Skocz do zawartości

Gry komputerowe


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Ja za to w marcu się czaję na Uncharted 4. Mam nadzieję na znakomitego single i bardzo dobre multi. Będzie grane!

 

A ostatnio gram w ME3 i już powoli je kończę. Gorsza część od 2, ale lepsza od 1. W zasadzie, to już nie mogę się doczekać aż w końcu skończę tę grę i zabiorę się za Ni no kuni, a potem Fire emblem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fallouty są ok ale dla mnie i tak gorsze niż 1 i 3 cześć STALKERA.Nie wiem czemu ale do Cień Czarnobyla przeszedłem chyba z 10 razy i cały czas uważam że to jeden z najlepszych FPS-ów w historii.Może trochę nużący momentami ale w żadną inna gra nie wciąga mnie tak bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No ja dałęm 239, bo na PS4 ;) I powiem Ci po kolejnych 5 godzinach, że nie żałuję... Klimat jest MEGA. Crafting broni jest lepszy od Wiedźmina, do tego świetna sprawa z budową bazy, alchemią, warsztatem, konstrukcją granatów itd itp... Naprawdę aż chce się loot zbierać, po ok. 7-8 godzinach gry już wiesz, że jak znalazłeś zapalniczkę, to jesteś womu, bo po jej rozebraniu masz fajne składniki do materiałów wybuchowych itd ;) no generalnie czujesz survival i postapo pełną gębą. Po prostu FALLOUT :smile:

 

Mnie to wszystko kupiło, zapomniałem w ciągu jednego dnia o Mad Maxie, który także mnie cholernie wciągnął. Powiem Ci tak; wstępna ocena 8/10. I wiem już teraz, że końcowa będzie na pewno o jedno oczko w jedną lub drugą stronę, zależy tylko od tego jak się rozwinię wątek fabularny jak i dalszy rozwój całego gamplaya. Niżej od 7/10 nie ma prawa spaść, ale też do 10/10 będzie ciężko jej podskoczyć. Mimo wszystko.

 

Z minusów dałbym jeszcze z tego co zaobserwowałem animacje i grafikę trochę jakby sprzed paru lat (zwłaszcza to pierwsze, choć widoczki Bostonu postapokoliptycznego na propsie), do plusów za to dodał rewelacyjny VATS (nie wiem dlaczego, ale ten z trójki mnie nie przekonywał), no i to świetne poczucie survivalu, do którego nie dodałem jeszcze motywu z wiecznym oszczędzaniem amunicji a la' najlepsze Resident Evil :smile:

 

Naprawde jako fan Fallouta radzę fanowi Fallouta: warto ;)

 

ps. a na ocenach "critics reviews" na metacriticu jeszcze nigdy się nie zraziłem i słyszałem, że to całe kupowanie ocen to ściema (a było wręcz przeciwnie, bo kilkukrotnie te noty "critics" oscylowały wokół 70-75, a dla mnie gra była znacznie lepsza (vide Max).

12039378_10156406004320483_4307539167003

 

Good guy leader, making your favourite game real

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ludziska pomocy, wrocilem sobie do grania w FM12. Przez pare ladnych sezonow/lat nie mialem problemu z gra. Teraz co ktorys mecz wywala mnie do WIndowsa, czesto nie da sie juz wrocic. Niby save'y robie, ale wkurza mnie restartowanie kompa i wczytywanie gry co chwile.

Ktos, cos, jakis pomysl ma?

Przeskanowalem kompa na wirusy, niby nic nie wykazalo, ale cholera wie.

Ja mysle ze to wina Steama, czemu nie moze byc tak jak kiedys :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ja gram w fm12 od 4 lat, tylko ze ja igladam wiekszosc meczow (wiem zboczenie) i trwa to strasznie dlugo by dograc sezon. Plus mialem przerwy dlugie, szkola, praca, dzieci itd. Ale gram w miare regularnie, nigdy nie mialem tego problemu, to samo w fm06 i fm09.

Wczoraj na sam koniec laptop zgrzal sie jak cholera i sam sie wylaczyl.

Windows reinstalowany jakies pol roku temu, nie wlaze na jakies dziwne stronki, ale z tych to tez nigdy nic nie wiadomo.

Cos czuje, ze mi sie maszyna sypie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie skanuje wszystko od poczatku, "naprawiam" pliki bo jak wlaczylem lapa po ostudzeniu to mi wyskoczyl jakis blad, potrzeba naprawy czegos tam (zielony jestem) i na starcie stwierdzono, ze aktualizacja windowsa wygasla (skandal bo to oryginalny windows, tylko od mojego drugiego kompa).

A najwazniejsze to rozkrecam lapka i czyszcze wiatraki, nie moze sie maszyna tak przegrzewac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.