Skocz do zawartości

Sezon 2014/15 Liga IV California


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Chicago Warriors

 

    1. (31) Ty Lawson (Den - PG)$31

2. (43) Deron Williams (Bkn - PG)$25

3. (48) Chandler Parsons (Dal - SF,PF) $28

4. (51) Marcin Gortat (Was - C)$18

5. (65) Ryan Anderson (NO - PF,C)$18

6. (67) Jrue Holiday (NO - PG)$16

7. (78) Jonas Valanciunas (Tor - C)$15

8. (98) Nikola Pekovic (Min - C)$13

9. (99) Omer Asik (NO - PF,C)$8

10. (105) Giannis Antetokounmpo (Mil - SG,SF)$7

11. (106) Darren Collison (Sac - PG)$9

12. (110) Eric Gordon (NO - SG)$7

13. (125) Dion Waiters (Cle - SG) $3

 

Ogólnie z draftu jestem zadowolony. Nie mialem jakiejś  wielkiej taktyki, zależało mi na tym aby mieć w miarę wyrównany team i nikogo nie przepłacić. Myslę, że udało mi się to zrobić :smile: Nie będę ukrywał, że licze na miejsce w górze tabeli. 

Za faworytów uważam również God of Thunder i Gnojownicy 

Edytowane przez Bartek31
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gnojownicy

1. (28) Rajon Rondo (Bos - PG) $20

2. (41) Dwyane Wade (Mia - PG,SG) $21

3. (45) Nikola Vucevic (Orl - PF,C) $23

4. (52) DeMar DeRozan (Tor - SG,SF) $27

5. (56) Michael Carter-Williams (Phi - PG) $14

6. (58) Kyle Korver (Atl - SG,SF) $14

7. (61) Derrick Favors (Uta - PF,C) $24

8. (70) Pau Gasol (Chi - PF,C) $16

9. (86) Jeremy Lin (LAL - PG,SG) $9

10. (91) Trey Burke (Uta - PG) $10

11. (94) Tony Parker (SA - PG) $13

12. (117) Tyson Chandler (Dal - C) $8

13. (166) Anthony Bennett (Min - SF,PF) $1

 

W zasadzie też mogę być zadowolony, choć wiele będzie zależało od zdrowia i formy takich zawodników jak Rondo, Wadea, MCW czy Gasola. Szkoda, że nie udało się kupić kilku innych co miałem na liście. Jednak ceny (szczególnie na początku) były wysokie, więc trzeba było ich odpuścić. Z jednej strony żałuję, że wydałem siano na T.Parkera (po tym zakupie zostało mi tylko $9 na dwóch zawodników). Jednak cena była tak niska, że nie można było odpuścić tak solidnego zawodnika. A szkoda dlatego, gdyż szukałem jakiegoś wysokiego i później było za mało kasy, aby kogoś ze swojej listy jeszcze pozyskać. W wielu statystykach mogę być wysoko. Jednak trzeba będzie podciągnąć się w FT%, 3PTM oraz TO, gdyż tutaj mogę być bardzo, bardzo nisko.

 

Jeśli zdrowie dopisze, to raczej powinienem być w górnej połowie tabeli.

 

Co do draftu, to największe problemy będą miały osoby, których nie było. Słabo wypada również ekipa z Durantem. Swoją drogą, dość drogo poszedł. Ktoś chyba bardzo liczył, że szybko wróci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

God of Thunder

 

1. Eric Bledsoe (Pho - PG,SG) $26

2. Paul Millsap (Atl - PF,C) $37

3. Joakim Noah (Chi - PF,C) $35

4. Mike Conley (Mem - PG) $30

5. Tim Duncan (SA - PF,C) $19

6. Victor Oladipo (Orl - PG,SG) $13

7. Tobias Harris (Orl - SF,PF) $11

8. Danilo Gallinari (Den - SF) $7

9. J.J. Redick (LAC - SG) $5

10. Jordan Hill (LAL - PF,C) $9

11. Jamal Crawford (LAC - PG,SG) $6

12. Marco Belinelli (SA - SG,SF) $1

13. Tim Hardaway Jr. (NY - SG) $1

 

Generalnie jestem dość zadowolony. Trzon drużyny jest dość mocny (Millsap, Conley, Noah i Bledsoe) i jeśli Duncan utrzyma swoją stałą, jak do tej pory, formę, to zapowiada się walka o awans. Harris, Oladipo i Gallo to gracze, którzy zazwyczaj szli dość tanio, a wg mnie powinni się sprawdzić. Oprócz tego udało się za 9$ wziąć Hilla, co uważam za fajną cenę. Hardawaya wziąłem, bo wiem, że upside ma duży, a i w NY na niego bardzo lubią stawiać. Crawford i Belinelli to specjaliści od trójek i ft%, warto mieć, a ewentualnie któregoś można wymienić.

 

Walka o awans prawdopodobnie rozegra się pomiędzy 5-6 ekipami i może być różnie :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym watku niech bedzie organizacja i dyskusje dotyczace ligi IV California w sezonie 2014/15

Po losowaniu wszystkich na poziomie IV w 4 grupach wg doswiadczenia w fantasy w jej sklad wchodza:

[po myslniku bedzie nazwa druzyny, "/" oznacza inny nick na forum niz na Yahoo]

 

GeDDo;12 [c] - Gnojownicy

Kraso;8 - Kraso

Julius;8 - Chorwackie Skowronki?

matvez;2 - Biegamy

Eliasz;0 - WeDemBoyzz [transfer za bulls2006;3]

KingStress;1 - Lublin Pacers [draftowal automat]

Raven;1 - Raging Ravens

barcalover;1 - God of Thunder

diament;0 - diament's Team

Marionn29;0 - Mariusz's Team? [draftowal automat]

Bartek31;0 - Chicago Warriors

turbokasztan;0 - Nic nas nie łączy

ketezwro71;0 - KetezWro71 [draftowal automat]

Sławek;0 - Slawek's Team [draftowal automat]

BoGo;2 - Hall Of Shamers [zastapil konrad17;0]

 

konrad17;0 zniknal w trakcie organizacji, wiec stracil miejsce w lidze.

 

W sumie 15 GMow z czego w tym sezonie Top4 awansuje do III, a reszta utrzyma sie na poziomie IV.

Spadkow nie bedzie. Dodatkowo wygrany ligi dostanie zaproszenie do Ligi Mistrzow.

 

Link do ligi na Yahoo - http://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/52296

 

Komisarzem ligi jest GeDDo ze wzgledu na swoje duze doswiadczeniw w fantasy i zgodzil sie pelnic ta funkcje ;-)

 

Ustalony termin draftu to 21.X o godzinie 22

 

Dane do ustalenia terminu draftowego byly tutaj - http://doodle.com/ute83g3df5846zem

Hej dostałem meila ze moge dolaczyc .Moj  email [EDIT] dzieki czekam na zaproszenie Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liga na yahoo została już utworzona, a informacje z dostępem do ligi wysłane do wszystkich uczestników.

 

Prosiłbym tylko wszystkich co się już dołączą do ligi, aby ustawiły odpowiedni nick na yahoo. Tak abyśmy wiedzieli kto już jest i kogo jeszcze brakuje. Ewentualnie możecie w nazwie ligi podać Wasz nick z forum.

 

Draft wstępnie ustawiony na piątek 23 października 2014 na godzinę 20:30.

 

Wszystkie pytania odnoszące się do tej ligi, piszemy w tym topicu.

Hej dostalem wczoraj emaile ze moge dołaczyc do IV california.Jestem aktywnym graczem nie zawiode moj email [EDIT]

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim sie zacznie sezon jeszcze wrzuce swoje wrozenie z arkuszy ;-)

Ze standardowymi zalozeniami tzn wrzucam sklady pod swoje projekcje - z ktorych wszystkie moga byc do bani - i sprawdzam jak druzyna wyglada na tle ligi, ale nie bierzcie tego osobiscie bo staralem sie oceniac wg krzywej tak zeby byla czolowka, srodek i spadkowicze itp itd plus pominalem srodek tabeli bo jest najnudniejszy do opisywania ;-)

 

OK, do rzeczy... w nawiasie krotkie podsumowanie... a kolejnosc w grupach bardzo z grubsza...

co wazne to nie probowalem zgadywac kto odpusci w sezonie, a wiadomo, ze taka druzyna zajmie ostatnie miejsca.

 

"Contenderzy" [w znaczeniu, ze wg mnie zaczynaja z dobrej pozycji i potrzebuja najmniej sprzyjajacych okolicznosci na zajecie miejsca w Top5, a wiec i awans, ale bycie na tej liscie o niczego nie gwarantuje]:

Gnojownicy [ryzykowna zdrowotnie, ale mocna startowa 10, tankowanie trojek?]

God of Thunder [ryzykowna zdrowotnie, ale mocna startowa 10, chyba sie powtarzam ;-)]

Kraso [slabe 3 kategorie, ale mocne pozostale, podejrzewam, ze beda trejdy]

Raging Ravens [duzy overkill w blokach, ale przy trejdach i bardziej zbilansowanych kategoriach to contender]

Rumuńske Skowronki [ostro zatankowane i przy bardziej zbilansowanych kategoriach to contender]

 

"Dolne rejony tabeli" [w znaczeniu, ze wg mnie zaczynaja z dolka, ale bycie na tej liscie o niczym nie rozstrzyga]:

Biegamy [dziwny mix slabego i mocnego FT% u graczy, plytko i sporo zlamasow]

Hall Of Shamers [plytki sklad i brak zdecydowania co robic z FT%]

Mariusz's Team [widac, ze to druzyna z automatu, wymaga duzo pracy na FAsach]

Lublin Pacers [widac, ze to druzyna z automatu, wymaga duzo pracy na FAsach]

 

A ogolnie zaluje, ze nie bylo tyle osob na drafcie bo to bodaj najwiecej w rozgrywkach, ale niestety nie bardzo da sie to przewidziec. Oby przejecie druzyn pomoglo i zeby sezonowa walka byla lepsza niz sam draft ;-)

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.