Skocz do zawartości

Sezon 2014/15 Liga III North


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

mam jeszcze jeden alert do daty draftu. 26 października jest zmiana czasu. mam nadzieję, że wszyscy potrafią się obsługiwać zegarkami, ale tak na wszelki wypadek o tym wspominam :smile:

;-) Ale sluszne przypomnienie...

 

Czyli juz zaklepaliscie termin 26.X o godzinie 20 i transfer sirkoziego nie jest potrzebny, tak? To dopisalem do 1 posta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

skończyliśmy : http://basketball.fantasysports.yahoo.com/2014/nba/46723/draftresults

 

Nocna Straż
Budget $200
1. (15) Derrick Rose (Chi - PG) $33
2. (32) Rudy Gay (Sac - SF,PF) $19
3. (51) Paul Millsap (Atl - PF,C) $32
4. (52) Wesley Matthews (Por - SG,SF) $20
5. (56) Marc Gasol (Mem - C) $27
6. (57) Mike Conley (Mem - PG) $25
7. (62) Robin Lopez (Por - C) $15
8. (64) Thaddeus Young (Min - SF,PF) $16
9. (155) JaVale McGee (Den - C) $3
10. (161) Ramon Sessions (Sac - PG,SG) $3
11. (165) Aaron Gordon (Orl - PF) $3
12. (169) Mike Dunleavy (Chi - SG,SF) $3
13. (177) Greivis Vasquez (Tor - PG,SG) $1
Unused $0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorszy draft jaki do tej pory miałem. Szykuje się walka o utrzymanie. Miałem tankować FT ale okazało się że chętnych na ta taktyke było więcej i niepotrzebnie odpuściłem, później już nie było żadnego planu, postanowiłem na szybko zatankowac bloki i wyszło jak wyszło. Lipa straszna ale może jakiś środek tabeli osiągnę. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Andre Drummond $39

2. Ricky Rubio $24

3. Dywane Wade $20

4. Brook Lopez $19

5. Chandler Parsons $28

6. Kyle Korver $17

7. Brandon Jennings $12
8. Derrick Favors $16
9. Markieff Morris $10
10. Arron Afflalo $12
11. Perry Jones $1
12. Kentavious Caldwell-Pope $1
13. Rudy Gobert $1

Początkową strategią było tankowanie FT, ale podobny pomysł miało przynajmniej 2 innych graczy, więc nie do końca udało mi się zbudować to, co chciałem. Drumm i Ricky byli podstawą strategii, Wade też pasował, ale wpadł niechcący, w imo promocyjnej cenie. Nie udało się zgarnąć ani DH, ani DeAndre, więc musiałem szybko szukać pasujących wysokich. Lopez nie do końca przekonywał, ale jeżeli będzie zdrowy (JEŻELI) to imo będzie steal. Strasznie wysokie ceny wingmanów sprawiły, że przepłaciłem Parsonsa w przypływie paniki, a od razu po nim na tapetę trafił Korver i z okazji na promocyjną cenę przygarnąłem i jego. Favors był jednym z moich zastępców DH w taktyce, a Morris został kupiony, bo ładnie pasował all-around. Jennings to imo steal, gdyż będzie dużo bardziej efektywny pod SvG. Zakupu Afflalo bardzo żałuję, bo na koniec wingmani z niezłym 3PM chodzili dużo taniej, ale.. jest jak jest. Na koniec skład uzupełniłem młodymi z potencjałem na breakout (KCP i Gobert) oraz Jonesem, który do powrotu Durantuli może będzie coś tam kręcił.

 

Ogólnie zamiast pełnego tanka FT i TO wyszedł częściowy tank, z mocną resztą kategorii. Jestem zadowolony z tego co skleciłem na poczekaniu w trakcie draftu i jeżeli zdrowi pozwoli to imo powinienem powalczyć o awans :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.