Skocz do zawartości

Gry komputerowe


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

True that. Swojego czasu co roku przechodziłem F2 jakimś innym buildem ;) Najlepsza gra wszech czasów IMO.

 

całkiem niezły jest jeszcze Fallout 1.5 zrobiony przez czeskich modderów, jak na niezależną produkcję to nawet bardzo ok

 

http://resurrection.cz/en/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

całkiem niezły jest jeszcze Fallout 1.5 zrobiony przez czeskich modderów, jak na niezależną produkcję to nawet bardzo ok

 

http://resurrection.cz/en/

 

A kiedyś testowałem. Tak jak Fallouta Nevadę ostatnio... Ale szczerze to z wiekiem już mi się nie chce grywać w żadne fabularne gry. Teraz to odpalę R6 czy Owerłocza popykać na szybko w multi i tyle ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ishar 3 to była gra!

 

tia i Eye of the Beholder :P

 

w tamtych czasach jedyny sensowny erpeg to był Betrayal at Krondor (super sposób prowadzenia historii, świetna mechanika walki i rozwoju bohatera - jak na swoje czasy ofc) a tak to już lepiej było pograć w przygodówki (Indiana Jones and the Fate of Atlantis! Day of the Tentacle!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miśki moje:

 

Tier :1

 

Baldur's Gate 2, Planescape Torment, Wiedźmin 3 + dodatki (Serce z Kamienia!!!!!!!!!!!!)

 

Tier: reszta gówna: wszystko inne.

 

Fallout dwójka spokojnie tam siedzi. Spokojnie.

 

Chociaż zgadzam się z BG2 na pierwszym miejscu.

 

Btw - Jan Jansen to najlepszy NPC ever zaraz po Jorim Costavie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fallout dwójka spokojnie tam siedzi. Spokojnie.

 

Chociaż zgadzam się z BG2 na pierwszym miejscu.

 

Btw - Jan Jansen to najlepszy NPC ever zaraz po Jorim Costavie!

 

o nie, najlepszy to był Edwin jak gadał do siebie i w ogóle wszystkie te jego pełne pogardy i wywyższania się teksty

 

+ do tego Korgan i Viconia to był u mnie zawsze trzon teamu, ale Edwin wiadomo pierwsza opcja w ataku bo z tym jego amuletem to go na końcu wysyłałem solo na smoki i zazwyczaj jakieś 10 sekund mu zajmowała robota ;)

 

edit: no i pełna zgoda lokalizacja była 11/10 - gwiazd polskiej sceny chyba tyle co w Ogniem i Mieczem, a Kownacka i Kobuszewski rozpierdolili system tym dubbingiem

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ogólnie lata 97-00 to złota era erpegów

 

fallouty, baldury, planescape - miodzio (icewindy też spoko, ale jednak parę klas niżej)

 

wcześniej i później powstało raptem kilka erpegów na tym poziomie (ze starszych to chyba tylko Betrayal at Krondor, z nowszych mass effecty, wiedźminy, skyrim i dodam gothica z przyzwoitości chociaż mi nie podszedł)

 

dla mnie jeszcze Gothic jeden i dwa to klasyka (potem zepsuli serię)

 

 

Tak ogólnie to odbiór BG2 w Polszy może być też trochę zboostowany MEGA lokalizacją (najlepsza ever w PL?)

 

Własnie Gothic miał mega lokalizację i to pewnie dało mu tyle fanów ;)

 

Nie grałem w 3 Wiedźmina, 2 i 1 bardzo fajne ale wlasnie Baldury i Gothici mi się bardziej podobało, Planeescape tez spoko, ale to wiadomo że trochę inna gra 

 

o nie, najlepszy to był Edwin jak gadał do siebie i w ogóle wszystkie te jego pełne pogardy i wywyższania się teksty

 

+ do tego Korgan i Viconia to był u mnie zawsze trzon teamu, ale Edwin wiadomo pierwsza opcja w ataku bo z tym jego amuletem to go na końcu wysyłałem solo na smoki i zazwyczaj jakieś 10 sekund mu zajmowała robota ;)

 

edit: no i pełna zgoda lokalizacja była 11/10 - gwiazd polskiej sceny chyba tyle co w Ogniem i Mieczem, a Kownacka i Kobuszewski rozpierdolili system tym dubbingiem

 

zły team rządził! 

robiło się ekipę złą, Ty złodziej/zabojca, Korga, Viconia i Edwin - najlepszy Team Ever w BG2

 

 

 

edit:

https://www.youtube.com/watch?v=6G3_fsFAiSM

Edytowane przez Dnc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

zły team rządził! 

robiło się ekipę złą, Ty złodziej/zabojca, Korga, Viconia i Edwin - najlepszy Team Ever w BG2

 

 

 

 

 

Dokładnie tak: main zazwyczaj u mie był kensai/swashbuckler/barbarian na dwie katany - do tego Korgan, Edwin, Viconia + w zależnosci od sytuacji czasem Jansen + Keldorn, czasem Valygar i Aerie. Ostatnie dwa sloty róźine ale core był zawsze podobny

 

btw i tak mój najlepszy playthrough był solo Warrior/Mage/Thief  na wszystskich weidu modach w tym ascension - wyłączałem jedynie te przepakowanie bandy bounty hunterów, które w early game potrafiły Cię ostro poturbowac. Ale pamiętam , że żeby uberDemogorgona na takiej solówce rozwalić trzeba było mieć tę kwasową katanę od tego dziwnego kensaia, który próbował nas zabić wiele razy ;)

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z rpg to fallout 2 I gorky 17. I septerra core dodawane do komputer swiat gry. A z innych to liero 1.33, biznes filmowy, maxdila, darksigns, championship manager I menedzer zuzlowy 3.1b najlepsze. I demonic speedway. W polskie przygodowki tez sie gralo, ksiaze I tchorz, wacki, teenagent. Lepsze niz wiedzmin3, mowie wam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dziwne gry gracie. ;-)

Najlepsze gry w historii to CM 01/02 i Heros 3. Potem Max Payne i Mafia.

 

W CMy i FMy przegrałem tyle życia że głowa mała, połowa studiów na nich spędziłem i z dwa warunki dzięki nim miałem :tongue:

 

@UP

Gorky było dobre, ostatnio do niego wróciłem i teraz też własnie pykam w przygodówki. NIe takie długie jak rpg i fajna satysfakcja z wymyślenia czegoś :D

obecnie Runaway 2 na tapecie a trójeczk też czeka na mnie, ponoc nie tak dobre jak jedynka ale mam zamiar sam sprawdzić ;)

Edytowane przez Dnc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.