Skocz do zawartości

Sezon 2014/15 Liga III North


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Gratulacje dla awansujących i podziękowania za wspólną grę do końca.

Nie zanosiło się na to, ale jedną aststą przewagi nad Lewa Strona oraz tiebreakerem na BLK udało mi się wskoczyć na 4 miejsce :)

 

PS szkoda-czasu, dzięki za dobre słowo :) niestety przejrzałem tabele i do ewentualnego awansu jestem dopiero szósty :(

Kolejność wygląda nastepująco:

 

pos. team league FG% FT% 3PTM PTS REB AST ST BLK TO Total 1 Dziki Wschód Liga III South 14 2 7 12 15 3 12 15 8 88 2 L.TM Liga III Atlantic  6 13 7 13 14 10 13 9 3 88 3 Poland you of genius Liga III South 8 15 9 13 11,5 7 9 7 7 86,5 4 Texas Team Liga III Atlantic  12 7 15 10 4 13 8 6 8 83 5 Les Cocottes Liga III South 5 9 11 9 10 4 13 10 11 82 6 Nie taki był plan Liga III North 8 9 11 9 14 7 4 15 4 81 7 San Diego Suckers Liga III North 11 10 12 12 6 9 10 3 8 81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba możesz być w najgorszym przypadku 4 bo liczy się tiebreaker tylko dla 4 miejsc. Więc drużyn z 5-6 miejsc nie uwzględniaj.

 

 

 

29. Kto i na jakiej zasadzie zastąpi olewających lub rezygnujących graczy?

Na najniższym poziomie drzewka będą to po prostu nowi uczestnicy.

Natomiast uzupełnieniem luki w lidze na wyższym poziomie drzewka będzie GM z bezpośrednio niższego poziomu drzewka, który w poprzednim sezonie zajął najwyższe miejsce nie premiowane awansem oraz miał najlepszy tiebreaker z pytania 19 oraz nie kwalifikował się na olewusa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja. Właśnie czytałem ten sam fragment w regulaminie :smile:

W takim układzie jestem trzeci. Za Dziki Wschód i L.TM.

W drugich ligach widzę dwie osoby, które nie rozegrały min. 35 spotkań:

- Swaggy P's 360 Layup - 710

- MKS Milejów - 768

Zatem, jest jeszcze nadzieja :smile:

Nie bardzo to pomoaga bo te dwie druzyny byly w strefie spadkowej, wiec nie zwalniaja miejsc w II.

Ale faktycznie jestes wysoko w kolejce zastepstw takze licz na rezygnacje we wrzesniu ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.