Skocz do zawartości

BiałaCzekolada

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem kubbas o co ci chodzi ale to chyba normalne ze najlepszy gracz na swiecie ma zespol zbudowany pod siebie , tak bylo jest i bedzie  , juz ktorys raz stawiasz to jako argument  a to jakies lapu capu. placzesz juz ktorys raz o tym zredukowaniu bosha i lowea , zauwazyles wogole ze lebron wlasciwie caly czas gra z drugim klepaczem (wade , irwing) , kazdy wysoki niestety przy dwoch klepaczach zawsze bedzie tracil nie rozumiesz tego????????????????

 

Kobe potrafil sie dostosowac do Shaqa co jest strasznie niedoceniane.

 

 

 

kobe gdy zdobywal tytulu z onealem mial odpowiednio 21,22,23  byl gowniarzem ktory nie mial wyjscia , gdy kobe poczul krew odrazu wypierdolil grubasa zebu mu legacy nie psul , no chyba ze ktos wierzy ze chodzilo o kilka kilogramow wiecej.

Edytowane przez mistrzBeatka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

kobe gdy zdobywal tytulu z onealem mial odpowiednio 21,22,23  byl gowniarzem ktory nie mial wyjscia , gdy kobe poczul krew odrazu wypierdolil grubasa zebu mu legacy nie psul , no chyba ze ktos wierzy ze chodzilo o kilka kilogramow wiecej.

 

 

 

Jest to jeden z największych mitów dotyczących Bryanta. Głównym powodem wymiany Shaqa były jego żądania, chciał ponad 30 mln za sezon, co przy jego wieku, coraz gorszej formie fizycznej i zaniedbaniu byłoby kiepskim pomysłem. Lakers po prostu postawili na młodszego Bryanta, który dawał lepsze perspektywy na przyszłość. Zdaje się, że nawet sam Buss o tym gdzieś mówił. Inna sprawa, że ta wymiana tak naprawdę wyszło dobrze obu stronom, bo Shaq zmotywowany po przejściu do Miami wziął się za siebie, sporo schudnął i grał znacznie lepiej niż w czasie swojego ostatniego sezonu w Lakers. A jego wartość w tamtym czasie najlepiej oddaje to, co Lakers dostali za niego w zamian. ;)   

 

Gdyby Lakers widzieli lepszą przyszłość z Shaqiem bez zawahania pozbyliby się Bryanta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie widzę nic kontrowersyjnego w tezie Kubbasa, że KB może grać w dowolnie układanym teamie, a LJ już nie do końca.

LeBron zrobi łatwiej contendera z bandy ułożonych pod niego rolesów, Kobe z kolei lepiej się wpasuje w układach AT. Coś za coś.

 

Tylko ze Ty wyciagnales z wypowiedzi Kubbasa to co najlepsze. Z tym faktycznie trudno sie nie zgodzic. Tylko ze on otacza to bullshitem. Przeciez Lebron rozwijal swoja gre jak najbardziej. Wszystkie jego problemy wynikaja z tego ze jego rzut nie jest regularny. A przeciez i w tym elemencie byl juz naprawde niezly.

To ze Wade "ustapil" Lebronowi po 11 chyba mialo pozytywny wpływ na Miami w szczegolnosci ze Lbj byl juz wtedy wyraźnie lepszym graczem od Wadea. Czy po ustaleniach czy nie to i tak musialo nastąpić.

 

Wartosc Irvinga czy Lovea widac jak oni graja bez Lebrona. Love baprawde w 1 sezonie w miny byl spoko ale po prostu zaliczyl taki regres ze glowa mala. Jesli oskarżać o wszystko lebrona w rym zakresie to by musial cos kevinkowi dosypywac do obiadku. Pare razy w tym sezonie widzialem takie mecze bez lbj i naprawde bylo mi przykro. Wade bosh czy Gasol to zupelnie inna półka. Bardzo spodobalo mi sie porównanie do Boozera. Niby Kobe by dostal 20 10 gracza a c*** wielki by z tego byl.

 

A to ze Kobe jest Sg a lebron sf a w miami i pf nie ma wedlug Was wplywy na to ze przejnuje on gre wysokich w wiekszym zakresie niz KB?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Lakers widzieli lepszą przyszłość z Shaqiem bez zawahania pozbyliby się Bryanta.

 

A wystarczyło, by 2 dorosłych facetów, którzy totalnie dominowali ligę, się dogadało i najprawdopodobniej stworzyliby historię... obaj są winni wg mnie tego, że ich legacy nie jest jeszcze bogatsze.

Edytowane przez barcalover
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

January

a tam nie widzę nic kontrowersyjnego w tezie Kubbasa, że KB może grać w dowolnie układanym teamie, a LJ już nie do końca.

LeBron zrobi łatwiej contendera z bandy ułożonych pod niego rolesów, Kobe z kolei lepiej się wpasuje w układach AT. Coś za coś

 

kobe moze sobie grac w dowolnym ukladzie ale wygrywa pod warunkiem ze ma alltime c albo najsileniejsza kombinacje pf - c w lidze (gasol,bynum,odom)  . Imo lebron w takich kombinacjach sprawdzalby sie jeszcze lepie. Wszyscy sie podniecaja gra postup kb , czy ktokolwiek zauwazyl ze zabieral w ten sposob gre gasolowi , bynumowi , to naprawde dziwnie wygladalo gdy  gasol albo bynum wedrowali na weak side zeby zrobic miejsce, kobe. moze sie wzorowal na jordanie ale mike mial longleya ktory nie mial zadnych ambicji ofensywnych i byl w pelni szczesliwy oddajac swoje 2 lol rzuty na mecz, Lebron natomist ma przecietny post zreszta widac ze nie zabardzo lubi sie pchac dupa woli zdecydowanie opcje train. Napewno tez nie przeszkadzalo by mu oddanie wladzy dozywotniej shaqowi (vide seria z dallas ktora przegrali bo lebron nie wiedzial czy ma byc alphadogiem czy nie, kontuzja wadea jakos do mnie nie przemawia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kobe moze sobie grac w dowolnym ukladzie ale wygrywa pod warunkiem ze ma alltime c albo najsileniejsza kombinacje pf - c w lidze (gasol,bynum,odom)

Lebron też może sobie grać w dowolnym układzie, ale wygrywa pod warunkiem że ma alltime SG, jednego z najlepszych PF w lidze i masę dobrych rolsow.. takie pisanie jest bez sensu, bo nikt sam tytułu nie wygrał i każdy potrzebuje dobrych partnerów.

Napewno tez nie przeszkadzalo by mu oddanie wladzy dozywotniej shaqowi

Po czym wnosisz? Bo ja jestem z kolei pewien, że Lebron nie zgodzilby się być całą karierę drugą opcją.

(vide seria z dallas ktora przegrali bo lebron nie wiedzial czy ma byc alphadogiem czy nie, kontuzja wadea jakos do mnie nie przemawia).

Finały z Dallas przegrali dlatego, że Dirk był w god mode, a Lebron zagrał c***ową serię i raczej nie było to spowodowane jego rozterkami na temat tego czy ma być alphadogiem czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lebron też może sobie grać w dowolnym układzie, ale wygrywa pod warunkiem że ma alltime SG, jednego z najlepszych PF w lidze i masę dobrych rolsow.. takie pisanie jest bez sensu, bo nikt sam tytułu nie wygrał i każdy potrzebuje dobrych partnerów.

 

po co to piszesz to chyba oczywiste, jestes tak leniwy ze nawet nie chcialo cie sie spojrzec na poprzednia strone tematu , gdzie kubbas poraz ktorys chwyta sie brzytwy i wyskakuje z dziwnymi argumentami ,  wytlumacz to swojemu ziomkowi na pm i bedzie git.

 

Po czym wnosisz? Bo ja jestem z kolei pewien, że Lebron nie zgodzilby się być całą karierę drugą opcją.

 

Finały z Dallas przegrali dlatego, że Dirk był w god mode, a Lebron zagrał c***ową serię i raczej nie było to spowodowane jego rozterkami na temat tego czy ma być alphadogiem czy nie.

 

uzylem zlego slowa - dozywotnio - mialem na mysli zdecydowanie dluzej niz kobe , oczywista oczywstoscia jest ze gruby byl zdecydowanie starszy i gorszy kondycyjnie lol i fizycznie nawt nie dalby rady, wiec lebron i tak post shaq prime bylby pierwsza opcja, a nie widze nigdzie nikogo innego pod kim lebron mailby byc druga opcja, oczywiscie twoje lenistwo znowu wyszlo na wierzch , zobacz sobie fga oddawane przez lebrona  przed finalem i w finale oraz porownaj to sobie z fga wade , pewnie to nie ma znaczenia :smile:)))) ile bylo komentarzy i slusznie ze lebron sie obsral i byl pasywny ??? nawet kubbas to poniekad potwierdza na poprzedniej stronie (sorry  zapomnialem ze nie przeczytales) ze musieli dogadac sie z wadem bo lebronowi przykro bylo ze zabiera team swojemu ziomkowi i teraz to on jest the man

 

imo to jedyna sytuacje gdzie biore kb over lbj , bryant by sie nie jebal tylko wytlumaczyl odrazu wadeowi whos da boss in da city i pewnie bylby ring , niestety lebron ma nieco inna charakterystyke. 

Edytowane przez mistrzBeatka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co to piszesz to chyba oczywiste, jestes tak leniwy ze nawet nie chcialo cie sie spojrzec na poprzednia strone tematu , gdzie kubbas poraz ktorys chwyta sie brzytwy i wyskakuje z dziwnymi argumentami , wytlumacz to swojemu ziomkowi na pm i bedzie git.

 

Nie intersuje mnie czego chwyta się Kubbas, przyjebales się do Bryanta że wygrywa tylko wtedy gdy ma odpowiednich partnerów, a to tyczy się przecież wszystkich zawodników i tylko to chciałem przekazać.

twoje lenistwo znowu wyszlo na wierzch , zobacz sobie fga oddawane przez lebrona przed finalem i w finale oraz porownaj to sobie z fga wade , pewnie to nie ma znaczenia :smile:)))) ile bylo komentarzy i slusznie ze lebron sie obsral i byl pasywny ??? nawet kubbas to poniekad potwierdza na poprzedniej stronie (sorry zapomnialem ze nie przeczytales) ze musieli dogadac sie z wadem bo lebronowi przykro bylo ze zabiera team swojemu ziomkowi i teraz to on jest the man

O czym Ty piszesz.. przecież napisałem, że Lebron zagrał c***ową serię i bylo to spowodowane głównie tym, że był pasywny. W widziałem FGA i chyba sie po prostu nie zrozumieliśmy. Jakoś przed finalami Lebron się nie zastanawiał czy jest alphadogiem tylko oddawał rzuty i grał na rowni z Wadem, a w finale nagle zaczął się nad tym zastanawiać i przez to zagrał tak słabo? To raczej nie było główną przyczyną jego tak pasywnej gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie intersuje mnie czego chwyta się Kubbas, przyjebales się do Bryanta że wygrywa tylko wtedy gdy ma odpowiednich partnerów, a to tyczy się przecież wszystkich zawodników i tylko to chciałem przekazać.

 

 to po co trwonisz moj i swoj czas ???? cala ta dyskusja rozpoczela sie od  wnioskow kubbasa dolaczyl jeszcze january  i odpowiedzialem na ich posty , zrozumiales!!!!!  a ty sie wpierdalasz miedzy wode i zakaske i wogole cie nie intersuje kontekst. 

 

O czym Ty piszesz.. przecież napisałem, że Lebron zagrał c***ową serię i bylo to spowodowane głównie tym, że był pasywny. W widziałem FGA i chyba sie po prostu nie zrozumieliśmy. Jakoś przed finalami Lebron się nie zastanawiał czy jest alphadogiem tylko oddawał rzuty i grał na rowni z Wadem, a w finale nagle zaczął się nad tym zastanawiać i przez to zagrał tak słabo? To raczej nie było główną przyczyną jego tak pasywnej gry. Finały z Dallas przegrali dlatego, że Dirk był w god mode, a Lebron zagrał c***ową serię i raczej nie było to spowodowane jego rozterkami na temat tego czy ma być alphadogiem czy nie.

 nigdzie nic nie napisales !!!! to twoj cytat , gdzie napisales.?? 

Finały z Dallas przegrali dlatego, że Dirk był w god mode, a Lebron zagrał c***ową serię i raczej nie było to spowodowane jego rozterkami na temat tego czy ma być alphadogiem czy nie. 

 

wiec co bylo przyczyna tego ze lebron byl pasywny ??? caly czas negujesz moje wnioski oczywiscie tchorzliwie sie zabezpieczas nie dajc swoich, pewnie podstarzaly shawn marion byl ta przyczyna .

Dla mnie prazyczyna jest ewidentna , do finalu doszli prawie z gorki a lebron daggerami mscil sie na wszystkich (bulls , celtics),  w finale gorka zrobila sie plaska potem trzeba bylu juz isc mocno pod gorke i james nie wytzymal presji oddajac gale wadeowi chcial zrzucic z siebie odpowiedzialnosc czyli nie chcial byc alphadogiem.

Edytowane przez mistrzBeatka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdzie nic nie napisales !!!! to twoj cytat , gdzie napisales.??

 

My bad, rzeczywiście nie napisałem że zagrał słabą serię głównie dlatego że był pasywny.

W finale gorka zrobila sie plaska potem trzeba bylu juz isc mocno pod gorke i james nie wytzymal presji oddajac gale wadeowi chcial zrzucic z siebie odpowiedzialnosc czyli nie chcial byc alphadogiem.

Mam identyczną opinię na ten temat. I to, że Lebron nie wytrzymał psychicznie było główną przyczyną porażki Heat.

 

Po prostu moim zdaniem to, że Lebron się obsral i oddał piłkę Wade bo tak mu było łatwiej nie znaczy, że zgodziłby się być sidekickiem Shaqa przez jakiś dłuższy okres (to od tego zaczęła się ta dyskusja)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś miałem telefon od 'pani telemarkietier' z Play i chciała mi wcisnąć ubezpieczenie swiezo kupionego telefonu za jedyne 19,99 zł miesięcznie, dodam że telefon dostałem za darmo w ramach abonamentu i jest wart na olx 350-400 zł .... ;] 

 

I tak sobie uświadomiłem, kurde RappaR nie wiem co robisz na codzień, ale na moje oko to Ty powinieneś być tą Panią. Jedno Ci trza przyznać konsekwencję i upór to Ty masz :) Jakbyś to Ty zadzwonił to pewnie bym łyknął już to ubezpieczenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś miałem telefon od 'pani telemarkietier' z Play i chciała mi wcisnąć ubezpieczenie swiezo kupionego telefonu za jedyne 19,99 zł miesięcznie, dodam że telefon dostałem za darmo w ramach abonamentu i jest wart na olx 350-400 zł .... ;] 

 

I tak sobie uświadomiłem, kurde RappaR nie wiem co robisz na codzień, ale na moje oko to Ty powinieneś być tą Panią. Jedno Ci trza przyznać konsekwencję i upór to Ty masz :smile: Jakbyś to Ty zadzwonił to pewnie bym łyknął już to ubezpieczenie :smile:

Toć Ty miałeś mieć konto zajęte, panie. Ciebie nie stać na ubezpieczenia. Tobie dudki zarabiać.

 

p.s. W przyszłym roku zakładamy kolejny temat o kolejnej wielkiej gwieździe odchodzącej niczym kałboj na swym osiołku w kierunku zachodzącego słońca? Kogo z wielkich żegnamy? Chris Andersen Farewell tour. W przerwie każdego meczu będzie powtarzany pamiętny konkurs wsadów, dzięki czemu każdy z kibiców będzie miał czas, by podskoczyć do najbliższego Wallmartu po linę, krzesło, żyrandol i materiały piśmiennicze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo Prigioni! 

 

Żeby moderacja nie usunęła tego wpisu, jak mojego żółwia z łączonych kropek, wklejam dla potomnych i cudownie od hibernowanych kibiców jakim madafakerem był Kobe

 

 

od zawsze powtarzam ze to moja ulubiona akcja z KB 

 

skoro nie ma juz Kobe w LAL to co by Lakersi nie spadli na dno ligi równiesz jesli chodzi o oglądalnośc to będzie 1 w drafcie? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matt Barnes tried to throw ball in Kobe face

Derek Fisher threw his balls in Barnes wife face

series even, 1-1

 

Dnc, zapomniałeś, że Cavs mają monopol na #1 w drafcie? Chyba, że Simmons/Ingram się połamią, to wtedy 76ers dostaną nr 1.

 

Modlę się o to, by Kobe zdecydował się zostać trenerem. I żeby swe zamordystyczne szlaki przecierał w Arizonie. 3 lata i mam contedera do 3 części filmu "Kokon"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matt Barnes tried to throw ball in Kobe face

Derek Fisher threw his balls in Barnes wife face

series even, 1-1

 

 

W domu u rzeczonej żonki podobno doszło do szamotaniny i Matt siedział na Fisherze. Nie wiem jak siedział bo dywanem nie byłem i nie wiemy czy nie było teabaggingu ze strony Barnesa więc może być 2:1  :panda:

 

Kobe miszcz x 5!1!!!1!!! 

 

12096439_10153595236668419_8287905407094

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

january

A LJ wygrywa jedynie mając obok siebie pakiet Wade-Bosh i rolesów pokroju M.Millera czy R.Allena, trochę bez sensu to co napisałeś nie uważasz?

 

 

ma to jak najwiecej sesu jesli wezmiesz pod uwage kontekst , przypomne poraz nty od czego rozpoczela sie dysputa:

 

kubbas zaczyna opowiesc o tym jak ciezko obudowac jamesa aby cos wygral  poczym dolaczasz sie ty :

 

 tam nie widzę nic kontrowersyjnego w tezie Kubbasa, że KB może grać w dowolnie układanym teamie, a LJ już nie do końca.

LeBron zrobi łatwiej contendera z bandy ułożonych pod niego rolesów, Kobe z kolei lepiej się wpasuje w układach AT. Coś za coś

 wiec odpowiedzialem  :

 

 

kobe moze sobie grac w dowolnym ukladzie ale wygrywa pod warunkiem ze ma alltime c albo najsileniejsza kombinacje pf - c w lidze (gasol,bynum,odom)

nie chce byc zlosliwy ale co tu jest niezrozumalego i nielogicznego?

 

Postup KB był jednym z elementów gry Lakers, Sety z taktyki LAL i umiejętności KB powodowały, że było to efektywne, więc zarzut co do odchodzenia na weakside Pau i Bynum jest dość dziwny (zależy też o których konkretnie latach mówisz). Pau akurat zresztą był doskonale uruchamiany w LA przez lata. Uwielbiam Gasola, ale nie widzę jak można zarzucić KB/LAL za małe wykorzystywanie go przed 2013 rokiem i ówczesnym błędem postawienia na Dwighta.

to ze superstar wymusza taka gre a nie inna nie znaczy ze nie mozna grac bardziej efektywnie , post shaq to juz byl tylko folwark kobe , (przeciez nawet nashowi kazal wicej rzucac a sam zaczal zabierac mu gale aby byc kreatorem , zabierac gale nashowi ???)

kobe chcial postup, kobe mial postup.  czy chcesz tego czy nie guard grajacy postup majacy dwa najlepsze drzewa w lidze do grania dupa to bardzo dziwna i niespotykana sytuacja.

pozatym jest jeszcze druga sprawa: obrona

dwa duze drzewa (powolne) na weakside , kobe pcha sie dupa , kobe nie trafia - fastbreak przeciwnikow. gdyby to ktores z dzew nie trafilo  problem zdecydowanie mniejszy kobe moze sie cofnac i starac sie wybronic fastbreak ale sorry kobe wlasnie pchal sie dupa i nie ma wogole mozliwosci aby zdazyc za fastbreakiem a drzewa za wolne . Same zainteresowane drzewa wspominaly kilkukrotnie?

ze troche wiecej pilek na low poscie by sie przydalo.

 

jeszcze wroce do tego:

LeBron zrobi łatwiej contendera z bandy ułożonych pod niego rolesów, Kobe z kolei lepiej się wpasuje w układach AT.

bez urazy ale to jakis mit wymyslony na potrzeby kobe, lebrona zdecydowanie latwiej wpasowac w jakikolwiek uklad niz bryanta(nie twierdze ze kobe jest jakos ciezko wpasowac )bo jest zdecydowanie bardziej uniwersalny i team oriented :), lbj robi z bandy rolesow contendera bo ma zdecydowanie wiekszy impact na gre niz kb.

 

W Twojej opinii LJ sprawdziłby się lepiej, w mojej nie. Akcje 2x2 z Pau byłyby łatwiejsze do obrony z LJ, a nie KB. LJ nie mógłby grać jako rollman, bo z kim? Nie miałby przy sobie elitarnych 3pt shooterów. Nie miałby mobilnych defensorów na 5ce.

sprawdzilby sie chociazby dlatego ze sam niegrajac postupu nie zabieralby tego elemetu drzewom , pozatym lebron lubi poprostu dokarmiac innych taka jest charakterystyka jego gry. I co z tego ze nie mialby  elitarnych 3pts shooterow i defensorow? kon ma tak duzy impakt na gre pod obiema obreczami ze imo bez problemu zrobilby to samo z nawiazka co zrobil kobe.

 

Co do Kobego i Shaqa i oddawania "władzy"  Nie wiem czy jakikolwiek duet SS podzieliłby się tak w 01 i 02 grą jak KB i Shaq. Doszły później kwestie pozasportowe, raczej napisałbym jak coś że Shaq nie potrafił usunąć się w cień jak DW w 2012. Szkoda mi tego momentu w przeszłości LAL, podobnie jak INJ M.Malone'a, akcji Thomasa, niestawienia się Pau na finały 08 (pamiętacie jeszcze "pussygasol" na tym forum jak latało jak huragan?), eksplozji Dirka po zaciętym i przegranym trochę na własne życzenie G1 w 2011, serii z Thunder gdzie skończyło się 1-4, a mogło być 3-2, kontuzji KB w 2013, głupoty DH w 2013 i wielu innych. Trudno, historia toczy się dalej. Ale zwalanie odejścia Shaqa na KB troszkę jest nie fair. I Buss mimo wszystko oczywiście podjął wtedy dobrą decyzję w bardzo trudnej sytuacji.

kobe zdobywajac pierscienie byl gowniarzem 21-23 letnim nie mial za bardzo wyjscia . moim zdaniem  kb  nie chcial grac przez dluzszy okres kariery z innym hofem gdyz mocno zawazyloby to na jego legacy, moze nawet nie chodzilo do konca o pierwsza czy druga opcje , przeciez bardzo czesto wymiennie byli 1 i 2 opcja pozatym closerem w 4q i tak najczesciej byl kobe, (jedynym closerem z pozycji 4-5 chyba tylko olajuwon moglby byc ).

 

sorry  ze tak podzielilem Twoj , chcialem sie odniesc do wszystkiego   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1_JkGXDXtu3cSLzplkQo4mDYOMLi-Sh2YfIb9nKeMNZI/edit#gid=0

 

Korver top 10 ligi, Kobe 429, to a propos tego, że był w top100 przed sezonem i pewnego zakładu z LAL fanem :smile:

 

Tu multiyear, jednak wszystko potwierdza to co mówiłem od dawna - na koniec sezonu po raz piąty z rzędu i tak najlepszy jest Lebron James. 

https://docs.google.com/spreadsheets/d/12rcLDCaJSh_b1hA3UyLG5-neayTBl_weqNVCGM0LheA/edit#gid=0

to jest wlasnie to z toba Rappar podpierasz sie staystykami gdzie Korver ktory nie potrafil oddac rzutu w po jest w top 10, no i jeszcze takie tuzy jak Ricky Rubio

 

Kobasowi cialo odmowilo posluszenstwa, zadne zaskoczenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.