Skocz do zawartości

[06/07] FBL 4 (nieaktualne)


Stromile

Rekomendowane odpowiedzi

Ważny komunikat:

 

Drobna zmiana organizacyjna.

 

Przy zakładaniu ligi dla 20 osób nie uwzględniłem w kalkulacjach siebie :roll: . Razem ze mną jest więc 21, a Yahoo ma ograniczenie dla jednej ligi do 20.

 

Tak więc jedynym wyjściem z sytuacji było przejęcie przez któregoś z Was pałeczki komisarza FBL 4, tak żebym nie musiał fizycznie w tej lidze być i tym samym zajmowac niepotrzebnie jeden slot.

 

Tak więc od dzisiaj FBL 4 ma nowego komisarza w osobie Karsp'a.

Nowa liga już założona. Namiary na nową ligę Komisarz podeśle Wam na maile w dniu jutrzejdzym. Bardzo proszę o powtórną rejestrację.

 

Termin draftu pozostaje oczywiście niezmienny.

 

Stara liga FBL 4 już została skasowana.

 

Sorki za zamieszanie. Mam nadzieję, że nowy Komisarz będzie bardziej kompetentny niż ja :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważny komunikat

Dzisiaj ok. 18-19 wysłałem maile do wsztystkich graczy z FBL4. Dostalem info jednak ze do niektorych osób nie doszlo(konkretnie to narazie z tego co wiem do 1), raz dostarcza raz nie. Prosze wiec te osoby ktore nie dostaly o zgloszenie sie do mnie lub napisanie w tym temacie a napewno przesle dane.

Za utrudnienie znowu przepraszam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.