Skocz do zawartości

Sezon 2014/15 Liga III South


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to nie za krótko.

 

30 sekund to za długo, nuda i psucie emocji, a jak ktoś chce mieć tyle czasu na przeglądanie statów zawodników, to znaczy, że nie przygotował się do draftu. Hałewer, nie znaczy to, że od razu trzeba iść w kierunku sprintu na fecie, bez okazjonalnej chwili żeby zastanowić się czy idzie się w dobrym kierunku, albo w którą stronę popchnąć skład, który się aktualnie posiada. Nie mówiąc już o okrojeniu do minimum najlepszego funu w sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu wychodzę z założenia, że jeśli coś da się spokojnie zrobić w ciągu 10 sekund to nie warto tracić na to 20 sekund. Ale tak jak wspomniałem, jeśli ktoś ma nie wyrabiać nie mam problemu z 20 sekundami. 

 

 

edyta: pyk i mamy 20 sekund ;>

Edytowane przez nixon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w ciągu 10 sekund nie zauważysz przelatującego zawodnika to znaczy, że zajmujesz się czymś innym niż draft ;>

Niekoniecznie. Ja na przykład poszukuję w toku draftu graczy pasujących mi do koncepcji, a tego nie da się sensownie robić w aplikacji draftowej, bo ona pokazuje jedynie sumy osiągnięć, a nie średnie, co powoduje, że gubią się kolesie z kontuzjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w mocku było 10 s i nie było dramatu, ale chyba było minimalnie za krótko. Optymalnie byłoby 15 sekund, ale chyba się nie da o ile dobrze pamiętam.

 

Można by za to skrócić czas na nominację z 30 sekund.

Są trzy opcje 10/20/30, więc zostawmy już te 20 sekund. Jeśli chodzi o czas na nominację popieram skrócenie do 20 i jeśli nie będzie sprzeciwu możemy to zrobić. Dodatkowo odpowiadając na sugestie kilku osób zrobimy krótką przerwę w środku draftowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.