Skocz do zawartości

Gry komputerowe


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, rw30 napisał:

ja gier nie śledzę, ostatnio grałem w Quake 3 i PontiFexa, ale taki tytuł, wszedłem na wikipedię i sobie czytam.... i tam jest napisane że na jakichś targach XXX CyberPunk wygrał nagrodę dla najlepszej gry 2018 ???? a na targach YYY czy w gazecie ZZZ, nie pamiętam, wygrał nagrodę dla najlepszej gry 2019?????? z tego co się orientuję to teraz jest 2020 i gra dopiero co wyszła, to na tych targach czy  w tych gazetach ogólnie rywalizowały ze sobą gry jeszcze w produkcji czy jak to jest?   

Przemysł "gamingowy" to hardkorowy cyrk z prawdziwymi małpami, nie ma co w ogóle sobie tym głowy zawracać. Tam jest z 50 różnych nagród Gry Roku, więc całkiem możliwe, że wybierają też grę roku, z tych których nikt nie widział i wyjdą za 2 lata 🤷‍♂️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
8 godzin temu, Kubbas napisał:

jest jakas szansa ze stanieja karty graficzne niedlugo?

Żadnych co więcej ceny raczej będą rosnąć z racji braków magazynowych.  Podobnie może się stać z innymi podzespołami. Kopacze zepsuli rynek.

Generalnie teraz do samego grania bardziej niż nigdy wcześniej opłaca się kupno konsoli, bo jest po prostu dużo tańsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 6 miesięcy temu...
W dniu 23.09.2019 o 23:44, ignazz napisał:

Powoli dochodzę do bardzo ogólnej wiedzy jak grać w Raid SHADOW Legends 

gra ma oczywiście potężna pułapkę w płaceniu za brak cierpliwości ale samo cacuszko na dziś zaczyna przebijać się do mojej świadomości ze to jest rewelacyjna gra wielopłaszczyznowa o pięknej grafice świetnej społeczności i równowadze siły magii i miecza. 

Gra mnie porwała całkowicie i już 56 lvl w miesiąc ( no ciut dłużej ) 

Mnóstwo smaczków i ukrytych sposobów na grę 

Tak 3 lata temu pisal o Raid @ignazz - moze ktos chetny dolaczyc? Od tamtego czasu w grze dużo się zmieniło i to głównie na lepsze. 

https://link.plrm.zone/app/jkof

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Gra ktoś w fife22 na PS4? 

 

Mam kłopot z karierą 

W drugim sezonie w grupie LM dostałem grimsby town, mecz z nimi wygrywam walkowerem bo nie mają dostatecznej liczby zawodników.

Niestety zaraz po tym komunikacie wywala mi błąd ce-34878-0 

Sprawdziłem aktualizacje gry i oprogramowania konsoli, wszystko najnowsze. 

Przywróciłem ustawienia fabryczne konsoli, nie pomogło 

Usunąłem i ponownie zainstalowałem grę, nie pomogło 

 

W necie znalazłem info że grimsby dali za usunięte z gry CSKA Moskwa 

 

Czy ktoś bardziej ogarnięty w sprawach PlayStation może mi podpowiedzieć co jeszcze mogę zrobić, może polecicoe forum lub stronę, która mi pomoże to naprawić? 

Mogę oczywiście zacząć karierę od nowa, ale szkoda żebym przez jebanych ruskich znów coś stracił ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.11.2022 o 16:20, josephnba napisał:

Gra ktoś w fife22 na PS4? 

 

Mam kłopot z karierą 

W drugim sezonie w grupie LM dostałem grimsby town, mecz z nimi wygrywam walkowerem bo nie mają dostatecznej liczby zawodników.

Niestety zaraz po tym komunikacie wywala mi błąd ce-34878-0 

Sprawdziłem aktualizacje gry i oprogramowania konsoli, wszystko najnowsze. 

Przywróciłem ustawienia fabryczne konsoli, nie pomogło 

Usunąłem i ponownie zainstalowałem grę, nie pomogło 

 

W necie znalazłem info że grimsby dali za usunięte z gry CSKA Moskwa 

 

Czy ktoś bardziej ogarnięty w sprawach PlayStation może mi podpowiedzieć co jeszcze mogę zrobić, może polecicoe forum lub stronę, która mi pomoże to naprawić? 

Mogę oczywiście zacząć karierę od nowa, ale szkoda żebym przez jebanych ruskich znów coś stracił ;)

jest infolinia EA, tam Ci mogą pomóc, ew. wpisz kod błędu w google, może tak coś znajdziesz 

aha, na FB znajdź Rzeźnicy Kartomanii tam też możesz zapytać

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.