Skocz do zawartości

Sezon 2014/15 Liga III Pacific


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

W tym watku niech bedzie organizacja i dyskusje dotyczace ligi III Pacific w sezonie 2014/15.

Po zeszlorocznych wynikach oraz losowaniu wszystkich na poziomie III w jej sklad wchodza:

[po myslniku bedzie nazwa druzyny, "/" oznacza inny nick na forum niz na Yahoo, kolejnosc wg grup losowania]

 

Marthinus - Marthinus Spurs

ignazz - Ignazzevo

MTH - InsideTheNBA Crew

Tyrion - Podpalacze Mostów

wujek dobra rada [komisz] - Na Wspak

dannygd - Wolves

LukeBerd - The Berd [zaczynal jako Kev Project]

vinsCARTER15 - Menele

Grobar - Przekupieni [zaczynal jako Grobar]

wroblon - Monta Basketball [zaczynal jako Wrobel]

ATBFLASH - Patafianos

Buu - Niepelnosprytni

Gussi/Artur - Policja

shq79 - Ballers

Lukacs - Zawsze są gorsi

 

 

 

W sumie 15 GMow z czego w tym sezonie Top3 awansuje do II zas najnizsze 3 miejsca spadaja na poziom IV drzewka. Dodatkowo wygrany ligi dostanie zaproszenie do Ligi Mistrzow.

 

Link do ligi na Yahoo - http://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/45759

 

Komisarzem ligi jest wujek dobra rada bo pelnil ta funkcje w zeszlym sezonie i zgodzil sie ponownie ;-)

 

Wpisujecie kiedy mozecie draftowac pod tym adresem - http://doodle.com/39t3h36uqgcdb6is

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie Panów GM!

 

aby nie szukać zbytnio kazdego z osobna może każdy jak ma ochotę przedstrawi siebie z akcentem na dotychczasowe dokonania w FB?

z kwestii najistotniejszych to oczywiście termin draftu, którym zajmie się Nasz Komisz zapewne już niedługo....

 

tak czy siak pozdrawiam i gwarantuję solidność w nastawieniu do zabawy ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Gram w FB od wielu lat, ale raczej h2h i klasyczny draft. Zeszły sezon to pierwszy tutaj i pierwszy z aukcją. Dałem porządną kasę za Derrica Rose'a,  ale dzielnie walczyłem do końca i skończyłem bodajże na 4 czy 5 miejscu. 

 

Od razu powiem, że dzień draftu mi pasuje właściwie każdy, natomiast godzinę zdecydowanie wolałbym wieczorem, po 20.

 

Pozdro i liczę na dobrą zabawę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w Pacyfiku ;)

 

Co do terminu draftu to standardowo jestem za tym, aby się z nim na siłę tutaj nie spieszyć, lecz żeby przypadł jak najbliżej startu prawdziwego sezonu, czyli blisko 28 października. Daje to nam większa wiedzę na temat wyborów... kontuzje , pierwsze piątki, średnie kwoty licytacji ma innych draftach .. i powoduje, że nie ma niepotrzebnego strzelania w ciemno na miesiąc przed...

 

Co do dokonań tutaj w fb to można powiedzieć, że jedną noga byłem już w zeszłym sezonie w II lidze, ostatecznie jednak na sam koniec zabrakło 0.5 punktu do miejsca premiowanego awansem, więc gram tu z Wami, a nie gdzie indziej.. ;-)

Edytowane przez MTH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

Już kilka dobrych latek gram w FB na yahoo, wcześniej w wersję 'forumowo-zeszytową' ;)

Kilka lig wygrałem, jakieś podium było, zdarzało się też kończyć w połowie stawki. Lubię w środku sezonu przejąć popuszczony zespół i spróbować awansować chociaż o jedną pozycję, czasami się nie udaje, ale satysfakcja duża - trzeba ostro grać na rynku wolnych graczy fajna nauka. 

 

Mój profil: http://profiles.sports.yahoo.com/user/YWWMINJQ3OBFOJ76LCEFLMOV3Q

 

Mam nadzieję, że będzie świetny sezon!! W zeszłym roku po udanym drafcie bardzo długo na prowadzeniu, niestety dałem się dogonić i przegonić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja,
bawię się w roto od 3 sezonów. I tyle słowem wstępu.

Zeszłoroczna nazwa, owszem była prawdziwa, ale szczęścia nie przyniosła, więc dokonałem małej korekty i tak powstał team "Zawsze są gorsi" :)
Co do draftu, to tak jak wyżej było pisane. Zacznijmy ustalać conajmniej w połowie października i będzie akurat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, w Roto 4 sezon (głównie keeper poza enba), raz lepiej raz gorzej, ale frajda jest! Tu drugi sezon, w zeszlym o krok od awansu, ale po pięknej walce awansowali lepsi ;)))

 

Wszystkim życzę powodzenia i licze ze nikt nie oleje naszej ligi ;)

 

Ps. Co do draftu to może niech komisz wrzuci ankietę (taka jak na Roto Keeper) z dniami in każdy niech wypełnia. Godzina po 21 chyba większości od zawsze pasuje, wiec tylko dni bym wrzucił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Na tle konkurencji wyglądam marnie ;-)

 

Zabawę poznałem dopiero rok temu gdzie NBA śledzę od 1990 roku i to od zawsze jako fan San Antonio ;-)

 

W zeszłoroczny debiucie zaliczyłem sezon kontuzji:

 

Brook Lopez, Mc Gee, Ryan Anderson, Iggy jako podstawa składu z powodu kontuzji oczywiście nie wypalilli a miałem w składzie jeszcze asów ze spurs Tonego i Leonarda których także nie ominely kontuzje a dodatkowo Pop ich oszczedxal.

 

Tak wyszło że nie dałem rady dograc wszystkich meczy na wszystkich spotach co sprawiło ze i tak po mocnym finiszu (w meczach o nic dobralem nieźle punktujacych leszczy których nazwis nie pamietam) zająłem #4 miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną jest 12 osób czyli brakuje trzech. Wyślę spóźnialskim jeszcze przypomnienie, ale najpierw muszę ich zlokalizować :smile:

 

Po nickach w yahoo i nazwach drużyn mogę parę osób znaleźć, ale niestety nie wszystkich. Proszę o uzupełnienie:

 

wujek dobra rada - Na Wspak

Marthinus - Marthinus Spurs
ignazz - ?
MTH - InsideTheNBA Crew
Tyrion - Podpalacze Mostów
dannygd - Wolves
LukeBerd - Kev Project
vinsCARTER15 - ?
grobar - Grobar
wroblon - Wrobel
ATBFLASH - Patafianos
Buu - ?
Gussi/Artur - ?
shq79 - ?
Lukacs - Zawsze są gorsi

 

Czyli nie przyporządkowałem Artura i dwóch Marcinów :smile:

Edytowane przez wujek dobra rada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wujek,  Dobrze by było jakbyś w tym poście dopasował potem do wszystkich nazwę zespołu, bo póki co ciężko niektórych rozszyfrować w lidze po tych imionach.

Panowie, chyba czas też powoli ustalać termin draftu, niekoniecznie żeby zaraz go zacząć, ale żeby nie było niedomówień później. Jak dla mnie najlepszy termin to niedziela 26.10 ze startem o 20:00/21:00. Z reguły większość wtedy jest w domu, a i Pre-Season z tą datą obejrzymy sobie w spokoju. Rezerwowo w razie braku konsensusu widziałbym jakieś dni z przedziału 20.10 (pon) - 23.10 (czwartek) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi akurat ta niedziela nie bardzo pasuje, dużo lepszy byłby poniedziałek 27.10, zresztą dostosuje się do każdego dnia w tygodniu oprócz piątku-soboty.

 

U mnie też piątki i soboty odpadają, a reszta ok. Ten 27.10 też by mi nawet pasował (może i nawet bardziej), bo byłem za tym by draftować jak najbliżej rozpoczęcia sezonu. Także czy 26 czy 27 - jak najbardziej ZA.

Edytowane przez MTH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem, w roto to będzie mój drugi sezon. A samą lige NBA to oglądam od uuuuuu albo jeszcze dłużej a tak na serio do od 1991r....

Drużyna moja to wdzięczna nazwa Patafianos :) Rok temu na debiucie wypadłem z draftu z powodu problemów "systemowo-logujacych" :) więc poł sezonu chyba grzałem ostatnie miejsce ale potem zaczęło się żonglowanie składem i jak dobrze pamiętam poszło na miejsce 10 a było nawet 8 w trakcie. Szkoda tylko że paru graczy odpuściło sezon a zmarnowało się u nich kilku fajnych zawodników i nieco było żal. Liczę, że nowy sezon będzie dużo lepszy.

Dla mnie draft pasuje 25/26.10 około 21 start było by super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.