Skocz do zawartości

[Liga Roto Dynasty] - sezon 2014-2015


karl

Rekomendowane odpowiedzi

Co do tabelki to za wczesnie, ale moje pierwsze wrazenie co do ligi jest takie - mocno niedocenilem jak trudno bedzie uzupelnic druzyne z FAsow bo lezy tam wlasciwie sam szrot i przez to, ze w tym sezonie limit pensji wlasciwie nikogo nie ogranicza nie laduja tam przeplaceni zawodnicy.

W zwiazku z tym jeszcze bardziej zaluje draftowania na czuja, a nie po pelnych przygotowaniach...

 

P Pierca oddam Contenderom :]

Przy takich ogloszeniach dodawajcie od razu czego spodziewacie sie w zamian bo to oszczedza jedno pytanie ;-)

 

Jak tak Pop będzie oszczędzać Duncana to będę miał spory problem, żeby wyrobić wszystkie gry :-/

Jestes zaskoczony tym, ze Pop oszczedza Duncana???

To chyba uczestniczyles w tworzeniu terminarza TV i probie pokazywania Spurs w back to back ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dotąd byłem w szoku jak to jest możliwe, że mając w składzie Knighta, Walkera czy Gasola mam tak mało strat i dzisiaj moi zawodnicy postanowili to nadrobić. Natomiast reszta stat bardzo dobra, super, że w końcu odpalił Miles Plumlee, mam nadzieję, że na dłużej. Generalnie jak uniknę kontuzji to patrzę z optymizmem na ten sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W FBX ciągle jest daily-tomorrow może być i u nas. Mnie w opcji daily-today też denerwuje brak opcji wywalenia grajka, którego się wystawiło do składu. I wtedy automatycznie jest się z góry na straconej pozycji w porównaniu z konkurencją, która akurat może się swojego scruba pozbyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem przeciwko, bo mnie bardziej denerwuje jak nie moge scruba wywalić, bo go wystawiłem do składu.

Tylko po co miec w aktywnym skladzie kogos kogo planujesz wywalic? 

 

W FBX ciągle jest daily-tomorrow może być i u nas. Mnie w opcji daily-today też denerwuje brak opcji wywalenia grajka, którego się wystawiło do składu. I wtedy automatycznie jest się z góry na straconej pozycji w porównaniu z konkurencją, która akurat może się swojego scruba pozbyć.

Na jakiej straconej pozycji??? Kazdy zawsze ma minimum 3 graczy na lawce i wsrod nich powinien byc jeden do wywalenia i ot cala filozofia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko po co miec w aktywnym skladzie kogos kogo planujesz wywalic?

 

Na jakiej straconej pozycji??? Kazdy zawsze ma minimum 3 graczy na lawce i wsrod nich powinien byc jeden do wywalenia i ot cala filozofia.

Żeby wyrobić sloty? Wyobraź sobie, że masz Durant,Leonarda,Monroe,Lamba - każdy z nich na początku nie grali. Gdyby mieli tak dłużej kontuzje, to jak byś wyrobił sloty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby wyrobić sloty? Wyobraź sobie, że masz Durant,Leonarda,Monroe,Lamba - każdy z nich na początku nie grali. Gdyby mieli tak dłużej kontuzje, to jak byś wyrobił sloty?

Wystawialbym zawodnikow, ktorych nie planuje wywalic po danym meczu...

 

Tak dla jasnosci, rozumiem to zastrzezenie tylko wg mnie skala jest nieporownywalnie mniejsza - niemozliwosc wystawienia po pobraniu dotyczy kazdego zawodnika, ktory gra danego dnia zas mozliwosc wywalenia z aktywnego skladu zdarza sie rzadko i dotyczy ulamka graczy wywalanych.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.