Skocz do zawartości

Gry komputerowe


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
Godzinę temu, fluber napisał(a):

W końcu udało mi się przejść hogwarts legacy i absolutnie jedna z najlepszych o ile nie najlepsza gra w jaką grałem, dopracowany ogromny świat, świetna eksploracja, dużo zadań pobocznych, po prostu świetna zabawa, szczególnie jeśli ktoś jest fanem uniwersum. Polecam!

TAKI MĄDRALA TO PEWNIE Z RAVENCLAWU! xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, fluber napisał(a):

W końcu udało mi się przejść hogwarts legacy i absolutnie jedna z najlepszych o ile nie najlepsza gra w jaką grałem, dopracowany ogromny świat, świetna eksploracja, dużo zadań pobocznych, po prostu świetna zabawa, szczególnie jeśli ktoś jest fanem uniwersum. Polecam!

Piszesz to jako ktoś odgrywający największe tytuły growe czy na zasadzie Stanowskiego po zakupie akcji CDP na premierę Cyberpunka mówiącego, że „może od ćwierć wieku nie grałem w nic innego niż Fortnite, ale Cyberpunk to najlepsza gra w jaką grałem”?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Kily napisał(a):

Piszesz to jako ktoś odgrywający największe tytuły growe czy na zasadzie Stanowskiego po zakupie akcji CDP na premierę Cyberpunka mówiącego, że „może od ćwierć wieku nie grałem w nic innego niż Fortnite, ale Cyberpunk to najlepsza gra w jaką grałem”?

To drugie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.08.2023 o 16:15, julekstep napisał(a):

jebać BG3 i Larian studios

zepsuli mi dzieciństwo robiąc z baldura re-skin c***owego divinity xD

To dopiero początek przy niewielu recenzjach i dostępności tylko na PC, ale i tak wygląda to "trochę" lepiej niż to przedstawiłeś :D

https://www.dexerto.com/baldurs-gate/baldurs-gate-3-metacritic-highest-rated-over-totk-2243645/

https://www.gamesradar.com/baldurs-gate-3-has-overtaken-zelda-tears-of-the-kingdom-to-become-metacritics-top-reviewed-game-of-2023/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Kily napisał(a):

no c***owe divinity też miało mega oceny i recenzje :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.02.2023 o 19:40, agresywnychomik napisał(a):

W sumie to się zastanawiam dlaczego nie zrobili jakiejś nowej gry Indiany Jonesa

W dniu 8.02.2023 o 22:03, agresywnychomik napisał(a):

Osobiście mam nadzieje na sukces nowego IJ tzn przebicie oatatniego BOX office i pociągniecie fanów za kieszenie np. poprzez stworzenie dobrej gry.

No cóż, nowy film z IJ wciąż nie dogonił kiepskiego Uncharted w Box Office i wygeneruje straty rzędu 100 baniek. Chyba po prostu przeceniłeś w swoich rozważaniach obecną siłę marki IJ i skoro tak słabo wypada ona na swoim podwórku (kino) to tym bardziej trudne byłoby dla niej przebicie się na współczesnym rynku gier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Kily napisał(a):

No cóż, nowy film z IJ wciąż nie dogonił kiepskiego Uncharted w Box Office i wygeneruje straty rzędu 100 baniek. Chyba po prostu przeceniłeś w swoich rozważaniach obecną siłę marki IJ i skoro tak słabo wypada ona na swoim podwórku (kino) to tym bardziej trudne byłoby dla niej przebicie się na współczesnym rynku gier.

Problem z tym, że osoby do których odwołuje się IJ, są to osoby które są zniesmaczone obecnym kinem, efekty polityki wytwórni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W BG3 mam ~10 godzin i jak dla mnie gra jest strasznie przereklamowana.

Ta wielość możliwości wyboru niczym się nie wyróżnia na tle takie NV, kompanom daleko do charyzmy towarzyszy z ME, mapy jakieś przeogromne nie są.

Grafika piękna, początek robi wrażenie, ale im dalej w las tym gorzej. Rozterki moralne na poziomie nakarm kotka albo zabij kotka. Nie spotkałem żadnej postaci poza Galem, którą w najmniejszym stopniu bym polubił. A ostatni RPG w jaki grałem to Fallout IV(którego nie ukończyłem, ale solidne 70h w nim spędziłem), więc poprzeczka jakoś wysoko postawiona nie jest.

Może kiedyś skończę w bólach, pewnie. Ale dla mnie żaden ultimate RPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał(a):

W BG3 mam ~10 godzin i jak dla mnie gra jest strasznie przereklamowana.

Ta wielość możliwości wyboru niczym się nie wyróżnia na tle takie NV, kompanom daleko do charyzmy towarzyszy z ME, mapy jakieś przeogromne nie są.

Grafika piękna, początek robi wrażenie, ale im dalej w las tym gorzej. Rozterki moralne na poziomie nakarm kotka albo zabij kotka. Nie spotkałem żadnej postaci poza Galem, którą w najmniejszym stopniu bym polubił. A ostatni RPG w jaki grałem to Fallout IV(którego nie ukończyłem, ale solidne 70h w nim spędziłem), więc poprzeczka jakoś wysoko postawiona nie jest.

Może kiedyś skończę w bólach, pewnie. Ale dla mnie żaden ultimate RPG

no to całe Larian to jakiś farmazon

nie ogarniam zachwytów nad tym studiem

 

z nowszych rpg polecam Pathfinder: Wrath of the Righteous - mocno sztampowa fabuła, ale bardzo przyjemnie się gra i mechanika rozwoju postaci super (chociaż chyba nawet jest tam ciut za dużo możliwości)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś oprócz mnie z obecnych tutaj grał w nową Zeldę? Tak jak poprzednia zebrała dużo zachwytów, tak nowa jest pod każdym ewidentnie lepsza. Gra jest absurdalnie wręcz ogromna, jest trochę przydużo grindu, ale można sobie wybrać na czym chce się skupić i ja np. swoją siłę postanowiłem oprzeć na budowie różnych urządzeń zonaite, co daje sporo frajdy, daje nowe sposoby na pokonywanie bossów, a przy okazji umożliwia szybkie i sprawne przemierzanie tego przeogromnego świata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.gry-online.pl/newsroom/siodme-1010-dla-gry-w-historii-gryonlinepl-oto-finalna-ocena-bald/z626581

Ja w sumie mam w dupie wszelkie nagrody, ale tak jak uznawałem Zeldę za pewniaka do gry roku we wszelkich plebiscytach, to hype na Baldura rodzi wątpliwości, a teoretycznie jeszcze Starfield może coś namieszać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.