Skocz do zawartości

Sezon 2014/15 Liga IV Florida


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Spojrzcie najpierw na druzyne wowo zanim odpowiecie na pytanie ;-)

Bo ma inna sytuacja niz ta na ktora odpisujecie...

 

Pytanko do ogarniających mam. Pierwsza czworka ma już prawie wykorzystane sloty. Noe do końca ogarniam te sloty bo ja nie miałem wolnych pozycji raczej a mam sporo więcej games jeszcze do zagrania. Wytlumaczy mi ktoś tak na prosty rozum jak te sloty dzialaja i czy to znaczy ze pierwsza czworka na określonych pozycjach nie będzie już dostawac punktow a reszta tak?

Zeby rozegrac wszystkie mecze w sezonie nie wystarczy wystawic 10 zawodnikow i czekac do kwietnia tylko trzeba codziennie pilnowac/zmieniac rotacje tak zeby na kazdej pozycji rozegrac po 82 mecze...

 

No i tak to rozumiałem ale miałem cały sezon Full skład poza dosłownie dwoma czy trzema dniami a mam gier do rozegrania od ch**a.

"Full sklad" nic nie daje jak ci zawodnicy opuszczaja mecze przez kontuzje...

Tzn przykladowo trzymales w skladzie Jenningsa po tym jak skonczyl sie jego sezon chociaz na jego miejsce natychmiast trzeba bylo wstawic kogos innego. I generalnie rzecz biorac jak ktos z Twojej wystawionej 10tki opusci mecz to trzeba go pozniej odrobic z lawki lub z FAsow. Wychodzi na to, ze tego nie robiles skoro masz tyle gier w plecy na SG czy C...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.