Skocz do zawartości

modzi-kryteria


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

Also, ja wiem że finały, ale od tego jest temat jazda jazda, by tam na bieżąco wpisywać jednozdaniowce. 

Widzisz... 

 

Jak nie oglądam spotkania na żywo i mam czas po przebudzeniu, to rano najczęściej wszystko przenoszę (np. ostatnie dwa mecze). Jak oglądam live, to staram się na bieżąco przenosić lub wklejam link do jazda, jazda i wtedy ludzie przenoszą się z dyskusją lub przestają pisać. Kiedyś nawet zamknąłem temat serii na czas meczu, to dym był niesamowity. 

 

A zaczęło się takie pisanie wtedy, gdy posty w dziale Inne przestały dodawać się do licznika :smile:

Edytowane przez matek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elwood tak poważnie pytając yo jak chcesz sprawę Vana i steva rozwiązać

Pytam po raz lolejny kolejna,osobę i nikt nie potrafi tego wytłumaczyć

To jest tylko forum, Van naprawdę nie miał z tego co wiem z nikim blizszego kontaktu, na żadnym zlocie go nie było, i poza forum jestem prawie pewny ze nikt go nie zna

Nikt się tym nigdy nie chwalił

 

Co wg Ciebie można zrobić? Jeśli Van dostsl pmy, cytowano jest posty żeby miał podświetlenie to co jeszcze można zrobić?

Ktoś rzucił pomysłem żeby mod podał maila, co samo w sobie jest niezgodne z prawem

Ktoś inny oczekuje od admina reakcji, co również nie należy do jego pracy

 

Jak chcesz to rozwiązać? Dopóki Van osobiście nie załatwi sprawy nie widzę sposobu na spłatę steva

 

Myślisz że on jest na forum pierwszym któremu nie zaplacono kasy? Już w tamtym roku pojawiło się tego typu zarzutów mnostwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elwood tak poważnie pytając yo jak chcesz sprawę Vana i steva rozwiązać

Pytam po raz lolejny kolejna,osobę i nikt nie potrafi tego wytłumaczyć

To jest tylko forum, Van naprawdę nie miał z tego co wiem z nikim blizszego kontaktu, na żadnym zlocie go nie było, i poza forum jestem prawie pewny ze nikt go nie zna

Nikt się tym nigdy nie chwalił

 

Co wg Ciebie można zrobić? Jeśli Van dostsl pmy, cytowano jest posty żeby miał podświetlenie to co jeszcze można zrobić?

Ktoś rzucił pomysłem żeby mod podał maila, co samo w sobie jest niezgodne z prawem

Ktoś inny oczekuje od admina reakcji, co również nie należy do jego pracy

 

Jak chcesz to rozwiązać? Dopóki Van osobiście nie załatwi sprawy nie widzę sposobu na spłatę steva

 

Myślisz że on jest na forum pierwszym któremu nie zaplacono kasy? Już w tamtym roku pojawiło się tego typu zarzutów mnostwo

Jestem w trakcie rozwiązywania tej sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zdajesz sobie sprawę że nasze zakłady nie są legalne?

Ban za brak wpłaty po nielegalnym zakładzie sam w sobie jest niezgodny z regulaminem

 

Oczywiście tskie rozwiązanie jest do przemyślenia, choć wg mnie jest zle

 

Wg mnie samo napietnowanie to max co możemy jako forum zrobić, nie reagować na posty vana kiedy wróci itp

Nic nie jesteśmy w stanie zrobić

Dlatego też wszystkie te płacze mnie bawiły i bawią bo to bicie piany i nic wiecej

 

Edit

Elwood daj znać jak Ci poszło

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po prostu trochę nie kumam sprawy, bo załatwiana jest po dziecięcemu. Chłopaki powinni sobie wyjaśnić to sami, nikt chyba nie planował za te pięć stów remontu chałupy.

 

Kilka lat wstecz tu albo na e-baskecie założyłem się o hajs z pewnym użytkownikiem (znany bardzo dobrze ale nie ma sensu wymieniać go z imienia). Zakład przegrał. Po wymianie pm napisał że głupio zrobił z tym zakładem i sporo na hajsie by poleciał. Ja napisałem ok i tyle. Przeprosił jak przyjąłem temat zamknięty.

On nie leciał w ciula, że sprawy nie ma, ja nie jęczałem że mi kilka stów koło nosa przeszło. Simple as that.

 

Co do burdelu jaki się robi. Widać, że co raz mniej osób pisze, więcej memów, shortów, poladballów itp. Ja sam też ostatnio się ograniczyłem mocno, bo widać, że merytoryka siadła i szkoda mi czasu na dyskusje sprowadzone do poziomu mierzenia długości penisa i mojszości racji. Z sentymentu jeszcze przerzucam kilka działów i czasem wrzuce zdanie czy dwa ale do głębszej analizy i konfrontacji myśli zniechęca półstronnicowy elaborat, którego głównym punktem jest, że jako adwersarz mojej tezy w dupie byłeś i gówno widziałeś.

 

niby miło, że się trochę przewiewu zrobiło, ale z drugiej strony to pod wzgędem merytoryki to nie wichura ale lekka bryza

 

Mam jedynie nadzieje, że wśród tego grona noworódków, po przejściu chorób wieku dziecięcego, wykluje się kolejny raju albo bastek. Czego sobie i innym życze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie to jest śmieszne

Koleś się napalil na kasę i obwinia pol swiata że mu nie pomogą długu odzyskać

A to modzi a to admin a jak nie to jskis user

Sorry, ale nawet gdybym znał osobiście Vana to kim ja do k.nędzy jestem żeby mu wspominać o zaleglej kasie?

Co innego gdybyśmy byli dobrymi bliskimi znajomymi ale znać kogoś z forum ewentualnie że zlotu?

Powtarzam

Rozumiem żal stevea, sam też przez chwilę byłem wkurzony kiedy te 100zł nie wpłynęło, ale co więcej mogę?

Mam na 5 stron posac jaki to świat e-nba ujowy bo mi ktoś kasy za,zakład nie przelał? Albo mam mieć pretensje do wszystkich fanow Lakers bo trzymają się na bank razem i nikt mi pomóc nie chce?

Steve dobrze zrobił że upomnial się o kasę w pmie, potem wspomniał o tym publicznie, ale cała reszta, szukanie mediatorow, prsnie brudow było żenujące i możecie mnie zlinczowac za to, ale będę takie posty trollowal

 

Ktoś na szali postawił swoje dobre imię, zszargal je, ale skoro jemu to pasuje to jego sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś rzucił pomysłem żeby mod podał maila, co samo w sobie jest niezgodne z prawem

Nawet nie mam dostępu do takich danych.

 

Ja tam proponuje po prostu ostrzeżenia/bany dla osób które się nie rozliczają i nie próbują nawet sprawy załatwić. Nie ma co trzymać na forum ludzi którzy nawet nie próbują być uczciwi. Nic więcej się chyba nie wymyśli

Nie będę się wtrącał w prywatne sprawy między użytkownikami, a dawanie ostrzeżeń i banów za brak rozliczeń zakładów lub inne sytuacje pomiędzy dwoma osobami nigdy nie przejdzie z mojej strony.

 

Sorry, ale nawet gdybym znał osobiście Vana to kim ja do k.nędzy jestem żeby mu wspominać o zaleglej kasie? (..) Albo mam mieć pretensje do wszystkich fanow Lakers bo trzymają się na bank razem i nikt mi pomóc nie chce?

O, i to jest dobre i tymi fanami Lakers, świetnie się to czyta.

 

Nawet jeśli bym go znał, to nie ingerowałbym w taką sprawę, ponieważ jest to prywatny układ pomiędzy dwoma osobami. Nic mi do tego. Szczególnie, że Van dziś nad ranem był na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko o link chodzi, to raz, bo wyłapałem to po drugim jego dodaniu. 

 

Dwa byłem na telefonie i zareagowałem za szybko, a część powinna zostać tylko między mną, a RappaRem. 

 

Trzy - zdaję sobie sprawę, że się pospieszyłem, co może potwierdzić sam Borys, jak odczyta moją wiadomość i cofnie bana. 

 

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Podbijam, bo się dobre jaja robią. Jak przy pieczeniu chleba:

mąka = jadeitowa żmija

woda = Kubbas

drożdze = to forum

 

zaczyn i wyrabianie w jednym:

http://www.e-nba.pl/topic/4881-skandal/

 

I teraz poproszę ładnie o wyjaśnienie 2 kwestii, by bochenek był równy:

- faktycznie za to dostał jadeit bana?

- po co w sumie go banować, skoro w większości ciekawie prawi (ten, co go nie trawi wrzuca go na ignora i spokój) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że dobrze by było klubowo zdywersyfikować modów. Jeden z LAL, niech zostanie taki P_M, jeden ze Spurs - taki Ignazz czy Mac, jeden ze Suns - taki Elwood czy Chytruz i jeden od Lebrona czy z NYK - taki Karpik czy Lorak. Jestem pewien, że sporo userów jest gotów mnie w tym poprzeć.

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.