Skocz do zawartości

Sezon 2014/15 Liga IV Florida


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to istotne kogo nie było? Jeśli ktoś nie dał rady dotrzeć to pewnie zatrzymały go jakieś ważne sprawy. Trudno.

 

Ja jestem bardzo zadowolony mimo błędu z kupnem DW za $36 ... ale i tak udało mi sie zbudować fajny, dosyć szeroki zespół, z dużym potencjałem, który z każdym miesiącem ligi powinien być lepszy bo postawiłem na wielu młodych graczy.

 

nie wiem jak u Was wyglądały prognozy yahooo, ale dla mnie, mój zespół był bardzo underrated.

 

życzę wszystkim powodzenia w sezonie. Jeśli macie propozycję wymian to najlepiej piszcie pod twitter.com/michal_ko albo mail choć tego sprawdzam rzadziej.

 

pozdrawiam.

 

e: w sumie móglbym pograć jeszcze w jednej lidze, także jakbyście potrzebowali kogoś do gry, albo słyszeli o wolnych miejscach to proszę dajcie znać.

Edytowane przez michal_ko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to istotne kogo nie było? Jeśli ktoś nie dał rady dotrzeć to pewnie zatrzymały go jakieś ważne sprawy. Trudno.

 

Jest istotne, bo zgodnie z regulaminem na najniższym poziomie rozgrywek może zostać zastąpiony.

 

Za znikającego GMa między draftem, a początkiem sezonu NBA jest uznawany ktoś kto:

- nie napisał posta w wątku swojej ligi o swojej planowanej nieobecności na drafcie oraz

- nie był obecny na drafcie swojej ligi na Yahoo oraz

- w 3 dni po drafcie nie odpisał na żadną prywatną wiadomość na forum od komisarza lub organizatora rozgrywek oraz nie napisał żadnego posta w wątku swojej ligi lub prywatnej wiadomości do komisarza z wyjaśnieniem takiej sytuacji.

 

Na najniższym poziomie drzewka taki GM zostanie zastąpiony z listy rezerwowej kimś o jak najbardziej zbliżonym stażu gry w fantasy NBA kto będzie gotowy przejąć już wydraftowany [i potencjalnie słaby] sklad. Przy wielu pasujących kandydatach zadecyduje kolejność zapisów.

Edytowane przez Dig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był mój debiut w FB,świetna zabawa.Były duże nerwy mimo że przygotowywałem się do draftu wcześniej,części założeń nie udało się zrealizować ale ogólnie rzecz biorąc jestem zadowolony.

 

1. (9) DeMarcus Cousins PF,C

2. (53) Jabari Parker SF

3. (54) Derrick Favors PF,C

4. (56) Luol Deng SF,PF

5. (57) Ricky Rubio PG

6. (69) Trevor Ariza SG,SF

7. (70) Reggie Jackson PG,SG

8. (100) Gerald Green SG,SF

9. (114) Jared Sullinger PF,C

10. (138) Amir Johnson PF,C

11. (155) Nene Hilario PF,C

12. (156) Dante Exum PG

13. (167) Matt Barnes SF

Edytowane przez Sewer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to istotne kogo nie było? Jeśli ktoś nie dał rady dotrzeć to pewnie zatrzymały go jakieś ważne sprawy. Trudno.

Jest istotne, bo zgodnie z regulaminem na najniższym poziomie rozgrywek może zostać zastąpiony.

To ostatni krok, na razie pytalem bardziej w celu wczesnego wykrywania potencjalnych olewusow.

 

Wrzućcie wyniki :smile:

http://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/50894/draftresults
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeca propozycje wymian lecą na yahoo. Jackoso sprawdź u siebie.

 

1. (14) Paul Millsap (Atl - PF,C) $31 2. (17) LaMarcus Aldridge (Por - PF,C) $54 3. (42) Ty Lawson (Den - PG) $30 4. (64) Andrew Wiggins (Min - SF) $18 5. (72) Gordon Hayward (Uta - SG,SF) $19 6. (78) Kyle Korver (Atl - SG,SF) $17 7. (84) Robin Lopez (Por - C) $11 8. (89) Jamal Crawford (LAC - PG,SG) $7 9. (107) Tobias Harris (Orl - SF,PF) $6 10. (151) Jarrett Jack (Bkn - PG,SG) $2 11. (159) Josh McRoberts (Mia - PF,C) $3 12. (170) Henry Sims (Phi - C) $1 13. (179) Kelly Olynyk (Bos - C) $1

 

Plan był taki żeby rzucić grube hajsy na kogoś z czwórki: Harden, Melo, Cousins, Aldridge. Harden poszedł dość drogo, Melo tak samo, a Sewer dałby za Cousinsa pewnie i 7 dych gdyby trzeba było, więc spasowałem i postawiłem na Aldridge'a. Millsap, Harris, Hayward i Lopez trochę taniej niż bym się spodziewał. Końcówka udana. Sims i Olynyk czyli prawdopodobnie dwóch starterów za 2$. Generalnie jestem zadowolony. Raczej nie będę niszczył w żadnej kategorii, ale i szorowania dna powinienem uniknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brandon Jennings Det - PG

Klay Thompson GS - SG,SF

Wesley Matthews Por - SG,SF

Lance Stephenson Cha - SG,SF

Andre Drummond Det - PF,C

Al Horford Atl - PF,C

John Henson Mil - PF,C

Taj Gibson Chi - PF,C

Danilo Gallinari Den - SF

Andre Iguodala GS - SG,SF

Harrison Barnes GS - SF,PF

Kendall Marshall Mil - PG

Marco Belinelli SA - SG,SF

 

Ogólnie jestem mega zadowolony z draftu. Plan był realizowany mimo średnich warunków. Zakładałem wstępnie Howard za horforda i beala za klaya ale wyszło chyba lepiej niż się spodziewałem. Tylko Marco zbędny ale jego pocisnął autodeaft. Myślę ze przy odrobinie szczęścia (Lance, Al, Barnes, Gallo) powinienem awansować czy nawet pokusić się o pierwsze miejsce.

Edytowane przez wowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Russell Westbrook PG
Victor Oladipo PG,SG

Deron Williams PG
Joe Johnson SG,SF
David West PF
Nikola Vucevic PF,C

Rudy Gobert C

Gorgui Dieng C

Jrue Holiday PG

Tristan Thompson PF,C

Giannis Antetokounpo SG,SF

Terrence Jones SF,PF

Draymond Green SF

Pogrubieni gracze ciężsi do wyciągnięcia. Potrzebuje chyba jakiegos SG jeszcze, najlepiej SG,SF. Najlepiej za ktoregos z PG lub C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**** no to dziwne... nie będę się na siłę usprawiedliwał bo w rezultacie.- dupy dane. Wynikły sprawy natury rodzinnej.. tyle, że właśnie przez nie zapomniłem o terminie. To wszystko plus sobota po Niemcach... z tego co widzę to za dużo gowna nie narobiłem więc tyle dobrze.

 

Przepraszam wszystkich. Gram dalej coby się nie działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.