Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A poproszę jeszcze wyniki punktowe Kobasa przed zerwanie Achilla.

W sumie minęła mi grafika która pokazała mnie ze ta kontuzja ograbila nas z paru niezłych "numerow"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wymarzone pożegnanie. Myśłałem, że zagra sobie na lajcie, że oczywiście swoje rzuci ale czegoś takiego się nie spodziewałem. Póki co obejrzałem sobie karierę w pigułce na początku meczu i meczyk w wersji consensed ale muszę jeszcze raz to zobaczyć od deski do deski. Wielki gracz i osobowość. Pamiętam jak zaczynał, taki narwany, nieokrzesany. Przy doświadczonym Edim Jonesie wyglądał jak szalony dzieciak ale z ogromnym talentem i potencjałem. Nie zmarnował tego, czapki z głów Kobe. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten obrazek pod koniec meczu to idealne zakończenie do jakiegoś filmiku podsumowującego karierę Kobe. Świetnie złapane ujęcie. 

kEhi92m.png?1

Ciekawe jak szybko podwieszą koszulkę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy bylo ale Kobe pobił rekord Michaela. 50 FGA i jest samodzielnie na najwyzszym stopniu.

Edit: było :P

Edytowane przez Stratosfear

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

właśnie obejrzałem mecz i w momencie gdy dobił do 60 przypomniał mi się mecz z Dallas, kiedy po 3 kwartach miał na swoim koncie 62 pkt, a cała ekipa Mavs 61. Wielki gracz.

nie jestem fanem Lakers, za nim też za bardzo nie przepadam, ale nie wiem jak można nie doceniać tego co osiągnął.

szacuneczek ode mnie.

fajna ciekawostke na temat tego meczu podal B Shaw, zapytal sie Kobego czy chce wejsc w 4 kwarcie bo moze walnac 70 a ten odpowiedzial innym razem prowadzimy juz wysoko

A poproszę jeszcze wyniki punktowe Kobasa przed zerwanie Achilla. W sumie minęła mi grafika która pokazała mnie ze ta kontuzja ograbila nas z paru niezłych "numerow"

obrobila ignac obrobila

Edytowane przez Kubbas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A poproszę jeszcze wyniki punktowe Kobasa przed zerwanie Achilla. W sumie minęła mi grafika która pokazała mnie ze ta kontuzja ograbila nas z paru niezłych "numerow"

No jasne, że tak - przypomnę Ci, że w 2013 cholernie (przed INJ KB) nie chciałeś wpaść na Lakers w PO ;>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chodzi mi o serię meczy 40+

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chodzi mi o serię meczy 40+

W sezonie 12/13 nie było takiej serii. Miał dwa mecze z rzędu 40+/12 i to wszystko. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy Lakers wygrali wlasnie mistrzostwo NBA? Taka atmosfera w Staples jest ;p

Nie, mistrzostwo może wygrać wielu, a tak pożegnać się z koszykówką mógł tylko Kobe Bryant.

Kobe lepiej powiedz nam o 3 ostatnich sezonach Lakers ;p

Żałosne jest wypominać sprzed monitora cokolwiek komuś, kto katował swój organizm przez 20 lat i ostatecznie stracił zdrowie, aby wprowadzić tych Lakers z pizdowatym Howardem do PO.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Żeby dorównać temu wyczynowi Ronaldo musiałby za 6-7 lat w ostatnim meczu strzelić sam manitę w La Liga - podobna skala trudności.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a Lorak i tak pewnie twierdzi, że to było reżyserowane :smile:

Na pewno nie było. 

Było widać po nim, jak walczy ze sobą, ze zmęczeniem, bólem i ... jak to Kobe - z całym światem.

"Pożegnacie się ze mną na moich warunkach". I dopiął swego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie Kobe to obecnie TOP 2 wszech czasów leciutko za MJ'em. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie Kobe to obecnie TOP 2 wszech czasów leciutko za MJ'em. 

Wszechczasów, znaczy ponad pierścieniami Russella, hakiem Jabbara, ponad Earvinem i Larrym, right?

Uzasadnij, proszę 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak porównujesz takich graczy to juz chodzi tylko o sympatie do gracza, sentyment. Wszyscy są przecież zajebiści 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Strasznie mnie interesuje co teraz siedzi w głowie Kobasa, o czym myśli itp. Bo chyba nikt nie wierzy, że ot tak jest "over it". Aż chciałoby się aby swiat zamienił się w jakiś Truman Show teraz.

Tu macie jeszcze short chart z całej kariery bo chyba nikt nie wrzucał http://graphics.latimes.com/kobe-every-shot-ever/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi