Skocz do zawartości

Gry komputerowe


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 14.03.2019 o 13:02, RappaR napisał:
W dniu 14.03.2019 o 12:50, Eld napisał:

Ciągnie mnie aby sobie w coś postrzelać a Serious Sama przechodzić po raz 58 to już zakrawa o desperację. Póki co znudziło mi się katowanie tytułów sprzed 15 lat ( no nie licząc GTA V ).Sprzęt mam dobry więc uciągnie mi wszystko. W zasadzie jeśli chodzi o strzelanki to zatrzymałem się gdzieś w okolicach Unreala całej serii a teraz mnie kusi któreś Call of Duty, ale nie wiem kompletnie które. But please, żadne MMO, żaden shit oparty na multiplayer bo lajka nie będzie! Nie musi być jakiś hiper nowy tytuł. Grywalność>grafika.

Titanfall 2. Najlepsza kampania SP w FPS w historii, deklasuje wszystko.

mam dokładnie taką sama zajawkę jak @Eld obecnie

@RappaR

warto zacząć TF od jedynki? czy od razu jechać z dwójką?

do czego ten titanfall podobny? ME ?

Edytowane przez MVPrzemek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MVPrzemek napisał:

mam dokładnie taką sama zajawkę jak @Eld obecnie

Na pewno nie CoD 4 Modern coś tam. Kupiłem kilka miesięcy temu i może włączam raz na miesiąc. Nuda straszna.

W sumie to nawet nie mam w co grać teraz. Męczę internetowe Call of War. Niby fajna strategia, 9 map wygrałem, multiplayer, ale znikający gracze oraz baaardzo długi czas gry ( jedna mapa potrafi trwać dwa miesiące ) nudzą niemiłosiernie. 

No i znów przyjdzie wrócić do czegoś starego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MVPrzemek napisał:

źle napisałem, pierwsze pytanie też dotyczyło Titanfalla ale sobie skróciłem tak, że pewnie odczytałeś jako Team Fortress.

Nie, odczytałem jako Titanfall. Titanfall to samo MP. Dopiero w drugiej części pojawia się kampania SP. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hah i skończyło się na tym że widziałem u Nervariena TFT.

wszedłem na klienta w niedzielę wieczorem i tak zostałem non stop rąbiąc w ten tryb... a miało być ambitnie ;]

 

btw tryb jest totalnym kozakiem, gracie panowie lolowcy?

Edytowane przez MVPrzemek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MVPrzemek napisał:

hah i skończyło się na tym że widziałem u Nervariena TFT.

wszedłem na klienta w niedzielę wieczorem i tak zostałem non stop rąbiąc w ten tryb... a miało być ambitnie ;]

 

btw tryb jest totalnym kozakiem, gracie panowie lolowcy?

Gracie. Zajebista sprawa.

Yordle combo ftw (póki co to jedyne combo, którym udało mi się wygrać więcej niż 1 mecz ;) )!

Ale nie wiem jak można oglądać Nervariena. Kolo jest maksymalnie irytujący (nawet ma zjebaną manierę w głosie :/).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to prawda. Ale mam go od 4 lat na subie i tak mi podpowiedziało. Także tu ma plus że dzięki niemu ogarnąłem że jest coś takiego

 

Assasins + void jest easy win. Chyba 4 razy 1st mi się udało. Ale fajniej się eksperymentuje, w ogóle gra czilowa, nie rageuje na nubow z teamu przynajmniej ^^

Nawet jak się kończy w ogonie ale jakieś kombo ciekawe się ogarnęło to jest satysfakcja.

Piraci + gunslingers spoko, magów i yordli nie ogarnąłem w ogóle póki co

Edytowane przez MVPrzemek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MVPrzemek napisał:

No to prawda. Ale mam go od 4 lat na subie i tak mi podpowiedziało. Także tu ma plus że dzięki niemu ogarnąłem że jest coś takiego

 

Assasins + void jest easy win. Chyba 4 razy 1st mi się udało. Ale fajniej się eksperymentuje, w ogóle gra czilowa, nie rageuje na nubow z teamu przynajmniej ^^

Nawet jak się kończy w ogonie ale jakieś kombo ciekawe się ogarnęło to jest satysfakcja.

Piraci + gunslingers spoko, magów i yordli nie ogarnąłem w ogóle póki co

Najbardziej cziterski jest Draven pod full imperial buff (wtedy imperiale robia double dmg). Tylko mocno unreliable (raz, ze ciezko trafic samego Dravena, dwa ze potrzeba tez itemy pod ad dmg) - ale jak mi wskoczyl na lvl 2 + full buff + 2,5 itema to z 8 miejsca (z 6 punktami hp!) zrobilem jakies 12 win streak i 1sze miejsce na koniec :D

I fakt super czillowy tryb i swietna odskocznia po loosing streaku na rankedach z lorakiem :D

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

W sumie szukam gry. 

Zakończyłem szalone zabawy z karciana nba gdzie w weekendowe eventy psułem relacje aby wygrać główne nagrody a w nocy aby sezonu nie przegrać z USA byłem na stand by i trzeba coś mi na telefon 

patrze na testowe civilizacja 6 

czytam krytykę Elder Scrolls 

Raid gdzie jakieś heroesy biegają 

wczesciej FF15 mnie naciągnęła na jakieś mikro transakcje 

co fajne? 

 

 

Na telefon

historia

magia i miecz 

rpg 

strategia 

sport

pinbsll

przygodowe jak stare lucas arts

Starwars 

???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Z którą to kwestia preferencji. Ja mam XO, bo znacznie bardziej wolę te pady i rozstawienie analogów w taki sposób niż w PS. Dodatkowo w zasadzie kupuje jedną grę rocznie (NBA 2k, za rok wyjątek dla Cyberpunka), a z reszty korzystam z abonamentów. 

Na PS masz PSPlus, który jest odpowiednikiem golda, a na XO dochodzi do tego game pass. Ja nie gram za dużo i taka opcja mi bardziej pasuje. 

Kwestia tytułów tylko na jedną konsole to raczej przewaga PlayStation. No i ewentualnie możesz podpytać wśród znajomych jakie mają konsole, jeśli chcecie grać online. U mnie większość ma PS i gramy wspólnie tylko przy piwkowaniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.