Skocz do zawartości

Sezon 2014/15 Liga III Atlantic


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie co z tym? 

 

 

 

Wazna informacja dla wszystkich, ktorzy sie loguja przez Facebooka lub Googla!!
Musisz to zmienic bo to niebawem przestanie dzialac, a jak to zrobic jest opisane tutaj:
https://help.yahoo.c...mpressions=true

Mam prosbe do komisza zeby dodal ta informacje w lidze na Yahoo np jako notka komisza albo post albo jedno i drugie.

 

Ja też miałem jakby konto za długo nieaktywne

 

 

 

Your Yahoo account has been inactive for an extended period of time and is being recycled. If you need a new account, pleasesign up for a new one.

choć raz udało mi się na nie zalogować, stworzyłem nowe. Więc co teraz gooz umiesz usunąć tamtą drużynę a ja zapisałbym się z tego nowego konta?

Edytowane przez Cisza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co z tym? 

 

 

Ja też miałem jakby konto za długo nie aktywne choć raz udało mi się na nie zalogować, stworzyłem nowe. Więc co teraz gooz umiesz usunąć tamtą drużynę a ja zapisałbym się z tego nowego konta?

 

nie ma problemu za chwilę Cię wyrzucę

 

E: done  - możesz się dopisać z nowego konta przy pomocy wcześniej przesłanego linka

Edytowane przez goozman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe podsumowanie sytuacji na dziś:

SimonSaysTruth być może ma znowu jakieś problemy z logowaniem na e-nba bo nadal nie odczytał priva z namiarami na ligę a oddał głos w ankiecie na doodle. jeśli widzisz tego posta napisz do mnie na maila - goozman@o2.pl - wyślę Ci namiary na ligę w yahoo

 

thompkins z kolei dołączył na yahoo a nadal nie wypowiedział się w sprawie daty draftu - przypominam wygrywa opcja 22.10 g. ciągle do ustalenia - prosimy o zabranie głosu!

 

dvd93 natomiast to full opcja - ani nie odczytał priva, ani nie dołączył na yahoo ani nie wypowiedział się w sprawie draftu..

 

toczą się pertraktacje z El-Maniaque czy da radę jednak pojawić się na drafcie 22.10, no i czekamy na potwierdzenie grafiku przez eMeSa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możemy już z całą pewnością stwierdzić, że draft w naszej grupie odbędzie się dn. 22.10 prawdopodobnie o godzinie 22.

 

Czekamy na info czy:

- blaugrana da radę się stawić nieco wcześniej (pisał o 22:30 ale to za późno) - dla niego przede wszystkim zakładana jest g. 22

- El-Maniaque da w ogóle radę się stawić tego dnia

 

W przypadku odpowiedzi negatywnych będziemy dla nich szukać transferów do lig równoległych, bo lepszego terminu dla wszystkich  nie ugadamy (ewentualnie można będzie zacząć nieco wczesniej jeśli blaugrana i tak nie da rady)

 

Czy może ktoś na forum ma jakiś zewnętrzny namiar na SimonSaysTruth (kiedyś pick&rolli) - nadal nie dołączył na yahoo

Edytowane przez goozman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyslalem mu dzisiaj maila. Ale skoro wpisal sie na doodle to chyba jasne, ze nigdzie nie zniknal?

Moze ma jakies problemy z zalogowaniem na Yahoo?

 

privów też nie odczytuje więc w ogóle ma problem z logowaniem się. info o ankiecie w doodle jest dostępne bez logowania, namiary na ligę - już nie. wczoraj podałem tu mojego maila ale też się póki co nie odezwał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

privów też nie odczytuje więc w ogóle ma problem z logowaniem się. info o ankiecie w doodle jest dostępne bez logowania, namiary na ligę - już nie. wczoraj podałem tu mojego maila ale też się póki co nie odezwał

Skoro sie dzisiaj stawil cos z tych wszystkich dzialan pomoglo ;-)

 

Na yahoo mamy komplet, Blaugrana postara się zdążyć na 22.10 na g. 22, innych reklamacji nie było - także ten termin jest już naszym oficjalnym!

Komplet, yay! Termin zaklepany, yay! Brawo! Atlantic wygrywa wyscig organizyjny wsrod lig III ;-)

Nagroda jest wieksza pewnosc o stanie ligi na drafcie i w sezonie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.