Skocz do zawartości

Gry komputerowe


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

>Napisz książkę fantastyczną z ciekawym światem, ciężkim klimatem i niejednoznacznymi moralnie bohaterami
>Książka staje się bestsellerem w twoim kraju
>Mimo napisania jej w spierdolonym języku tłumaczą ją i wydajają za granicą
>Jeździj po konwentach bądź ulubieńcem fanów
>W końcu jesteś wybitnym pisarzem
>Zacznij pisać inne książki, które też się sprzedają, choć już nie aż tak dobrze
>Pod wpływem sukcesu rzuć stare zajęcie
>Wygryw.odt
>Pewnego dnia zgłasza się do Ciebie małe studio chcąc zaadaptować Twoją książkę na gre
>Gry są dla debili
>Studio nie wydalo dotychczas żadnej gry
>Jest z gownianego kraju w Europie w którym nic się nigdy nie udaje
>No i gry są dla debili
>Zgódź się, gra pewnie i tak nie wyjdzie, a dają zaliczkę
>Po pewnym czasie gra jednak wychodzi
>Jebany sukces, robią nawet sequele
>Każdy lepszy od poprzedniego
>Setki tysięcy jeśli nie miliony fanów
>Dobre recenzje
>Nawet sprzedaż książek ci rośnie
>Dostań wk****, że wziąłeś tylko marną zaliczkę i mogłeś brać udzial przy jej tworzeniu i zostać milionerem
>Po chwili przypomnij sobie, że nie jestes debilem i te kilka lat temu dokładnie to zrobiłeś biorąc czynny udział przy jej powstaniu
>Bądź spokojny o swoje życie i pisz książki w spokoju
>Nazywaj się Dmitry Glukhovsky
>Pic not rel 

5783946685eb3_o.jpg?1468244456

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak swoja drogo. Wiedźmina 3 kupiłem miesiąc temu (nie grałem wcześniej w żadną z poprzednich, książek też nie czytałem). O Sapkowskim nie wiedziałem z grubsza nic, poza tym, że napisał i wziął hajs z góry. Dzisiaj przeczytałem ze dwa stare wywiady z nim i k****, kolo jest takim Januszem, że bardzo dziwne, jeśli w wolnych chwilach nie pisze u nas na forum.

 

Gry mu obniżyły sprzedaż książki

 

Czy są dobre to nie wie - nikt z jego znajomych nie grał, bo obraca się wśród inteligentnych

 

Dam głowę, że w wolnych chwilach narzeka, że w NBA jest za mało post upu i wysokich takich jak kiedyś.

Sprawdziłem czy Sapkowski może ma doktorat, ale jednak nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak swoja drogo. Wiedźmina 3 kupiłem miesiąc temu (nie grałem wcześniej w żadną z poprzednich, książek też nie czytałem). O Sapkowskim nie wiedziałem z grubsza nic, poza tym, że napisał i wziął hajs z góry. Dzisiaj przeczytałem ze dwa stare wywiady z nim i k****, kolo jest takim Januszem, że bardzo dziwne, jeśli w wolnych chwilach nie pisze u nas na forum.

 

Gry mu obniżyły sprzedaż książki

 

Czy są dobre to nie wie - nikt z jego znajomych nie grał, bo obraca się wśród inteligentnych

 

Dam głowę, że w wolnych chwilach narzeka, że w NBA jest za mało post upu i wysokich takich jak kiedyś.

 

Niespełnionym poetą/artystą, który często wylewa swoje żale, nie zniża się do poziomu plebsu i nie zagląda w temat gier komputerowych i pasują kropka w kropkę do twojego opisu jest... Vasquez :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niespełnionym poetą/artystą, który często wylewa swoje żale, nie zniża się do poziomu plebsu i nie zagląda w temat gier komputerowych i pasują kropka w kropkę do twojego opisu jest... Vasquez :grin:

Bez przesady, samych Zajdli Sapkowski ma 5. Ciężko mówić o nim jako niespełnionym artyście, skoro jego książki są tłumaczone na kilkadziesiąt języków i w mojej opinii jest naprawdę wybitnym pisarzem. 

Ponadto ma zdaną maturę, a nawet skończone studia, więc Vasqueza to kompletnie dyskwalifikuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, samych Zajdli Sapkowski ma 5. Ciężko mówić o nim jako niespełnionym artyście, skoro jego książki są tłumaczone na kilkadziesiąt języków i w mojej opinii jest naprawdę wybitnym pisarzem. 

Ponadto ma zdaną maturę, a nawet skończone studia, więc Vasqueza to kompletnie dyskwalifikuje. 

niespełnionym na zasadzie nie otrzymującym wystarczająco należytego splendoru, glorii i chwały w mniemaniu samego autora :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak swoja drogo. Wiedźmina 3 kupiłem miesiąc temu (nie grałem wcześniej w żadną z poprzednich, książek też nie czytałem). O Sapkowskim nie wiedziałem z grubsza nic, poza tym, że napisał i wziął hajs z góry. Dzisiaj przeczytałem ze dwa stare wywiady z nim i k****, kolo jest takim Januszem, że bardzo dziwne, jeśli w wolnych chwilach nie pisze u nas na forum.

 

Gry mu obniżyły sprzedaż książki

 

Czy są dobre to nie wie - nikt z jego znajomych nie grał, bo obraca się wśród inteligentnych

 

Dam głowę, że w wolnych chwilach narzeka, że w NBA jest za mało post upu i wysokich takich jak kiedyś.

 

nie wiem czy właśnie nie obraziłeś nas w taki sprytny sposób .. w beGM już bys miał pod górkę bo byś w rozumowaniu GM obraził 29/30 LBJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, pewnie ma. Tylko ksiazki mu sie niby gorzej sprzedaja, bo prawdziwi czytelnicy - fani fantastyki mysla, ze to pisane na kolanie fan fiction na bazie gry. Tacy prawdziwi czytelnicy fantastyki, ze gre znaja, ale o ksiazce nigdy nie slyszeli z tego wynika.

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz się dowiem, że Eragon jest lepszy...

To, że Sapkowski zachowuje się jak debil, nie zmienia faktu, że jest jednym z najlepszych pisarzy fantasy na świecie.

nie wiem co to Eragon. fantasy jestem amatorem i Wiedźmin mnie tylko przekonał do tego żeby w to nie wchodzić, ale gra jest zajebista i jedna z lepszych ever. aaaaa i jeszcze Sapkowskiego próbowałem przejść o tych husytach to ble. chaos i jeszcze raz chaos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.