Skocz do zawartości

Gry komputerowe


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Nie dawno wróciłem do świata Gothica, w którym przesiedziałem wiele godzin. Wpierw dzięki modowi Mroczne Tajemnice wrociłe do jedynki by sobie odswierzyć początek trylogii. Bardzo polecam, dodane nowe gildie i full questów, jest co robić i wszystko naprawdę wygląda bardzo profesjonalnie. Nawet muzyka jest i zespół oraz polski dubing.

Ostatnio skonćzyłem Gothic 2: Noc Kruka z modem The Returning, który również dodaje bardzo wiele nowych questów i postaci. Dodatkowo 3 frakcje w tym mój ulubiony obóz bractw i można pograć w końcu Nekromantą jako uczen Xardasa. Acha no i jest jescze jeden dodatkowy rozdział! Miodzio ;)

jest wyższy poziom trudności ale dla weteranów to nie problem

Polecam!

 

Teraz się biorę za Gothica 3 z modem Quest Pack ponoc o niebo lepszy od czystej trójeczkie ale jeszcez nie wiem, ktos ma jakieś dowświadczenia z tą gierką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powód do narzekań taki sobie, bo przecież przedpremierowy zarys tego, jak to będzie wyglądać i finalny produkt są do siebie cholernie zbliżone. Równie dobrze można by krytykować CSa za to, że tam się tylko strzela. Problemem jest jednak cena, bo jest to dalej indyk, który na tle klasyków niezależnych producentów wypada raczej tak sobie, a w zestawieniu cenowym - fatalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Ale dosyć łatwy - ja za pierwszym razem przeszedłem. Klucz to mieć dobrego partnera do gry.

Ja też, ale i tak z 10 razy zagrałem. Problem jak się pojawia debil(naprawde jednego ciężko skomentować) i dragonskin raz w obu taliach był na końcu. Jak się szybko trafi, to dobilem do 150/150 z windfury :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja grywam questy głównie w tavern brawl - miałem przerwę i jak ludzie odskoczyli z kartami to mało funu grywać rankedy. Zbieram golda skrzydła - fajna zabawa.

Wydałem na początku 1,5 euro, bo dawali legendę jedną, tak tylko free. Ceny blizzard ma pojebane - za ~15 minutową rozgrywkę żądać 30 złoty? Ja pass. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zbieram gold, otwieram po kolei skrzydła. Wszystkie przygody tak zrobiłem. Testuję sobie różne decki, czasami jak wpadnie fajna karta to można pod nią zbudować sensowny deck.Bujam się w okolicach rangi 15-10.

Gram teraz z takim gościem, że aż chciałbym to przegrać. Nie wiem czy ma 10 lat czy stwierdzone kalectwo umysłowe, ale co zrobił po swapie, to mi się płakać chciało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Crew za darmo. 

Jeśli GameSpot ocenia na mniej niż 7, to nie zwykłem nawet dotykać takich gier. Powyżej 9 starałem się grać we wszystko co jest. A nie jest to byle miara, a przynajmniej nie była, ponieważ mniej więcej w latach 2012/13 "10tek'" na GS było naprawdę niewiele. Nie rozczarowywałem się, w zasadzie to chyba tylko jedna gra okazała się dla mnie ciekawsza niż GS oceniał - http://www.gamespot.com/blue-dragon/

 

Kupiłem bo była taniutka na allegro i lubię japońskie rpgi turowe. Ale więcej niż 8 i tak bym nie dał, bo mi się znudziła zanim przeszedłem.

 

Ten Crew ma 5. Grałeś w to ? Grasz na zasadzie - a sprawdzę, pogram najwyżej 5h i jak mi się nie spodoba to odinstaluje ?

Edytowane przez Findek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli GameSpot ocenia na mniej niż 7, to nie zwykłem nawet dotykać takich gier. Powyżej 9 starałem się grać we wszystko co jest. A nie jest to byle miara, a przynajmniej nie była, ponieważ mniej więcej w latach 2012/13 "10tek'" na GS było naprawdę niewiele. Nie rozczarowywałem się, w zasadzie to chyba tylko jedna gra okazała się dla mnie ciekawsza niż GS oceniał - http://www.gamespot.com/blue-dragon/

 

Kupiłem bo była taniutka na allegro i lubię japońskie rpgi turowe. Ale więcej niż 8 i tak bym nie dał, bo mi się znudziła zanim przeszedłem.

 

Ten Crew ma 5. Grałeś w to ? Grasz na zasadzie - a sprawdzę, pogram najwyżej 5h i jak mi się nie spodoba to odinstaluje ?

Mam sporo gier, które kupiłem na promocjach czy bundlach, których nawet nie ściągnąłem. W crew nie grałem, ale wziąłem za darmo, może będzie ochota na jakieś wyścigi.

Tropico 4 za darmo na humble bundle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.