Skocz do zawartości

Sezon 2014/15 Liga III Pacific


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba znalazlem uzasadnienie nieobecnosci ignazza... z watku o tripie do Berlina na Spurs...

 

Ja jadę bez biletów i kupie przed hala

Wyjazd na mecz NBA uznalbym za dobra wymowke na pozniejsze dolaczenie do ligi... ;-)

 

 

wchodzę na yahoo i ligę Pacific i z lewej strony mam opcję edit team setting która nie działa a stronka potwierdza że już created team czego nie zrobiłem

help anyone?

Musisz wejsc przez linka, ktorego komisz Ci wyslal w prywatnej wiadomosci. Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na razie mamy 2 daty na prowadzeniu:

 

Środa 22 Październik - 9/11 pasuje

Niedziela 25 Październik - 10/11 pasuje

 

@ Ignazz, a 21:30 w niedzielę by Ci pasowała? Z tego co wiem to Na Wspak i tak nie będzie mógł wcześniej zacząć bo ma clash z innym draftem

 

Trzeba zacząć myśleć nad alternatywami jeśli nie nie uda się mieć wszystkich w niedzielę lub środę.

 

Pozostała 4 również mogłaby zagłosować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko :smile: Buu - Niepelnosprytni

 

No to mamy komplet, zatem można spać spokojnie z myślą, że boty nie wtrącą się w licytacje :topsy_turvy:

 

Co do draftu to myślę, że 26.10 niedziela to główny kandydat bo jakby nie było wszystkim 11 osobom głosującym pasuje. Jak ktoś może draftować o 21:00 to i o 21:30 też da rade,  @ignazz zaznaczył 22, ale może da rade te pół godziny wczesniej i mamy 100% zgody :)

Edytowane przez MTH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że są wszyscy.

 

Tak jak chłopaki mówili, 21:30 byłaby świetna w niedzielę 26 pażdziernika.

 

Chyba, że osoby, którym nie pasuje ta środa 22 października również dadzą radę dostosować swoje plany?

 

Umówmy się na parę dni na zastanowienie i w niedzielę ustalimy już ostateczny termin. Im szybciej tym lepiej, jest to o tyle istotne, że w razie problemów można dokonać transferu między ligami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to jak niedziela 26.10 pasuje juz 12-13 to proponuje zaklepac draft na 21.30 i koniec. Gadamy juz długo na ten temat i skoro zdazyli się wypowiedzieć urlopowicze (ja ;), młodzi zonkosie i fani wyjazdów na mecze NBA to chyba każdy (poza nieszczęśliwym wypadkiem) mógł to zrobić. A nawet jak 1-2 nie będzie pasować, to chyba lepszej opcji nie mamy ;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mamy komplet, zatem można spać spokojnie z myślą, że boty nie wtrącą się w licytacje :topsy_turvy:

 

Co do draftu to myślę, że 26.10 niedziela to główny kandydat bo jakby nie było wszystkim 11 osobom głosującym pasuje. Jak ktoś może draftować o 21:00 to i o 21:30 też da rade,  @ignazz zaznaczył 22, ale może da rade te pół godziny wczesniej i mamy 100% zgody :smile:

 

no problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.