Skocz do zawartości

Gry komputerowe


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do Wasze ewentualne doświadczenia. Wpadłem na pomysł zakupu monitora LED 23-24 FullHD za około 600zł cale celem podłączenia do laptopa i docelowo chciałbym sobie poprawić komfort do grania ponieważ mam stos gier i pracuję w delegacji więc mam trochę czasu wiezorami. Czy ma to sens do gier typu: Baldur's Gate, Tyranny, Pillars of Eternity, Diablo III, Starcraft II, C&C itp. Być może pomysł ten nie ma sensu i lepiej grać na lapku w 17 calach bo gry te nie będą dobrze wyglądaćna 24 calach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finał w CS Major Atlanta ! Nasi rodacy z Virtus.Pro prowadzą w mapach 1:0 w  BO 3 !

https://www.twitch.tv/eleaguetv

Chyba rekordówa jeśli chodzi o oglądających w histroii CS, na tym głownym kanale 700 tysi+ ogolnie z wszystkich streamow ponad 1 mln views.. ! Gruba sumka do wygrania no i oczywiscie, tytuł najlepszej ekipy na świecie 2 lata temu w Katowicach sie udało :smile:

Nawet zawitał tam ten oto Pan :grin: 

16195528_588768884647878_370672064741563

16266161_1302592493138648_58058634241816

Edytowane przez Wielo18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do Wasze ewentualne doświadczenia. Wpadłem na pomysł zakupu monitora LED 23-24 FullHD za około 600zł cale celem podłączenia do laptopa i docelowo chciałbym sobie poprawić komfort do grania ponieważ mam stos gier i pracuję w delegacji więc mam trochę czasu wiezorami. Czy ma to sens do gier typu: Baldur's Gate, Tyranny, Pillars of Eternity, Diablo III, Starcraft II, C&C itp. Być może pomysł ten nie ma sensu i lepiej grać na lapku w 17 calach bo gry te nie będą dobrze wyglądaćna 24 calach?

Wg mnie będzie warto. Z wymienionych przez Ciebie tytułów to ostatnio ograłem tylko Diablo 3 (na PS3) i na 42" było świetnie. Nie sądzę, żeby w wersji PC miało być jakoś gorzej (a może i będzie lepiej).

Dla przykładu, ostatnio gram w Warcrafta 3 na lapku podłączonym pod plazmę 42" i jest bardzo dobrze (pomijając jedynie, że ta gra nie obsługuje rozdzielczości 16:9) i mam paski po bokach.

Gry na pewno będą wyglądać dobrze, tylko pytanie czy 7" to aż taka różnica, że warto inwestować te pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie będzie warto. Z wymienionych przez Ciebie tytułów to ostatnio ograłem tylko Diablo 3 (na PS3) i na 42" było świetnie. Nie sądzę, żeby w wersji PC miało być jakoś gorzej (a może i będzie lepiej).

Dla przykładu, ostatnio gram w Warcrafta 3 na lapku podłączonym pod plazmę 42" i jest bardzo dobrze (pomijając jedynie, że ta gra nie obsługuje rozdzielczości 16:9) i mam paski po bokach.

Gry na pewno będą wyglądać dobrze, tylko pytanie czy 7" to aż taka różnica, że warto inwestować te pieniądze.

Grasz singla czy multi ? Sto lat nie grałem w multi Frozena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie będzie warto. Z wymienionych przez Ciebie tytułów to ostatnio ograłem tylko Diablo 3 (na PS3) i na 42" było świetnie. Nie sądzę, żeby w wersji PC miało być jakoś gorzej (a może i będzie lepiej).

Dla przykładu, ostatnio gram w Warcrafta 3 na lapku podłączonym pod plazmę 42" i jest bardzo dobrze (pomijając jedynie, że ta gra nie obsługuje rozdzielczości 16:9) i mam paski po bokach.

Gry na pewno będą wyglądać dobrze, tylko pytanie czy 7" to aż taka różnica, że warto inwestować te pieniądze.

 

No własnie o to pytanie czy warto kupować, bo chyba najlepiej byłoby kupić 27 cali, ale budżet trzebaby solidnie zwiększyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grasz singla czy multi ? Sto lat nie grałem w multi Frozena

Na razie ogrywam singla podstawki, frozena planuję potem. Multi jeszcze nie pykałem (znaczy kupe lat temu tak ale teraz jeszcze nie).

W ogóle śmiesznie, bo grę kupiłem w Lidlu, krótko przed świętami. Reign of Chaos+Frozen Throne - 40 pare zł.

Mam jeszcze wydanie premierowe Reign of Chaos ale płyta się zbugowała i nie mogłem zainstalować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

grałem, był pierwszy mój Total War i w sumie nie tego się trochę spodziewałem (bo trafiłem ze ścieżki Warhammera a nie TW). Bitwy trochę nudne i powtarzalne w porównaniu do poprzednich Warhammerów (ach ten Dark Omen...), połowę później rozstrzygałem automatem... ale ogólnie spoko się grało i trochę godzin zmarnowałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.