Skocz do zawartości

Sezon 2014/15 Liga III Atlantic


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Ale poleciałem z tym bidem 19$ za Redicka :grin: myślałem, że większe parcie będzie na niego. BTW cicho w tym temacie a z wymianami też padło, mało propozycji.

 

Zdaje się, że minął już ten pierwszy okres ekscytacji, każdy zdążył się zapoznać z tym, czym dysponuje, dlatego też i propozycji wymian ostatnio brak. Ja sam proponowałem bodaj 4 drużynom grubszy deal, ale tak na prawdę z nikim nie byłem blisko porozumienia. Skończyło się na małej wymiance Teletovic za Burksa i póki co czekam na dalszy rozwój wydarzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo wiem tylko kiedy była jego ostatnia ligowa aktywność przez

 

League -> Managers (last league activity)

 

Niemniej mogę podejrzewać brak logowania i właśnie to robię ; ) jeżeli wyżej wspomniany MG wyprowadzi mnie z błędu, będę się tylko cieszył, bo nie wiem czy propsy wysyłać, czy to nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kilka razy pisałem do tego Krzyśka i nic. Moim zdaniem olał temat :-/ a szkoda bo przykisił wielu gości pod basket :-( zresztą jak przejrzałem jego historię,to dużo razy kończył na końcu stawki. Myślę,że jak mu nie idzie od początku to się poddaje i nie walczy. SŁABE!!! :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jakbyśmy zaczęli wetować trejdy, bo po ich klepnięciu się coś okazało, to za chwilę doszlibyśmy do wetowania wymian z powodu wypadnięcia z rotacji na skutek konfliktu z trenerem, albo innych super istotnych powodów. Weto powinno oceniać wymianę na chwilę jej dokonania i nie powinno uwzględniać się faktów, które nie mogły być znane menedżerom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyśmy zaczęli wetować trejdy, bo po ich klepnięciu się coś okazało, to za chwilę doszlibyśmy do wetowania wymian z powodu wypadnięcia z rotacji na skutek konfliktu z trenerem, albo innych super istotnych powodów.

Bez przesady. Po prostu grzecznie zapytałem co inni sądzą na ten temat. Akurat w tej sytuacji po mimo kontuzji Parkera trudno uznać wymianę za jakąś mocno nie równą. Ale kiedy w przyszłości zaistnieje podobno sytuacja, gdzie wypadnie z gry bardziej wartościowy zawodnik i ktoś wzmocni się za darmo nie zawaham się użyć veta, a robię to na prawdę bardzo rzadko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, jak pod koniec zeszłego sezonu oddałem Hardena i Ibakę za Davisa i Batuma. Jak trejd jeszcze wisiał, to AD tradycyjnie zszedł z parkietu z jakimś urazem. To były emocje, ale ostatecznie AD był day-to-day i wrócił niebawem. Proszenie się o veto nie przyszło mi do głowy, bo co jakby wymiana przeszła, a AD dzień po tym by się wykrzaczył? Ot, każda wymiana jest obarczona ryzykiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady. Po prostu grzecznie zapytałem co inni sądzą na ten temat. Akurat w tej sytuacji po mimo kontuzji Parkera trudno uznać wymianę za jakąś mocno nie równą. Ale kiedy w przyszłości zaistnieje podobno sytuacja, gdzie wypadnie z gry bardziej wartościowy zawodnik i ktoś wzmocni się za darmo nie zawaham się użyć veta, a robię to na prawdę bardzo rzadko.

Nie neguję Twojego prawa do odmiennej oceny. Po prostu uważam, że wetowanie na podstawie wiadomości o kontuzji post factum jest krzywdzące wobec menedżera oddającego zawodnika kontuzjowanego. Np. w tym wypadku wiadomo, że oddanie Parkera, który nie zagra do końca sezonu, jest otrzymaniem zawodnika za darmo. Ale skoro to się okazało po klepnięciu trejdu, to tylko należałoby gratulować timingu ;]

Ten przypadek (w wersji wte, albo we wte) mógłby natomiast być uwzględniony jako element wytycznych wskazujących na oczekiwany sposób decydowania o wecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.