Skocz do zawartości
RappaR

Gry komputerowe

Rekomendowane odpowiedzi

Planescape Torment to jednak fabularnie mistrzostwo świata. Pod względem wypieszczonych opisów i dialogów jest bezkonkurencyjny. No i chyba pierwsza "enhanced edition", w której Beamdog zrobił dobrą robotę - optymalizacja, korekta graficzna (świetny pomysł z cell shadingiem) i liczne usprawnienia gameplay'u na piątkę z plusem. Aż się zdziwiłem jak dobrze ta gra wygląda po 20 latach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, BothTeamsPlayedHurd napisał:

Planescape Torment to jednak fabularnie mistrzostwo świata. Pod względem wypieszczonych opisów i dialogów jest bezkonkurencyjny. No i chyba pierwsza "enhanced edition", w której Beamdog zrobił dobrą robotę - optymalizacja, korekta graficzna (świetny pomysł z cell shadingiem) i liczne usprawnienia gameplay'u na piątkę z plusem. Aż się zdziwiłem jak dobrze ta gra wygląda po 20 latach.

3/4 czasu gry tam sie spedzalo na dialogach to co sie dziwic :P

Szkoda ze tak dziwny/ubogi byl model rozwoju postaci bo bylby ideal* :)

Grafika jest do przezycia? W oryginale 'po latach' bolala bardziej niz w innych starych erpegach.

* no jeszcze brakowalo Jana Jansena jako followera:P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
25 minut temu, julekstep napisał:

Grafika jest do przezycia? W oryginale 'po latach' bolala bardziej niz w innych starych erpegach.

* no jeszcze brakowalo Jana Jansena jako followera:P

Eee tam Jansen, jeśli by kogoś miało brakować to Edwina z jego przerostem ego i gadaniem do siebie ;) Ale przecież w Tormencie masz w drużynie zboczoną czaszkę z niewyparzoną gębą, sukuba kapłankę-prostytutkę i latające blaszane pudło - czego chcieć więcej?

A grafika jest spoko, oczy nie bolą nawet na TV podłączonym przez HDMI. Modele postaci, animacje i zaklęcia dają radę. Gorzej z mapami i tłami, bo tutaj Torment jednak bardziej przypomina pierwszy fallout niż malownicze pejzaże z Icewind Dale.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 15.04.2019 o 15:11, jamalcegłacrawford napisał:

Nic nie mówię, sam to rozkminisz. Łatwo nie jest, ale warto - i dla ulepszeń i dla historii.

Znalazłem chwilę na odpalenie konsoli i tak szczerze to ona była jak pryszcz. Serio podchodziłem do niej może 4 razy. Nie to co "Ashina Elite" - Jinsuke Saze.  Ten c***ek to +20 zgonów, a to i tak pewnie za mało żeby opisać gehennę jaką z tym mini-bossem przeszedłem. 

Walczę dalej :] 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Age of Wonders 3 za darmo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi