Skocz do zawartości
Xerey

podrobki hyperfuse 2013

Rekomendowane odpowiedzi

po czym rozpoznac hyperfuse 2013 ze sa podrubkami i czy ta strona jest warta zaufania basketzone.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

sklep basketzone.pl z pewnością godny zaufania. A co do hyperfusów to musisz podesłać jakieś zdjęcia bo tak to ciężko określić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

powiem ci ze nie radze kupywac na basketzone.pl poniewaz ja zakupilem i to sa jawne podrobki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolego to kupiłeś buty na basketzone i dopiero się pytasz czy godna jest zaufania, chyba nie ta kolejność w działaniu  :rolleyes-new: Co do samego sklepu osobiście nie miałem okazji ale kolega z boiska kupował Hyperquicknessy i wszystko było ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czekaj, czekaj... czyli pytasz po czym poznać podróbki, a potem z całą pewnością stwierdzasz, że to co kupiłeś to fejki? Coś tu się chyba nie zgadza...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jesli kupuje sie buty w jawnym sklepie, po czym stwierdzasz na 100%, ze to podrobki to uderzasz do Nike z dowodem zakupu i opisem sytuacji. 

Ale nie chce mi sie wierzyc, zeby basketzone sprzedawal podrobki, mieliby za bardzo przechlapane w Nike Polska, tak duzy gracz nie pozwolilby sobie na cos takiego, to by oznaczalo w zasadzie ich koniec.

Na cos takiego moga sobie pozwalac sprzedawcy na allegro. 

Takze rozwin swoja mysl, po cczym wnioskujesz, ze to podrobki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w basketzone kupuję już od dłuższego czasu i wszystko jest okej - sklep godny polecenia i do tego zniżki dają dla stałych klientów. Nie chce mi się więc wierzyć w to, że fake ludziom wciskają. A kupiłeś buty które są zrobione ze sztucznych materiałów więc jeśli nigdy z technologią fuse nie miałeś styczności to mogą Ci się wydawać drewniane ale nie jest to dowód, że buty są podróbkami. Ja nigdy za tymi fuse'ami nie przepadałem bo dla mnie są na maxa kwadratowe i źle się w nich czułem i tyle - tak samo jak Jordan 2012

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wydaje mi się, żeby basketzone miał podróbki. Kupowałem nie raz, towar mają od dystrybutora. Podeślij zdjęcia albo napisz dlaczego tak uważasz, bo to mocne oskarżenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

basketzone i podrobki? buahahahaha, dobre

moze ktos na allegro stworzyl sobie konto i sie pod nich podszywa

ale jezeli kupiles u nich, to nie ma opcji by byly to podrobki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

qrwa sklepy jak basketzone, pro-baller, ataf, sklepkoszykarza, basketo czy basketplanet to legitne sklepy, maja stacjonarki

nie ma opcji by sprzedali fejki

moze gosciowi sie wydaje, ze jak gdzies klej wystaje to juz fejk

niestety jakosc wykonania butow pozostawia czasami wiele do zyczenia

a i same materialy czasami wygladaja dziwnie

sam pamietam jak w 2008 roku wzialem do reki hyperdunki w sklepie nike'a i nie wierzylem, ze to so oryginalne buty:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi