Skocz do zawartości

GTK Gliwice. Kto kibicuje?


angie#25

Rekomendowane odpowiedzi

Ciężko się ogląda Gliwicki basket. Przyjechałem na mecz GTK Gliwice - Znicz Basket Pruszków i żałuję każdej minuty ale tylko dlatego, że Pruszków zagrał all-time piach i dostali w dupę.

Gliwicki basket wygląda trochę tak, jakby trener zabrał z siłowni i stadionu lekkoatletycznego najwyższych i najszerszych atletów tamże znalezionych, nie licząc Donia, który schudł z 10 kg od kiedy go widziałem jeszcze w Rosie (na mecz przyjechał autem, odpalił szlugę przed halą ze znajomymi i poszedł się przebrać ;]). Bez specjalnego polotu, bez rzutu za 3 ale za to charakterny, waleczny basket.

Warto chodzić dla Wróbelka i Frasia. Paul mnie zaskoczył bo kiedy jeszcze zaczynał w Łańcucie jego nostradamusowatość Findek nie wróżył mu wielkiej kariery a teraz to całkiem przyzwoity klocek, dosyć szybki na nogach jak na te gabaryty, umie pograć przodem, okazjonalnie nawet skończyć jazdą. I swoje konsekwentnie zbiera.

Tylko ta hala nowa, jak przy gimnazjum ;)

p.s. Gliwiczanie walczą i chcą wygrywać. Przy odrobinie wsparcia kibiców może się wyciągną w tabeli, tego Wam życzę - za jaja i charakter. to Wróbelek tak zaraża ? W ogóle jakiś rozsądny wteran na 2,3 by Wam się przydał bo Doniu i Podkowiński strasznie kozaczą a są najsłabszymi ogniwami tego zespołu tak naprawde. Doniu zaczał chyba od 1/20 za trzy, z czego tę jedyną trójcynę trafił oczywiście Zniczowi ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.