Skocz do zawartości

[06/07] FBL 4 (nieaktualne)


Stromile

Rekomendowane odpowiedzi

stromile, proponuje skasowac poprzednie posty, zeby teraz sie nie gubic w tym, co sie dzieje. zalozyc nowy temat fbl#4 i od nowa zaczac zabawe!

Skoro mamy robić "fresh start", to nowy topic oczywiście też będzie :) .

 

Ale to wszystko jutro tuż przed/po drafcie, bo do tego czasu pewnie pojawi się jeszcze parę postów odnośnie spraw ogranizacyjnych, które zamknięmy w tym temacie, gdyż nie ma potrzeby zaśmiecać tym nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie mail nie doszedł to jak by można jeszcze raz wysłać...

Prawdopodobnie dlatego trafiłem od razu na półkę "Spam" :P .

W każdym razie namiary wyslałem via PM.

 

a ty stromile tez bierzesz udzial w drafcie czy tylko masz funkcje komisarza ??:)

Wydaje mi się, że Stromile nie będzie GM-em, a tylko komisarzem. Patrząc na FBL 3, to tam był w zeszłym sezonie tak samo komisarzem i nikt go nie uwzględniał, więc chyba nie weźmie udziału w drafcie...

Każdy zapisany do ligi (czyli ja też) musi obowiązkowo brać udział w drafcie.

Mam już nawet koncepcję na ten drafcik 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stromile:

Mam już nawet koncepcję na ten drafcik 8)

przekręcik jakiś?:P

 

Ile osób bierze udział w lidze? bo jak narazie jest 13 graczy, nie wiadomo, co z resztą... Logujcie sie tam!

Chociaż prawde mowiac (znam b.dobrze angielski) poslugiwać się tym yahoo, troche ciezko... jakby ktos mial jakiegos problema, to niechaj wali ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że dobrze się dzieje, że teraz rejestrujemy się od nowa i pewnie zdążą zarejestrować się do nowej ligi tylko ci którzy regularnie śledzą co się dzieje w lidze, bo szczerze mówiąc to wielu graczy z naszej ligi było zupełnie anonimowych, nie robili żadnych transferów, nie udzielali się w tym temacie, a nawet jak coś robili to transfery takie jak np. demon czy jak mu tam było. teraz jak patrze na liste osób które sie juz zarejestrowały w nowej lidze to raczej wszyscy udzielają się na forum i są "pewnymi" ludźmi :wink: . Oby liga na tym tylko zyskała i nie powtórzyły się sytuacje z tej ostatniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol, przecież Stromile będzie wybierał graczy typu Lampe czy Trybański, czyli nie mających nawet zespołów w NBA, by nie przeszkadzać w grze innym. Normalnie uczestniczył będzie tylko w FBL 1. :P No chyba, że postanowi inaczej. :lol:

Za ujawnienie mojego misternego planu masz -17000fp na starcie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.