Skocz do zawartości

Sezon 2014/15 Liga III Pacific


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Zbliza sie koniec sezonu, wiec zeby byc gotowym do ogarniecia wynikow rozgrywek 16.04 chcialbym zaktualizowac nazwy druzyn w pierwszym poscie tego watku... dajcie znac czy dobrze zgaduje/szacuje...

 

LukeBerd to teraz "The Berd"?

Oraz kto sposrod Grobar i wroblon wybral nazwe "Przekupieni", a kto "Monta Basketball"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem... stało się to co miało się stać i o czym było wiadomo już od pewnego czasu... ale dziś już oficjalnie i zgodnie z prawem nie narażając się przy tym na lincz fantasy-społeczności można się przyznać do wygranej :nevreness::indecisiveness:

Dzięki wszystkim za rywalizację w tym sezonie i gratulacje dla pozostałej dwójki co awansowała, czyli teamy The Berd i Na Wspak - który to wykonał ładny skok w ekspresowym tempie z dolnej części tabeli na miejsce premiowane awansem.

Plan minimum był awansować, założenie wygrać i pograć w LM, aczkolwiek nie spodziewałem się mimo wszystko aż 110 pkt roto na koniec.

 

PS. I jak tu teraz żyć bez fb ? :dejection::nevreness:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznij grac w Drive to the Finals... a jak potrzebujesz dawki na cale offseason to w baseball ;-)

 

Nie no przerwa się przyda chyba każdemu, po prostu jutro z ranka mogę się naciąć przy kawie na sprawdzaniu kto ile rzucił i kogo warto pobrać z FA :smile: Taki nawyk ostatnich miesięcy ;] Baseball to już nie moja bajka do końca, jest u mnie tylko jedna miłość i zwie się - NBA :smile: A w to Drive może się pobawię bo właśnie sobie czytam zasady..

Edytowane przez MTH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się cieszę, że już koniec. Będzie można normalnie mecze pooglądać i iść na odwyk ;]

Tez tak mam. Potrzebna jest przerwa na odswiezenie baterii i zeby chociaz przez te 2-3 miesiace traktowac mecze jako widowisko i zawodnikow jak ludzi, a nie wydarzenia/maszyny generujace statsy ;-) 

 

Baseball to już nie moja bajka do końca, jest u mnie tylko jedna miłość i zwie się - NBA :smile:

Ha! Czyli kluczem jest NBA, a nie FB bo w zbieraniu cyferek nie przeszkadza nieznajomosc sportu ;-)

Sam sie tak go nauczylem wlasnie poprzez fantasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty dla MTH, Luka i NA wspak (za fantastyczna koncowke - jak patrzylem na Ciebie to w duchu sobie myslalem "ze to moaja ekipa z Durantem miala zaliczyc taki marsz ;))

 

Musiałem zaryzykować odpuszczając trochę początek, niestety gracze, których wziąłem mieli kupę problemów, ale jakoś pod koniec to wszystko się poukładało plus paru dobrych FA. Gratulacje dla mistrza i wicemistrza, niezagrożony awans!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.