Skocz do zawartości

Jaka piłka tylko i wyłącznie na tartan?


ramone_w

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio przedziurawiła mi się piłka (Kipsta za 15 zł z Decathlonu, więc było to do przewidzenia) no i teraz koniecznie potrzebuję nowej.

Szukam piłki która wytrzyma w miarę długo (co najmniej 1-2 sezony) do grania tylko na tartanie. Dobrze by było żeby cena nie przekraczała 100 zł, bo trochę słabo z kasą (przecież bym nie kupował jakiejś Kipsty za 15 zł gdybym był przy pieniądzach xd). I od razu mówię że będzie katowana praktycznie dzień w dzień, czasami nawet w deszczu.

Zastanawiam się nad: Spaldingiem Silver Outdoor, Spalding All Star Indoor/Outdoor, Nike Baller, Nike Dominate

Podrzucajcie jakieś swoje propozycje i powypowiadajcie się troszkę jaką piłkę polecacie z własnego doświadczenia :smile:

Dzięki Wielkie!

 

P.S Wątpię żebym nią grał na innej nawierzchni, ponieważ jakbym chciał pograć na hali to mam od razu piłki na obiekcie. A że boisko z tartanu pod blokiem to czemu mam chodzić gdzieś indziej? ;)

Edytowane przez ramone_w
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ballera polecam tylko jak na prawdę krucho z kasa, jest lepszy niż piłki za 16 zł :P ale niezbyt wytrzymały, miałem 2 i obie szlag trafił. Dominate nie polecam, znajomy miał i lepiej mi się już rzucało ballerem. Obecnie mam Nike Versa Tac i bardzo polecam , piłkę tłukę już chyba 3 rok i poza tym że się trochę wytarła , nic jej nie dolega. Gram głównie na tartanie czasem na betonie. Śmiało możesz też sięgać po Spaldingi przez siebie wymienione, sam nie grałem ale opinie ma pochlebne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli z gumowych spaldinga to wez najtanszy model Spalding STREET, w gumiakach Sapldinga nie ma juz zbytniej roznicy cenowej, rok temu jeszcze byla, teraz w zasadzie jakosciowo ujednolicili wszystko, nie wiem czemu tak robia, ale zbieglo to sie z przeniesieniem produkcji do Chin.

 

Ten All-Star In/Out to w ogole nie wiem co to, uwazaj zeby to nie byla jakas podroba z Allegro.

 

Z drozszych to juz tylko potem polecam TF-250 ze skory kompozytowej. Takze smialo bierz:

http://sklepkoszykarski.pl/pilka-spalding-nba-street-orange

http://sklepkoszykarski.pl/pilka-spalding-nba-street-czarna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.