Skocz do zawartości

Czy Cousins to top 10 ligi?


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

ps

przyznam się bez bicia, że jeszcze żadnego meczu kings nie widziałem (i nie obejrzę dopóki nie zagrają z NOP lub CLE), ale cieszę się, że wniosek do jakiego doszedłem bez oglądania (Gay jest ważniejszy) potwierdza Koelner, który sacramento ogląda chyba namiętnie ;]

Z tego co napisałeś w swoim poście wynika, ze najważniejszy nie jest ani Gay ani Cousins tylko Collison i powinnismy się zastanawiać czy to nie on jest top10. ;) Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się, że przez ostatni rok nie powstawały tematy:

 

w listopadzie: Michael Cater-Williams next Magic?

w grudniu: Roy Hibbert defensive GOAT?

w styczniu: Matt Barnes - najlepszy role player dekady?

w lutym: Jamal Crawford czy Manu - kto najlepszym 6th manem dekady?

w marcu: czy John Wall to najlepszy PG w lidze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co napisałeś w swoim poście wynika, ze najważniejszy nie jest ani Gay ani Cousins tylko Collison i powinnismy się zastanawiać czy to nie on jest top10. ;)

problem w tym, że on nie wystąpił w jednym przegranym meczu, co mocno pomogło jego on/off. oczywiście być może kings przegrali z mavs właśnie dlatego, bo Collison jest dla nich tak ważny, ale równie dobrze mógł to być po prostu gorszy dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj Cousins zagrał tylko 9 minut w pierwszej połowie, a kings i tak odjechali spurs. drugą, gdy Demarcus przez większość czasu był na parkiecie, przegrali kilkoma punktami (a w obydwu fragmentach, gdy siedział, mieli przewagę +1). w sumie przy zwycięstwie sacramento +3 nasz bohater ma +/- na poziomie -6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytasz kto jeszcze to Ci podpowiadam tylko, byłbyś w stanie go z tego grona wykolegować?

 

O Jamalu dobrze pisał Czekolada, jego impact w PO ogranicza sie do max trzech gier, malo jest grajków bez perspektyw na CF jak właśnie Crawford.

 

Manu to bym chyba nie brał w ogóle pod uwagę za oddanie misia Heat ad. 13 za wpierdol od Grizz w 1nd round, za znikanie w całych seriach w skali dekady to jest 6man award ale tylko za RS.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manu to bym chyba nie brał w ogóle pod uwagę za oddanie misia Heat ad. 13 za wpierdol od Grizz w 1nd round, za znikanie w całych seriach w skali dekady to jest 6man award ale tylko za RS.

SAS z Manu na parkiecie w tej serii byli na sporym plusie (tak jak i w całym sezonie). To Pop zrypał nie wystawiając "Włocha"(nie wiem jak odmienić obywatela Argentyny) w pierwszym meczu i przede wszystkim nie dając minut Tiago, który byłby idealny w tej serii na Z-Bo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SAS z Manu na parkiecie w tej serii byli na sporym plusie (tak jak i w całym sezonie). To Pop zrypał nie wystawiając "Włocha"(nie wiem jak odmienić obywatela Argentyny) w pierwszym meczu i przede wszystkim nie dając minut Tiago, który byłby idealny w tej serii na Z-Bo.

Argentyńczyka ?

 

Przy okazji wpierdolu 4-0 będąc 1st seedem nie powinno się raczej tak usprawiedliwiać pojedynczych zawodników, ale my bad, nie pamiętałem, że wtedy Manu zagrał dobrą serię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji wpierdolu 4-0 będąc 1st seedem nie powinno się raczej tak usprawiedliwiać pojedynczych zawodników, ale my bad, nie pamiętałem, że wtedy Manu zagrał dobrą serię.

SAS z MEM miało 2-4, z Manu w składzie 2-3, a z nim na parkiecie jako jedynym chyba dodatni wynik.

 

Argentyńczyka ?

miałem problem, które to n, a które ń, ale nie ważne, zrozumiałeś o kogo idzie :tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SAS z Manu na parkiecie w tej serii byli na sporym plusie (tak jak i w całym sezonie). To Pop zrypał nie wystawiając "Włocha"(nie wiem jak odmienić obywatela Argentyny) w pierwszym meczu i przede wszystkim nie dając minut Tiago, który byłby idealny w tej serii na Z-Bo.

A to winą Popa było to, że Manu był kontuzjowany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to winą Popa było to, że Manu był kontuzjowany?

mógł grać i gdyby Greg zdawał sobie przebieg 1 meczu to myślę, że by mu dał zagrać. Ale zgoda, że to nie była jakoś specjalnie wina Popa, ale też całej serii jako argument przeciwko Manu też nie wypada przywoływać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.