Skocz do zawartości
RappaR

Gry komputerowe

Rekomendowane odpowiedzi

Planescape Torment to jednak fabularnie mistrzostwo świata. Pod względem wypieszczonych opisów i dialogów jest bezkonkurencyjny. No i chyba pierwsza "enhanced edition", w której Beamdog zrobił dobrą robotę - optymalizacja, korekta graficzna (świetny pomysł z cell shadingiem) i liczne usprawnienia gameplay'u na piątkę z plusem. Aż się zdziwiłem jak dobrze ta gra wygląda po 20 latach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, BothTeamsPlayedHurd napisał:

Planescape Torment to jednak fabularnie mistrzostwo świata. Pod względem wypieszczonych opisów i dialogów jest bezkonkurencyjny. No i chyba pierwsza "enhanced edition", w której Beamdog zrobił dobrą robotę - optymalizacja, korekta graficzna (świetny pomysł z cell shadingiem) i liczne usprawnienia gameplay'u na piątkę z plusem. Aż się zdziwiłem jak dobrze ta gra wygląda po 20 latach.

3/4 czasu gry tam sie spedzalo na dialogach to co sie dziwic :P

Szkoda ze tak dziwny/ubogi byl model rozwoju postaci bo bylby ideal* :)

Grafika jest do przezycia? W oryginale 'po latach' bolala bardziej niz w innych starych erpegach.

* no jeszcze brakowalo Jana Jansena jako followera:P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
25 minut temu, julekstep napisał:

Grafika jest do przezycia? W oryginale 'po latach' bolala bardziej niz w innych starych erpegach.

* no jeszcze brakowalo Jana Jansena jako followera:P

Eee tam Jansen, jeśli by kogoś miało brakować to Edwina z jego przerostem ego i gadaniem do siebie ;) Ale przecież w Tormencie masz w drużynie zboczoną czaszkę z niewyparzoną gębą, sukuba kapłankę-prostytutkę i latające blaszane pudło - czego chcieć więcej?

A grafika jest spoko, oczy nie bolą nawet na TV podłączonym przez HDMI. Modele postaci, animacje i zaklęcia dają radę. Gorzej z mapami i tłami, bo tutaj Torment jednak bardziej przypomina pierwszy fallout niż malownicze pejzaże z Icewind Dale.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 15.04.2019 o 15:11, jamalcegłacrawford napisał:

Nic nie mówię, sam to rozkminisz. Łatwo nie jest, ale warto - i dla ulepszeń i dla historii.

Znalazłem chwilę na odpalenie konsoli i tak szczerze to ona była jak pryszcz. Serio podchodziłem do niej może 4 razy. Nie to co "Ashina Elite" - Jinsuke Saze.  Ten c***ek to +20 zgonów, a to i tak pewnie za mało żeby opisać gehennę jaką z tym mini-bossem przeszedłem. 

Walczę dalej :] 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Age of Wonders 3 za darmo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
W dniu 14.03.2019 o 13:02, RappaR napisał:
W dniu 14.03.2019 o 12:50, Eld napisał:

Ciągnie mnie aby sobie w coś postrzelać a Serious Sama przechodzić po raz 58 to już zakrawa o desperację. Póki co znudziło mi się katowanie tytułów sprzed 15 lat ( no nie licząc GTA V ).Sprzęt mam dobry więc uciągnie mi wszystko. W zasadzie jeśli chodzi o strzelanki to zatrzymałem się gdzieś w okolicach Unreala całej serii a teraz mnie kusi któreś Call of Duty, ale nie wiem kompletnie które. But please, żadne MMO, żaden shit oparty na multiplayer bo lajka nie będzie! Nie musi być jakiś hiper nowy tytuł. Grywalność>grafika.

Titanfall 2. Najlepsza kampania SP w FPS w historii, deklasuje wszystko.

mam dokładnie taką sama zajawkę jak @Eld obecnie

@RappaR

warto zacząć TF od jedynki? czy od razu jechać z dwójką?

do czego ten titanfall podobny? ME ?

Edytowane przez MVPrzemek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, MVPrzemek napisał:

mam dokładnie taką sama zajawkę jak @Eld obecnie

Na pewno nie CoD 4 Modern coś tam. Kupiłem kilka miesięcy temu i może włączam raz na miesiąc. Nuda straszna.

W sumie to nawet nie mam w co grać teraz. Męczę internetowe Call of War. Niby fajna strategia, 9 map wygrałem, multiplayer, ale znikający gracze oraz baaardzo długi czas gry ( jedna mapa potrafi trwać dwa miesiące ) nudzą niemiłosiernie. 

No i znów przyjdzie wrócić do czegoś starego.

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, MVPrzemek napisał:

warto zacząć TF od jedynki? czy od razu jechać z dwójką?

do czego ten titanfall podobny? ME ?

Nie, TF to samo MP.

Nie, to raczej typowy FPS z liniową rozgrywką, porównałbym do Crysisa najbliżej. 

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, RappaR napisał:

Nie, TF to samo MP.

Nie, to raczej typowy FPS z liniową rozgrywką, porównałbym do Crysisa najbliżej. 

źle napisałem, pierwsze pytanie też dotyczyło Titanfalla ale sobie skróciłem tak, że pewnie odczytałeś jako Team Fortress.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, MVPrzemek napisał:

źle napisałem, pierwsze pytanie też dotyczyło Titanfalla ale sobie skróciłem tak, że pewnie odczytałeś jako Team Fortress.

Nie, odczytałem jako Titanfall. Titanfall to samo MP. Dopiero w drugiej części pojawia się kampania SP. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no to lecę z dwójeczką od jutra. dzięki za opowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

hah i skończyło się na tym że widziałem u Nervariena TFT.

wszedłem na klienta w niedzielę wieczorem i tak zostałem non stop rąbiąc w ten tryb... a miało być ambitnie ;]

btw tryb jest totalnym kozakiem, gracie panowie lolowcy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, MVPrzemek napisał:

hah i skończyło się na tym że widziałem u Nervariena TFT.

wszedłem na klienta w niedzielę wieczorem i tak zostałem non stop rąbiąc w ten tryb... a miało być ambitnie ;]

btw tryb jest totalnym kozakiem, gracie panowie lolowcy?

Gracie. Zajebista sprawa.

Yordle combo ftw (póki co to jedyne combo, którym udało mi się wygrać więcej niż 1 mecz ;) )!

Ale nie wiem jak można oglądać Nervariena. Kolo jest maksymalnie irytujący (nawet ma zjebaną manierę w głosie :/).

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

No to prawda. Ale mam go od 4 lat na subie i tak mi podpowiedziało. Także tu ma plus że dzięki niemu ogarnąłem że jest coś takiego

Assasins + void jest easy win. Chyba 4 razy 1st mi się udało. Ale fajniej się eksperymentuje, w ogóle gra czilowa, nie rageuje na nubow z teamu przynajmniej ^^

Nawet jak się kończy w ogonie ale jakieś kombo ciekawe się ogarnęło to jest satysfakcja.

Piraci + gunslingers spoko, magów i yordli nie ogarnąłem w ogóle póki co

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, MVPrzemek napisał:

No to prawda. Ale mam go od 4 lat na subie i tak mi podpowiedziało. Także tu ma plus że dzięki niemu ogarnąłem że jest coś takiego

Assasins + void jest easy win. Chyba 4 razy 1st mi się udało. Ale fajniej się eksperymentuje, w ogóle gra czilowa, nie rageuje na nubow z teamu przynajmniej ^^

Nawet jak się kończy w ogonie ale jakieś kombo ciekawe się ogarnęło to jest satysfakcja.

Piraci + gunslingers spoko, magów i yordli nie ogarnąłem w ogóle póki co

Najbardziej cziterski jest Draven pod full imperial buff (wtedy imperiale robia double dmg). Tylko mocno unreliable (raz, ze ciezko trafic samego Dravena, dwa ze potrzeba tez itemy pod ad dmg) - ale jak mi wskoczyl na lvl 2 + full buff + 2,5 itema to z 8 miejsca (z 6 punktami hp!) zrobilem jakies 12 win streak i 1sze miejsce na koniec :D

I fakt super czillowy tryb i swietna odskocznia po loosing streaku na rankedach z lorakiem :D

Edytowane przez julekstep

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 23.06.2019 o 23:47, Przemek_Orliński napisał:

@jamalcegłacrawford skończyłeś już Sekiro? Jestem ciekaw Twojego rankingu bossów :] 

Nie skończyłem. Z powodu kontuzji lewego nadgarstka na razie gram tylko w karcianki/strategie na PC :). 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, jamalcegłacrawford napisał:

Nie skończyłem. Z powodu kontuzji lewego nadgarstka na razie gram tylko w karcianki/strategie na PC :). 

Uuuuu to zdrowia życzę :)

Mi wczoraj wpadła platyna :)  

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi