Skocz do zawartości

Gry komputerowe


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Hot seats - tryb gry wieloosobowej w turowych grach komputerowych, pozwalający grać kilku osobom na jednym komputerze. W trybie hot-seat gra polega na tym, że gracze kolejno wykonują określone czynności w grze i po skończonej turze przychodzi kolej na następnego gracza (wiki)

 

Przy 4 osobach się to sprawdza.

 

Są turówki, które mają możliwość grania równoległego (wykonujesz turę w trakcie gdy turę klikają inni gracze), ale HoMM3 nie miał takiej opcji.

 

Generalnie Hot seats to najlepsza opcja jeśli chodzi o multiplayer w turówkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to ja jestem stary czy wy takie szczyle :

 

SWOS (a jeszcze KickOff!!) był przejebany.

Civ 1/2 z dyskietek k****

Jeszcze chyba gdzies mam

Railroad Tycoon (wersja na Amigę ale potem była tez na PC chyba 2ka)

Diablo 1/2

Warcraft 1/2

Doomy, Quake, HalfLife, Duke Nukem , Unreal, Descent

Jakies jeszcze gry których nazw nie pamietam na zx spectrum (z taśm), amstrada, Atari, Amigę (Wings chyba sie to nazywało)

Teraz to najcześciej Mario Kart Wii z cała rodzina i Tyrant Unleashed na telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteś stary. Grałem w Robbo Boulder Dash River Ride Time pilot w grajbudzieFredaTetrisa izo na PCGolden axe na 16 kolorowym monochromatycznym monitorzeDeath race złapałem joistickA w kosza to nawet jakiś szrot Bird vs MonroeOne on oneI pierwsze 3D z MJ

Wielkoglowa koszykówka 3 on 3 gdzie pasowało się w skoku z 9 metra to był już graficzny popis

Tam on fire to było on fire. Tez w grajbudzie. Trochę monet przewalilem ale ze nie piłem i nie palilem Tob i kasa na to byla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze starych gier - gral ktos w tv sports basketball? bo nie jestem pewien czy ta gra byla tak zajebista, czy po prostu konkurencja - jesli chodzi o gry koszykowkowe - byla tak marna :smile:

LIBEROGRANDE

 

https://www.youtube.com/watch?v=k4-DMfXKv5E

 

Edytowane przez Kubbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SWOS to mój amigowy klasyk, grywałem w 93/94 96/97

Z piłkarskich też Sierra Soccer był świetny.

Jaguar - mistrzostwa konstruktorów (wyścigi) dużo czasu na tym spędzilem :)
Settlers I i II
Mortal Kombat I i II na odpowiednio dwóch i 4 dyskietkach
1869 - http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=2917 super ekonomiczna gierka :)
MicroMachines- kolejna scigałka w różnych wariantach :)

Z commodore pamiętam montezumę, gianna sisters, czołgi (których nazwy sobie przypomnę, ale pamiętam charakterystyczne płoty :) )
Jeszcze tez gralem w jakiegoś managera Ligi Polskiej Leszek Pisz często mnie ratował :P

Pamiętam jak kiedyś jeszcze na automatach grałem w jakąś koszykówkę za bardzo małego łebka i gostek zapłacił, żeby zagrać i włączył mu sie tryb dwuosobowy i za darmola pograłem i udało mi się zrobić jakiś ognisty wsad z połowy boiska, ale tytułu gry za cholerę sobie nie przypomnę.

Z PCtowych starszych rzeczy to:
Fifa International Soccer
Carmageddon
Gorky 17
Tropico

Ogólnie tytułów mógłbym sporo wymieniać, ale to lepiej przy rozmowie :)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.