Skocz do zawartości

[S] 40 nowych Jerseyów od Adidas oraz Mitchel & Ness! TYLKO Swingman i Authentyk


TheLegend

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchaj kolego oburzam się z tego powodu, że sprzedaje poniżej ceny hurtowej a Wy marudzicie że Wam drogo, jeżeli znasz sklep w którym sprzedają oryginalne swingmany w takich cenach to poproszę linka =]   :tongue: Fejki zostały usunięte i nie ma co wałkować tego tematu. Dla niedowiarków zapraszam do oglądania galerii w shopie www.NewJersey.pl Jestem Wam wdzięczny że pomogliście mi w odróżnieniu Fejków. Tak jak mówisz większość użytkowników zorientowanych w temacie pewnie kupi of FM, ale przy zakupie jednej sztuki zapłacisz tyle samo lub drożej i tu nie ma co się spierać. A jak wiesz nie każdy ma parcie na całą kolekcję Jerseyów =]  Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie która koszulka na www.NewJersey.pl jest podrobiona? Z allegro nie korzystam jak już napisałem ze względu na wysokie koszta. (...) Życzę Wam powodzenia bo widzę że i tak będziecie Hejtować więc ten topic nie ma sensu. Zapraszam do tanich zakupów na www.newjersey.pl 

 

a tak btw. Jak ciuchy dla Was za drogie to nie kupujcie =] Elo!

 

nie odnosilem sie do newjersey.pl tylko do allegro.

nie hejtujemy ludzi, ktorzy podchodza szczerze do tematu. nie wiem czy podszedles szczerze czy dales ciala i nie usunales. fakty sa takie, ze jak pisalem komentarz 2 podrobione jerseye wisialy na twoim allegro.

 

co do kwot, nie bede sie wypowiadal. dla mnie kazda cena za podrobke to za duzo.

za swingmany gosci, ktorzy nie graja juz w tych klubach, nie sa gwiazdami 1 formatu... dla mnie takie jerseye tez sa niskiej wartosci, choc wiem, ze moga sie jacys kupcy trafic, choc predzej przeznacza 180 na nowego fejka jamesa z cavs.

 

z 2 strony wierz mi, ze sa na tym forum, ludzie, ktorzy potrafia wydac solidne pieniadze za jerseye i mowimy tu o 4 cyfrowych kwotach.

jestes dopiero na poczatku tej drogi, choc do konca nie wiadomo, czy zbierasz jerseye, czy chcesz na nich zarobic. raczej ta druga opcja, wiec nie dziw sie, ze bedziesz wciaz traktowany "z gory"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbieram Jerseye i chce na nich zarobic! TAK WŁASNIE JEST! Czyli kolego sugerujesz że jeżeli ktos ma inne poglądy, to będzie traktowany na tym forum z góry? Pogratulować postawy Panowie! Dzieki takim typom własnie nie ma w PL porządnego sklepu z Jerseyami. Kazdego kto sie potknie, od razu zmieszacie z błotem i na niego naplujecie! W galerii każdego jerseya jest metka z kodem QR która swiadczy o autentycznosci produktu. A co mnie najbardziej zdenerwowało wypowiedź BB2

"czy chcesz na nich zarobic. raczej ta druga opcja," 

Czynnie wspieram promocję koszykówki na terenie Szczecina, sponsoruję reklamy itd więc z całym szacunkiem kolego, ale nie masz pojęcia o czym mówisz. 

 

 

www.NewJersey.pl - Najtańsze oryginalne Jerseye w PL =]

 

Taki screen jeszcze dla Was na koniec. Zwieńczenie =]

 

305.jpg

Edytowane przez TheLegend
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. w polsce nie ma porzadnego sklepu z jerseyami?

jest kilka legitnych sklepow, placacych w odroznieniu od ciebie podatki, jak ataf, sklepkoszykarza, pro-baller, basketo czy basketzone

wybor jak na polskie warunki jest imo wystarczajacy, wiekszego zapotrzebowania nie ma, bo gdyby bylo, sklepy te sprzedawalyby wiecej, tymczasem towar zalega na polkach

 

2. sponsorujesz reklamy? myslalem, ze sponsoruje sie za pomoca reklam jakies podmioty ale ok:) popracuj troche nad polskim

 

3 super, ze sprzedales swingmana za 305zl co tym udowodniles?:)

 

4. rozumiem, ze w tym ostatnim poscie chciales nam podziekowac za to, ze doedukowalismy cie jak rozpoznawac fejki:)

 

5. nawiazujac do punktu 1, rozumiem, ze w urzedzie skarbowym masz zgloszona dzialansolsc gospodarcza? na stronie tego nie widze ale rozumiem, ze na dniach dopiszesz tak jak szybko usunales podrobione jerseye z allegro?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Jak widać nie ma pożadnego sklepu bo sprzedają Swingmany po 300zł to przecież słowa forumowiczów =]

2. Jestem sponsorem reklam jak wolisz. Możesz czepiać się Polskiego. Naucz się używać Polskich znaków kolego

3. Co udowodniłem? Że mogę sprzedać Swingmana  za 305 - co było dla Was takie zabawne

4. Ogólnie nie ukrywam że jestem za to wdźięczny 

5. Co do działalności gospodarczej prowadzę ją od roku 2010 =] Nie muszę na nich na początku zarabiać kokosów, wole nałapać klientów. Panowie marketing u Was mocno kuleje.

 

 

 

Tak więc Pozdrawiam Hejterów! Elo

Edytowane przez TheLegend
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazywasz głupkami ludzi, którzy pomogli ci w ocenie koszulek.. 

Kto czuje się urażony ten widocznie powinien. A za pomoc w odróżnieniu już wielokrotnie dziękowałem

 

Widzisz Eliasz, i tu jest różnica. My to postrzegamy jako pomoc w ocenie. Kolega TheLegend postrzega to, jako psucie mu intratnego biznesu. I dlatego jesteśmy głupkami. Proste, nie?

Jak wyżej napisałem za pomoc wielokrotnie dziękowałem, ale nie mam zamiaru Was gloryfikować z uwagi na jednorazową pomoc. 

 

 

OG jak sugeruje metka z kodem QR.

czy sklep the legend wystawia fakturę?

Oczywiscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zachowania the legend komentowac nie bede, bo kazdy, kto czyta regularnie te watki, potrafi ocenic sytuacje, kto jest fair a kto nie jest.

 

po to tu jestesmy, zeby pomagac, a nie zarabiac.

 

nie lubie qrestwa a inaczej zachowani kolegi nie potrafie nazwac. brak szacunku do ludzi, ktorzy sa tu od wielu lat, troche za daleko to wszystko zagalopowalo, wiec skoro kolega sobie tak pogrywa, to i ja sobie zagram.

 

kazdemu forumowiczowi, ktory bedzie chcial kupic koszulke w "sklepie" newjersey oferuje pomoc w zakupie wybranego jerseya.

bez dodatkowych kosztow. wybierz sobie jersey, ja postaram sie go znalezc na ebayu i kupimy go bankowo taniej niz u legendy.

 

chetnych zapraszam na priva.

dziekuje, dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zachowania the legend komentowac nie bede, bo kazdy, kto czyta regularnie te watki, potrafi ocenic sytuacje, kto jest fair a kto nie jest.

 

 

Sprecyzuj w czym jestem jak to ujales "nie fair"? Bo robie konkurencję WASZYM sklepikom? ^^ No faktycznie jestem chamem! Podziękowałem za pomoc etc.

 

 

nie lubie qrestwa a inaczej zachowani kolegi nie potrafie nazwac. brak szacunku do ludzi, ktorzy sa tu od wielu lat, troche za daleko to wszystko zagalopowalo, wiec skoro kolega sobie tak pogrywa, to i ja sobie zagram.

 

Pokaż to moje kurestwo? Gdzie w którym poscie? A Wasz brak szacunku do mojej osoby? Ocena z góry ? Głupie teksty? Jeżeli ktos mnie nie szanuję - działa to w dwie strony. Zastanów się hipokryto najpierw co piszesz! Myslalem że  jestes normalny BB2, ale jak widać myliłem się.

 

Wiesz że taka reklama niezgodna z prawem?? =] 

"kazdemu forumowiczowi, ktory bedzie chcial kupic koszulke w "sklepie" newjersey oferuje pomoc w zakupie wybranego jerseya.

bez dodatkowych kosztow. wybierz sobie jersey, ja postaram sie go znalezc na ebayu i kupimy go bankowo taniej niz u legendy."

 

Ta Twoja niechęć do mnie jest spowodowana Twoimi życiowymi porażkami? =] Pozdrawiam

 

DO E..... - owszem niedługo będzie dostawa. Jaki jersey sobie życzysz? Widziałem że z East cos potrzeba?

 

www.newjersey.pl - ZAPRASZAM!

Edytowane przez TheLegend
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie postaw się w mojej sytuacji. Z mojej strony wygląda to tak:

1. Dałem ogłoszenie na forum, najechaliscie na mnie. Był mały zgrzyt z tymi Fake'ami. 

2. Przeprosiłem Was, poprosiłem Was o cenne uwagi etc Wyrzuciłem Fake z oferty. Mogłem sprzedać M.Johnsona gdyż miałem zapytanie, ale zadbałem by klient był zadowolony i wolałem odpuscic sprzedaż!

3. Później gdy zrezygnowałem z Allegro z uwagi na wysokie koszta operacyjne. Finalnie zapomniałem zdjąć dwa produkty z AUKCJI i obrzuciliscie mnie mięsem! 

 

Tak więc moje zachowanie, to frustracja spowodowana Waszymi komentarzami w moim kierunku. Nie jestem Jezusem, nie potrafię nastawić drugiego policzka. Jak ktos mnie obraża nie pozostaję mu dłużny. Na pewno z jednym się zgadzam, ten kto przeanalizuje ten wątek, słusznie oceni to co się tu wydarzyło. Tym razem już nie dam się podpuscic żadnym komentarzem.

 

Wasza niechęc do zarabiania na tym co się kocha  jest dla mnie niezrozumiała.

Pozdrawiam, bez odbioru.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.