Skocz do zawartości

Gry komputerowe


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Wczoraj skończył się główny turniej w Counter Strike: Global Offensive, turniej porównywany do MŚ czy innej sportowej Ligi Mistrzów, $1.000.000 w puli, wtym połowa z tego dla zwycięzcy, 16 drużyn, z których dwie w wielkim finale rozegrały prawdopodobnie najlepszy pod względem poziomu mecz w historii CS:GO, ktoś ogląda(ł)? Ostatnio właściciel Legii zainwestował w polski team AGO Gaming, na co Zbigniew Boniek dość szyderczo odpowiedział na twitterze, że to nie jest sport. Może jestem za bardzo "into it", ale wczorajszy mecz to prawie 4 godziny ciągłych emocji, a nie klepanie gały wszerz boiska przez 40 minut po zielonej trawie.

 

Jeżeli ktoś nie ogląda/nie oglądał CS:GO/tego meczu to polecam rzucić okiem na otoczkę, studio i sam gameplay.

 

https://www.hltv.org/matches/2318632/faze-vs-cloud9-eleague-major-2018

Edytowane przez Cardi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to było to na SPORTCLUB to trochę oglądałem z cieakwości, niewiele rozumiałem co się dzieje ale sportem bym tego nie nazwał - podobnie jak brydża i szachów :panda: poza tym na plus realizacja że ktoś ogarnia co się dzieje na tyle szybko że jest w stanie zrobić powtórki jakieś i komentować co widać na ekranie. 

 

ale i tak lepsze to niż Legends of Zelda czy coś podobnego, to była już tak bezmyślna transmisja, że mango gdynia jest lepsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny mecz świetny turniej no i rekord oglądalności. Brakowało budek dla graczy zdecydowanie, ale oprócz tego wszystko szło bardzo dobrze.

 

Ten turniej to chyba ostateczny koniec Virtus Pro przegrana w grupie 0-3 i utracenie statusu legendy.

 

Cs znowu mnie zaskoczył myślałem, że oglądalność z zeszłego roku jest nie do pobicia a jednak.

 

https://esc.watch/tournaments/csgo/eleague-major-2018

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden lubi kopać piłkę, drugi oglądać jak inni kopią, podobnie z e-sportem :) Poza tym z autopsji mówię, że dużo można podpatrzeć, ustawianie się na mapie, sposoby wejścia na bombsite'y itd. Jestem pewny, że po obejrzeniu kilku meczów to Wasze "nic***a" diametralnie by się zmieniło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Esport w Polsce niesamowicie szybko się rozwija ilość turniejów, sponsorów i drużyn rośnie w zastraszającym tempie.

 

Zainteresowanie mediów jest coraz większe powstają redakcję esportowe (TVP Esport, Polsat Esport) taki widok cieszy :).

Mnie tam akurat gila, ale rozumiem, co kto lubi.

 

Btw, tak co gier z dzieciństwa, to i tak nic nie pobije Little Fighter 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Esport w Polsce niesamowicie szybko się rozwija ilość turniejów, sponsorów i drużyn rośnie w zastraszającym tempie.

 

Zainteresowanie mediów jest coraz większe powstają redakcję esportowe (TVP Esport, Polsat Esport) taki widok cieszy :smile:.

polsat to wiedziałem, ale TVP to nie

bedzie z tego jakiś kanał w przyszłości?

Mnie tam akurat gila, ale rozumiem, co kto lubi.

 

Btw, tak co gier z dzieciństwa, to i tak nic nie pobije Little Fighter 2

LF2 dawał rade, grało się w to na dwóch chyba czy anwet na 3

 

ja tam najwiecej klepałem we 2 w FIFE Road to World Cup 98' gdzie można było grac na myszce i na hali 

pada czy josticka nie miałem ale myszcze się robiło rekordy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP Esport już od dłuższego czasu istnieje na Facebooku. Jest nawet program tylko nie wiem czy on jest puszczany w TV "arena esport". TVP sponsorowało też jakiś turniej chyba akademicką rywalizacje esportową.

 

 

Polsat oprócz portalu transmitował też LCS na swoich kanałach w tv.

 

LCS - profesjonalna liga w grę League of Legends. (Polsat transmitował rozgrywki europejskie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.