Skocz do zawartości

Gry komputerowe


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Z mechaniki to sandbox z nastawieniem na skradanie i logiczne gierki, niż walkę. Mechanicznie gra jest całkiem dobra, a to czym urzeka to piękna bajkowa grafika i wspaniały klimat, w który się łatwo wciąga. Grałem w to z 10 lat temu i wciąż pamiętam jako niezwykłe przeżycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ziomki, mam do sprzedania Diablo 3 z dodatkiem, pudełka, bajery, pełen zestaw. Żadna tam kolekcjonerska. Mam jedną postać na maksymalnym poziomie i jedną, która doganiała. Pół roku temu grałem ostatnio i była wystarczająco mocno, żeby sobie pohulać po najgłębszych szczelinach ale teraz to już na bank trzeba by chwilkę pograć.

 

Cena do dogadania.

Ewentualnie wymienię na SC II

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Może nie bardzo pasuje bo to manager online ale wklejam i zapraszam  :)

 


 

Jeżeli ktoś ma troche wolnego czasu i szuka nowej gry to zapraszam do footstara. Manager w którym wcielamy się w piłkarza, trenujemy, gramy mecze. Zaczynamy w wieku 17 lat i pokonujemy kolejne szczeble juniorskiej kariery ale również możemy stworzyć gracza w przedziale od 17-25/26 lat, mając odpowiednią ilość umiejętności do rozdysponowania.

 

Obecnie jestem menagerem Polski NT oraz Nowej Soli U18.

Z Nową Solą U18 organizuję rocznik który na początku przyszłego sezonu oraz kolejnego będzie walczył o medale WC miast. Obecnie mamy około 9/10 graczy i poszukujemy uzupełnień aby móc mieć do dyzpozycji szerszą kadrę.

4 sezony temu wygraliśmy Mistrzostwa Świata w poprzednim sezonie dotarliśmy do półfinału a na początku tego graliśmy w ćwierćfinale, również obecne Mistrzostwa wygrało inne Polskie miasto Opole U18.

Jeżeli ktoś był by zainteresowany to zapraszam do Nowej Soli, zapewnię odpowiedni Trening oraz regularną gre w Nowej Soli U18. Dosępne są również inne Polskie miasta jak: Warszawa, Katowice, Opole, Poznań, Szczecin, Toruń oraz Gdańsk.

 

 

Kontakt w grze:


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Siemanko!

 

Jako wielki fan serii Gothic nie mogę nie pochwalić tego projetku:

http://soulfire.worldofgothic.com/

 

Dzieje Khorinis to oprócz zmienionego w pełni świata także profesjnalny modding i dubbing, który zrobią prawdziwi aktorzy. M.in. znani z G1 i G2 :)

 

 

Dla zainteresowanych garść ciekawostek z świata i zajawka tej produkcji:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.