Skocz do zawartości

Sezon 2014/15 Liga IV Texas


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Z aktywnością w tej lidze to w ogóle jest jakiś dramat:

 

A$AP MOB - Thu Feb 5 4:05am PST

kucio's podbija NBA - Sun Mar 15 11:56am PDT

mrozu`s team - Tue Feb 10 2:02pm PST

This_is_Sparta - Wed Jan 28 3:54am PST

Unia Oświęcim - Wed Jan 28 9:02am PST

Plus dwie drużyny z aktywnością na 01.04.2015.

 

Poniżej liczba gier:

 

Unia Oświęcim - 770

mrozu`s team - 735

berKNICKSi - 760

Wolf Pack - 777

Boat Porcupines - 770

 

Dziękuję za sezon, ale niestety zabawa i przyjemność grania w tym sezonie w tej lidze dla mnie wyniosła 0.

Był to mój pierwszy sezon ROTO na e-nba i gdybym nie miał przegranych kilku lat w fantasy to odpuściłbym dalsze granie.

Mam nadzieję, że w 3 lidze będzie ciekawiej ;-)

Edytowane przez knt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z aktywnością w tej lidze to w ogóle jest jakiś dramat:[...]

Dziękuję za sezon, ale niestety zabawa i przyjemność grania w tym sezonie w tej lidze dla mnie wyniosła 0.

Rzeczywiscie fatalnie to wyglada... jakies pomysly jak tego mozna bylo uniknac? Czy uprzedzenie, ze trzeba bedzie jakos przetrwac ten pierwszy sezon by pomoglo czy zniechecilo do dolaczenia? Bo ponizsze brzmi niebezpiecznie...

 

Był to mój pierwszy sezon ROTO na e-nba i gdybym nie miał przegranych kilku lat w fantasy to odpuściłbym dalsze granie.

Ile osob moze sie zniechecic przez takie pierwsze zetkniecie z rozgrywkami?

 

Mam nadzieję, że w 3 lidze będzie ciekawiej ;-)

Na pewno, a jak nie to bedzie zwrot wpisowego ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiLQ nie wiem czy da się uniknąć mniej zaangażowanch zawodników na najniższym stopniu rozgrywek, jeżeli ktoś gra pierwszy raz i fantasy go nie wciągnęło to na siłę grać nie będzie. Jest tu całokowita losowość do jakiej grupy ludzi się trafi, zabawa może być przednia bądź tak jak w Texasie mniej fascynująca.

Tak jak napisał Barcalover, dużo przyjemniej jest przegrać podczas fajnej, aktywnej zabawy niż nie awansować w lidzę, w której gra połowa zgłoszonych drużyn. Jak to w każdej zabawie odsetek zniechęconych graczy na pewno będzie oby tylko te "perełki" przetrwały ;)

 

Poniżej tabela końcowa w załączonych plikach.

 

 

post-2298-0-55375500-1429178424_thumb.jpg

post-2298-0-86879800-1429178437_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli, że co, Unia będąc na podium nie awansuje wyżej?

Nie i w przyszlym sezonie nie bedzie gral. 

 

wiLQ nie wiem czy da się uniknąć mniej zaangażowanch zawodników na najniższym stopniu rozgrywek, jeżeli ktoś gra pierwszy raz i fantasy go nie wciągnęło to na siłę grać nie będzie.

Wg mnie taki ktos nie powinien sie zapisywac... zeby przetestowac ta gre nie trzeba jej psuc innym uczestnikom.

 

Tak jak napisał Barcalover, dużo przyjemniej jest przegrać podczas fajnej, aktywnej zabawy niż nie awansować w lidzę, w której gra połowa zgłoszonych drużyn.

To wiadomo tylko jak przed sezonem wiedziec kto bedzie nalezal do ktorej grupy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na usprawiedliwienie mojej mniejszej aktywność pod koniec sezony mam to ,że po prostu nie miałem slotów do gry :grin: Karygodny błąd z mojej strony,ale co zrobisz. Ogólnie mi się podobało i jak na pierwszy sezon fantasy jestem zadowolony. Mam nadzieję ,że będę mógł zagrać w przyszłym sezonie.

Edytowane przez Adison
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.