Skocz do zawartości

Sezon 2014/15 Liga IV California


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

jakiś deadline dla spóźnialskich jest przewidziany ?

Skoro liga nie ma 15 GMow i do draftu 2 tygodnie to nic nie szkodzi na nich czekac. Z zapisanych osob do IV zniknely w sumie 4 osoby [2 tu i po 1 w pozostalych], wiec jak ktores z nich sie stawia to dolacza do Was.

Wczoraj na privie odezwal sie do mnie lekko zagubiony forioku takze u niego mocno wzrosla szansa, ze zagra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam sytuacja u nas panowie? Za tydzień draft i brakuje nadal jednej osoby. Commish coś myślał już o zastępstwie nieobecnych?

Sytuacja jest taka sama jak to opisalem w poscie wyzej 8 pazdziernika ;-) Wyslalem wiadomosc poganiajaca forioku bo wciaz w nim widze najwieksze szanse na dolaczenie jako, ze jedyny z tej grupy pare razy sie odezwal w PMie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to widzę tak, że raczej nasza liga będzie liczyła 14 graczy. Na tego co się zgłosił dawno i już się nie pojawił, to nawet nie liczę. Na forioku też raczej nie, bo 8 października wysłałem zaproszenie i też jeszcze nie przeczytał. Generalnie nawet bym nie chciał aby się przyłączyli, bo jeśli ich aktywność w trakcie sezonu będzie taka jak obecnie i na drafcie miałoby ich nie być, to lepiej grać bez nich. Draft za tydzień, więc jeśli nie będzie chętnego to najwyżej będziemy grali w 14.

Edytowane przez GeDDo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to widzę tak, że raczej nasza liga będzie liczyła 14 graczy. Na tego co się zgłosił dawno i już się nie pojawił, to nawet nie liczę. Na forioku też raczej nie, bo 8 października wysłałem zaproszenie i też jeszcze nie przeczytał. Generalnie nawet bym nie chciał aby się przyłączyli, bo jeśli ich aktywność w trakcie sezonu będzie taka jak obecnie i na drafcie miałoby ich nie być, to lepiej grać bez nich. Draft za tydzień, więc jeśli nie będzie chętnego to najwyżej będziemy grali w 14.

Proponuje zrobic tak: do niedzieli o polnocy czekamy na zagubiona czworke [w tym forioku], jak sie ktos pojawi to fajnie, a jak nie to w poniedzialek wyslesz zaproszenie do jedynej osoby na liscie rezerwowej [ktorej wlasnie wyslalem PMa z opisem sytuacji i pytaniem czy pasuje termin draftu]. Ma to sens i moze byc?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zrobic tak: do niedzieli o polnocy czekamy na zagubiona czworke [w tym forioku], jak sie ktos pojawi to fajnie, a jak nie to w poniedzialek wyslesz zaproszenie do jedynej osoby na liscie rezerwowej [ktorej wlasnie wyslalem PMa z opisem sytuacji i pytaniem czy pasuje termin draftu]. Ma to sens i moze byc?

Ja uważam, że jeśli jest ktoś na liście rezerwowej, kto wykazuje się większą aktywnością oraz pasuje jemu termin draftu, to ja bym go brał od razu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że jeśli jest ktoś na liście rezerwowej, kto wykazuje się większą aktywnością oraz pasuje jemu termin draftu, to ja bym go brał od razu.

OK, jestes tu komiszem i skoro tak uwazasz ani nie miales kontaktu z nikim to wyslij zaproszenie do BoGo...

ktory odpisal na PMa w cztery *minuty* po wyslaniu [ze termin pasuje], wiec z miejsca jestem jego fanem ;-)

 

A czekalem dobe z odpowiedzia na tego posta bo dzisiaj minely 2 tygodnie od poczatku organizacji oraz tydzien od ostatniego kontatu z furioku, wiec czasu na dolaczenie bylo az nadto i wszystkich nieobecnych traktujemy jako znikniecia.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.