Skocz do zawartości

BiałaCzekolada

Rekomendowane odpowiedzi

Strasznie mnie interesuje co teraz siedzi w głowie Kobasa, o czym myśli itp. Bo chyba nikt nie wierzy, że ot tak jest "over it". Aż chciałoby się aby swiat zamienił się w jakiś Truman Show teraz.

 

 

Tu macie jeszcze short chart z całej kariery bo chyba nikt nie wrzucał http://graphics.latimes.com/kobe-every-shot-ever/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bbogacz1986

@Damiansport1

 

To się tyczy Was. Szacunku Was nie nauczyli do ludzkich osiągnięć? Wypiepszać na onet.pl i tam yebać na forum takie teksty a nie tutaj. Od kiedy oglądacie NBA? Bo mam wrażenie że od draftu 2013 gdzie jaraliście się że z jedynką Bennett poszedł. 

 

Co do reszty

 

Nie Wy jedni łzy uroniliście. Skończyła się właśnie na naszych oczach pewna era i to popatrzcie w jaki sposób. Kobe po prostu nie był by sobą jak by czegoś na koniec wielkiego nie dokonał. Cały on. Do niego nie da się być neutralnie nastawionym, nie znam nikogo komu by latał. Jego się albo kocha albo nienawidzi. 

 

Kocha za takie wyczyny. Najstarszy gracz w historii który rzucił +50 pkt. Rekord punktowy sezonu ( LOL )!. Do kompletu pacnął Utah od których naście lat temu dostał 4:0 w PO jak zaczynał karierę ( zemsta jest słodka ).

 

Dla mnie po MJ drugi grajek w historii wspólnie z TD. Właśnie za to jego ego którego wielu nienawidzi ( Hejt start! Ale i tak to po mnie spłynie :D ).

 

Kobe.

 

Szacunek i dziękuję :(

 

200w.gif

A kim Ty jestes zeby mi mowic jak i gdzie mam sie wypowiadac. Takie teksty to po rodzinie sobie rzucaj to po pierwsze.

Po drugie "jakie teksty rzucac"? Az tak Cie zabolało wypomniane podgwizdane dwa tytuly mistrzowskie LAL - jak mowią "prawda boli".

Po trzecie w jakim poście umiejszylem osiagniecią Kobego lub to zakwestionowałem? No wlasnie.

 

Co nie zmienia ze niektore rzeczy się mowi jak wygladaly. Jezeli Ci sie nie podoba Rosja WITA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.