Skocz do zawartości

BiałaCzekolada

Rekomendowane odpowiedzi

Wow. Po prostu wow.

 

Kobe odszedł po swojemu i chwała mu za to. Chciałem Utah w plaoffach, Lakers wygrali, Kobe walnął 60 i super, kogo obchodzi utah.

 

Kobe był wielkim zawodnikiem, wielka indywidualnością. Można go nie lubić, ale nie da się go nie szanować. Ja jako kibic Philli i Iversona kilka razy wyrywalem sobie włosy z głowy przez tego skurkowańca z Lakers... Damn, ale będzie mi go brakować, dzisiejsze gwiazdy to już nie to, jak odejdzie Timmy, KG i Dirk to już w ogóle będzie smutno.

 

Mam nadzieję, że Kobe nie skończy z koszykówką, wbrew pozorom mógłby być świetnym trenerem/drugim trenerem, mało kto rozumie grę tak jak on.

 

Salut!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam plakalem jak baba.

tych lakers nie da sie ogladac. nawet ciezko jest nimi grac na playstation.

 

niemniej usiadlem przed tv i ogladalem na zywo, chyba 1 caly mecz lakersow na zywo od deski do deski o 4.30 od playoffs 2011.

no moze przesadzilem... choc moze nie. nie licze ostatniej niedzielnej wygranej nad warriors...

 

tak btw. moja teoria (z przymrozeniem oka) jest taka, ze skoro lakers potrafili pokonac warriors, a kobe potrafil rzucic 60 to on mogl ich spokojnie wprowadzic do playoffs, tylko zgodzil sie na tankowanie co by przyszlosc byla zloto-purpurowa:p

 

a tak serio. niesamowity koniec

kij, ze oddal 50 rzutow, mam to gdzies, bo praktycznie w kazdej akcji myslalem podswiadomie, by nie oddawal pilki.

ludzie zaplacili gruby hajs by byc na tym meczu, wiec takie 60 na zakonczenie...

piekna sprawa.

 

ciezko mi cokolwiek napisac,

takie zakonczenie kariery pewnie w tej lidze sie juz nie powtorzy:D

60 w wieku 37 lat.... nie mam pytan.

 

teraz mozna zamknac rozdzial pt. kobe. zobaczymy jak teraz sobie poradza z odbudwa potegi klubu.

russell i randle to nie stety nie taki duet jak wiggins i karl-towns, niemniej mam nadzieje, ze dojdzie simmons czy ingram i pojdziemy w dobrym kierunku.

 

mamba, u crazy motherf####r!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie obejrzałem mecz i w momencie gdy dobił do 60 przypomniał mi się mecz z Dallas, kiedy po 3 kwartach miał na swoim koncie 62 pkt, a cała ekipa Mavs 61. Wielki gracz.

 

nie jestem fanem Lakers, za nim też za bardzo nie przepadam, ale nie wiem jak można nie doceniać tego co osiągnął.

 

szacuneczek ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma nikogo z obecnie grających , któremu bardziej należało by się takie widowisko na koniec kariery

sam to widowisko też całkiem nieźle zrealizował :)

należę do tych, którzy live oglądali mecze 3peat i repeat 3 peat, nie mój klub, nie mój grajek - ale się wzruszyłem, bo karierę kończył

ktoś kto coś osiągnął w lidze i to w najwyższym stylu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastrzegam - tylko hajlajty, ale nie potrafię się oprzeć wrażeniu, że ten ostatni mecz idealnie podsumowuje karierę Bryanta. I jest to nie tylko komplement.

 

I jak momentami było o nim zbyt głośno przez te 20 lat, no - 15, od 1998 do 2013, to równocześnie, pod pewnymi względami jest niedoceniany. Jedno MVP? I nawet Jackson miał farta, że trafił w karierze i na  Kobiego, a nie odwrotnie, uczę się tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymarzone pożegnanie. Myśłałem, że zagra sobie na lajcie, że oczywiście swoje rzuci ale czegoś takiego się nie spodziewałem. Póki co obejrzałem sobie karierę w pigułce na początku meczu i meczyk w wersji consensed ale muszę jeszcze raz to zobaczyć od deski do deski. Wielki gracz i osobowość. Pamiętam jak zaczynał, taki narwany, nieokrzesany. Przy doświadczonym Edim Jonesie wyglądał jak szalony dzieciak ale z ogromnym talentem i potencjałem. Nie zmarnował tego, czapki z głów Kobe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie obejrzałem mecz i w momencie gdy dobił do 60 przypomniał mi się mecz z Dallas, kiedy po 3 kwartach miał na swoim koncie 62 pkt, a cała ekipa Mavs 61. Wielki gracz.

 

nie jestem fanem Lakers, za nim też za bardzo nie przepadam, ale nie wiem jak można nie doceniać tego co osiągnął.

 

szacuneczek ode mnie.

fajna ciekawostke na temat tego meczu podal B Shaw, zapytal sie Kobego czy chce wejsc w 4 kwarcie bo moze walnac 70 a ten odpowiedzial innym razem prowadzimy juz wysoko

 

A poproszę jeszcze wyniki punktowe Kobasa przed zerwanie Achilla. W sumie minęła mi grafika która pokazała mnie ze ta kontuzja ograbila nas z paru niezłych "numerow"

obrobila ignac obrobila

 

Edytowane przez Kubbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Lakers wygrali wlasnie mistrzostwo NBA? Taka atmosfera w Staples jest ;p

Nie, mistrzostwo może wygrać wielu, a tak pożegnać się z koszykówką mógł tylko Kobe Bryant.

Kobe lepiej powiedz nam o 3 ostatnich sezonach Lakers ;p

 

Żałosne jest wypominać sprzed monitora cokolwiek komuś, kto katował swój organizm przez 20 lat i ostatecznie stracił zdrowie, aby wprowadzić tych Lakers z pizdowatym Howardem do PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.