Skocz do zawartości

Liga KRK_ZielonaDziura


Szulim

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jak w zeszłym roku szukamy osób chętnych na grę w fantasy w systemie Roto

Standardowe warunki, jedyny element który odróżnia tą ligę to dodatkowe punkty w żaleznosci od ilości Double-double co powoduje większe myślenie nad strategia w trakcie draftu :)

 

https://yho.com/nba?l=13129&k=3e8dfdcd67aa09f8

 

Draft aukcyjny, poniedziałek godz 21.00

 

Zapraszam !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zwiazku z tym ogloszeniem mam dwa pytania...

do Szulima - po co ciagniesz ta lige skoro ja zakladasz od nowa i rekrutujesz przypadkowych ludzi?

do reszty uzytkownikow - czy to jest klasyczny spam i powinno zostac wywalone?

Tzn na pewno skasuje ten watek po drafcie tej ligi, ale cos z tym robic do tego czasu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekrutuje na nowo ponieważ osoby ktore były zaangażowane w zeszłym roku niestety musiały z przyczyn niezależnych mi odmówić, dlatego tez poza tymi osobami ktore sie zgłosiły z eszlego roku, szukam kolejnych osób do zabawy :)

 

Nie rozumiem dlaczego uznajesz to za spam jeżeli szukam osób ktore maja czas i chcą sobie zagrać w innych ligach? Czy nie od tego jest forum?

 

I oczywiście ze zgadzam sie na skasowanie wątku po drafcie, chodzi mi tylko o znalezienie osób zainteresowanych dodatkowa gra.

Zreszta wiLQ serdecznie zapraszam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dlaczego uznajesz to za spam jeżeli szukam osób ktore maja czas i chcą sobie zagrać w innych ligach? Czy nie od tego jest forum?

Zwroc uwage, ze zadalem pytanie do innych czy to jest spam i czy cos z tym robic... odpowiedz moze byc nie ;-)

 

Najbardziej mnie tu interesuje ustalenie jakiegos wspolnego planu dla takich przypadkow bo z jednej strony powstawanie dodatkowych lig raczej cieszy, ale z drugiej to zrobiloby sie problematyczne gdyby wiecej osob wpadlo na taki pomysl i rozmnozylo sie watkow ligowych nijak nie zwiazanych z glownymi rozgrywkami.

 

Zreszta wiLQ serdecznie zapraszam

Dzieki, ale wystarczy mi lig w tym sezonie ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwroc uwage, ze zadalem pytanie do innych czy to jest spam i czy cos z tym robic... odpowiedz moze byc nie ;-)

 

Najbardziej mnie tu interesuje ustalenie jakiegos wspolnego planu dla takich przypadkow bo z jednej strony powstawanie dodatkowych lig raczej cieszy, ale z drugiej to zrobiloby sie problematyczne gdyby wiecej osob wpadlo na taki pomysl i rozmnozylo sie watkow ligowych nijak nie zwiazanych z glownymi rozgrywkami.

Daj spokoj. Chlopak rekrutuje do swojej ligi wiec czemu mu nie pomoc? Przeciez nie podbiera managos z juz istniejacego systemu rozgrywek. Ba - wrecz moze pomagac w testowaniu rookies.

Jak dla mnie temat moze byc otwarty az uzupelni sklad a potem mozna go skasowac. Temat - a nie Szulima ;-)

 

Nowe oblicze wiLQ'a - Straznik Teksasu. :hororr:

Edytowane przez Leszczur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, dzieki za wsparcie L :)

Jak wiLQ widzisz stworzyłem temat juz praktycznie po większości naborów do "standardowych" lig aby właśnie zrobic ligę dla osób ktore chcą sie ekstra pobawić :)

 

Wiem ze moze nie jestem tutaj znanym bywalcem na forum, ale to bardziej z powodu braku czasu w pracy :)

A szkoda bo moze byłbym inaczej postrzegany, moze kiedyś sie to zmieni :)

 

Póki co nadal zapraszam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj spokoj. Chlopak rekrutuje do swojej ligi wiec czemu mu nie pomoc? Przeciez nie podbiera managos z juz istniejacego systemu rozgrywek. Ba - wrecz moze pomagac w testowaniu rookies. Jak dla mnie temat moze byc otwarty az uzupelni sklad a potem mozna go skasowac.

Forum e-nba.pl, wątek roto-league, Szulim zakłada wątek liga roto dla chętnych i pada pytanie o spam? :numbness:

Czyli odpowiedz brzmi, ze nie jest... przepraszam, ze smialem zapytac...

 

 

Jak wiLQ widzisz stworzyłem temat juz praktycznie po większości naborów do "standardowych" lig aby właśnie zrobic ligę dla osób ktore chcą sie ekstra pobawić :smile:

Tzn w trakcie zapisow to wciaz byloby OK czy juz nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wiLQ z tego co czytałem regulamin to nie jest zabronione ogłaszanie własnych lig , albo przynajmniej tego nie doczytałem.

Uznałem forum za rzecz publiczna z której korzystający sami wybierają w czym biorą udział , wiec odpowiadając na twoje pytanie, sadze ze nieistotne jest kiedy ogłoszenie by zawisło.

I myśle ze inni sa w stanie sie ze mną zgodzić. ( albo mam taka nadzieje :P )

 

To była moja własna inwencja żeby nie mieszać sie w trwające tematy tylko poczekać ale widzę ze chyba trafiłem na zły dzien wiLQ 'a :)

 

 

Mam nadzieje ze ten szum w tym wątku spowoduje ze trochę osób sie do ligi zapisze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczam, chyba miałeś jakiś zły dzień w robocie :nightmare:

To była moja własna inwencja żeby nie mieszać sie w trwające tematy tylko poczekać ale widzę ze chyba trafiłem na zły dzien wiLQ 'a :smile:

Nie mam zlego dnia tylko ewidentnie zbyt powaznie podszedlem do nowej roli moda dzialu ;-)

 

@wiLQ z tego co czytałem regulamin to nie jest zabronione ogłaszanie własnych lig , albo przynajmniej tego nie doczytałem.

Alez wlasnie dlatego probuje zadawac te pytania!

Bo ani nic nigdzie nie ma na ten temat ani nawet nie pamietam zadnej dyskusji... i tu sie ona odbyla ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc moje zdanie:

 

Na pewno nie jest to spam, wspaniale że się ktoś ogłasza i trafił z tym do odpowiedniego działu nawet ; )

 

ale

 

 

 zrobiloby sie problematyczne gdyby wiecej osob wpadlo na taki pomysl i rozmnozylo sie watkow ligowych nijak nie zwiazanych z glownymi rozgrywkami.

 

też dostrzegam ten problem. Może powinien być po prostu wątek "ogłoszenia o innych ligach roto"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc moje zdanie:

 

Na pewno nie jest to spam, wspaniale że się ktoś ogłasza i trafił z tym do odpowiedniego działu nawet ; )

 

ale

 

 

 

też dostrzegam ten problem. Może powinien być po prostu wątek "ogłoszenia o innych ligach roto"?

Idzmy dalej - wydzielmy podforum tak zeby kazde ogloszenie mialo wlasny watek! ;)

Nie mam zlego dnia tylko ewidentnie zbyt powaznie podszedlem do nowej roli moda dzialu ;-)

 

Alez wlasnie dlatego probuje zadawac te pytania!

Bo ani nic nigdzie nie ma na ten temat ani nawet nie pamietam zadnej dyskusji... i tu sie ona odbyla ;-)

Hmmmm. To mi zaczyna przypominac nasza stara rozmowe na temat wnoszenia potężnych elektromagnesów na draft FB-Best i czy należy ten element strategii regulować stosownym zapisem w regulaminie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.