieniuje w obronie i dokładnie te same osoby co teraz mnie krytykują pisały że gówno prawda bo rok wcześniej miał przecież zajebisty DRAPM i ogólnie jest lepszym obrońcą niż Tiago Splitter i jak śmiem porównywać Tiago do Jamesa i stawiać go wyżej. Też wtedy próbka była za mała albo były hasła Le Bron i tak jest lepszy. Długo by dyskutować ale jakoś sezon przyznał mi rację i Le Bron zagrał mega przeciętny sezon w obronie - więc ja pozostanę przy swoim reszta przy swoim a na koniec sezonu możemy sobie spokojnie ocenić kto miał rację i czy AD 2015 będzie Noah lepszy czy DMC. Na razie po obejrzeniu coś 4-5 meczów Bulls i Kings widzę ogromną przewagę De Marcusa który po prostu się rozwija z roku na rok

Jestem ogromnie ciekawy kto twierdził nawet w listopadzie/grudniu, że Lebron broni dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie wiem, pamiętam że dużo ludzi pisało, że LeBron nawet się nie kryje z olewaniem obrony.

No to pamięc Ciebie zawodzi bo w założonym przez Ciebie temacie na początku grudnia wszyscy poza mną umieszczali Le Brona albo w pierwszej albo w drugiej piątce def ale większość w pierwszej piątce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pamięc Ciebie zawodzi bo w założonym przez Ciebie temacie na początku grudnia wszyscy poza mną umieszczali Le Brona albo w pierwszej albo w drugiej piątce def ale większość w pierwszej piątce

O inercji słyszałeś? 

Kobe był w all-d jakoś po 8 latach odkąd ostatni raz wrócił do obrony. Ogólnie na Lebrona, w tym i ja, pisano, że przestał bronić. A, że ktoś z przywyczajenia wrzucał go do all-d jest argumentem w cholerę na siłę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam wszystkim ten topic:

 

http://www.e-nba.pl/topic/3172-14-sezonu-201314-koszykarskiej-ligi-zawodowej-nba/

 

Klasyczny Ely3 manipulujący "faktami" wedle uznania:

To, że już wtedy pisał że Lebron to słaby obrońca świadczy, że może po takim krótkim okresie wyciągać dalekoidące wnioski. Pomija za to, że w tym samym czasie(topicu) według niego Hibbert był NAJLEPSZYM centrem w NBA.. jak to się ma do całego sezonu Roya nie trzeba komentować.

 

Inna ciekawostka z tego topicu by Ely3:

A daj Panie spokój z tym Klejem. Przecież on nie ma żadnego rzutu z kozła. Najbardziej w lidze uzależniony od podań. Kiedy grał razem z Curry i Iguodalą był mega efektywny kiedy AI jest kontuzjowany to już są problemy a jeśli jeszcza na ławce siada Curry to Klej ma wartość wieszaka na koszulke prawie.

Zobacz jaka jest jego skuteczność kiedy nie biega ani z Iguodalą ani ze Stefkiem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasyczny Ely3 manipulujący "faktami" wedle uznania:

To, że już wtedy pisał że Lebron to słaby obrońca świadczy, że może po takim krótkim okresie wyciągać dalekoidące wnioski. Pomija za to, że w tym samym czasie(topicu) według niego Hibbert był NAJLEPSZYM centrem w NBA.. jak to się ma do całego sezonu Roya nie trzeba komentować.

 

Inna ciekawostka z tego topicu by Ely3:

Nie wiem co w tym dziwnego, że defensive anchor najlepszej defensywy od lat może być uznany za najlepszego centra w NBA, szczegolnie w okresie kiedy jest świeżo po świetnych PO i świetnym początku sezonu?

 

Ten tekst o Klayu Thompsonie jest trochę przerysowany, ale też raczej wstrzelił się w sedno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pamięc Ciebie zawodzi bo w założonym przez Ciebie temacie na początku grudnia wszyscy poza mną umieszczali Le Brona albo w pierwszej albo w drugiej piątce def ale większość w pierwszej piątce

 

Nigdzie nie napisałem, że nikt na niego nie głosował, tylko że dużo osób pisało o jego słabej obronie.

 

Powiem więcej, jestem pewny i pamiętam jak dziś, że sporo osób pisało o jego słabej obronie. Sam pisałem, że to jego najgorszy defensywnie sezon od kiedy nauczył się bronić, czyli gdzieś od 2007. Nie był to wcale jakiś kontrowersyjny temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co w tym dziwnego, że defensive anchor najlepszej defensywy od lat może być uznany za najlepszego centra w NBA, szczegolnie w okresie kiedy jest świeżo po świetnych PO i świetnym początku sezonu?

 

Ten tekst o Klayu Thompsonie jest trochę przerysowany, ale też raczej wstrzelił się w sedno.

No chodzi mi o argumentację - przypadek Boguta raczej pokazuje, że jest za wcześnie by stwierdzić czy obecna gra Cousinsa daje go do s5. Hibbert miał świetny początek sezonu, ale z niewyjaśnionych przyczyn stoczył się dość mocno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie. Śledzę na bieżąco e-nba i każdy popełnia jakieś wtopy, ale skąd jest taka nagona na ely3? Coś mnie omineło? Znam story z Rondo vs Evans by adv stats, ale coś jeszcze?

No chyba za często ma rację, stąd jak jest okazja mu wypomnieć wtopę to korzystam :tongue: Jak oglądaliśmy wspólnie SAS - OKC to wyśmiał wzmiankę o tym by Lebron rozważał Cavs :tongue: . Ma mocno radykalne poglądy i dość skrajnie je wyraża. Tak czy siak, my bad.

 

no i nie chce się przyznać do błędu, tylko szuka nowych argumentów by obronić stare tezy. Ale w sumie to nie taka zła cecha.

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.