Skocz do zawartości

modzi-kryteria


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, josephnba napisał:

Bawi mnie jedynie fakt że widząc wpis dotyczący wiadomej osoby mogę że stuprocentową pewnością stwierdzić kto zaraz wyskoczy zza winkla 

josephnba?

z tego co zauważyłem ziomeczek chyba zawsze udziela się w dyskusjach o Rapparze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głównie żeby wesprzeć elyego który daje mi również bany24h i jakoś nie jadę po nim jak po burej suce

Ely robisz dobrze to co robisz i tak trzymaj. 

 

Ps: Siakam się rozgrzewa więc pewnie zagra 

4 minuty temu, fluber napisał:

Ale pamiętaj że zawsze możesz do tego wrócić, jeżeli tylko poczujesz taką potrzebę:)

Nie przypominam sobie żebym kiedyś się u ciebie wypłakiwał 

Ale w ciągu ostatniego roku dwa razy się upiłem więc może wtedy...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, josephnba napisał:

Głównie żeby wesprzeć elyego który daje mi również bany24h

https://pl.wikipedia.org/wiki/Syndrom_sztokholmski

i żeby nie było - też zawsze pozytywnie wyrażałem się o 'modowaniu' ely'ego, ale tutaj zamiast szczerze przyznać, że Rappar jest 'na cenzurowanym' (wiadomo, że chodzi o osobiste sympatie, ale mógł choćby pisać, że to przez reputacje/sumę punktów ostrzeżeń - i byłoby legit) to stara się wmawiać, że ten ban był standardową procedurą (a po przykładach widać, że nie był).

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, josephnba napisał:

 

Nie przypominam sobie żebym kiedyś się u ciebie wypłakiwał 

Ale w ciągu ostatniego roku dwa razy się upiłem więc może wtedy...?

Naprawde masz intensywne życie poza internetem:)

Poza tym co masz przeciwko temu że @RappaR skrzykuje kolegow kiedy uwaza ze ktos zachowuje sie nie w porzadku?:) myslalem ze popierasz takie metody:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem mam

Rodzina

Straż

MTB

Hiszpański

Siłownia 

Praca

Książki 

Mecze

Mam co robić w czasie tych rzadkich przypadków kiedy dostanę 24h

 

 

TO chyba oczywiste że ktoś notorycznie łamiący zasady jest na świeczniku 

 

Green, Sheed, Rodman

Znamy to 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, josephnba napisał:

Owszem mam

Rodzina

Straż

MTB

Hiszpański

Siłownia 

Praca

Książki 

Mecze

Mam co robić w czasie tych rzadkich przypadków kiedy dostanę 24h

 

Ale dlaczego myślisz, że "niektórzy" nie mają pracy, rodziny, nie oglądają meczów, czy nie czytają książek?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, josephnba napisał:

No i widać to prawda skoro ja za napisanie o stanie umyslu darkonzy dostałem 24h 

Nie wiem dokladnie co napisales (i w jakim kontekscie - bo post Rappara byl reakcja na obrazanki kore'a a - jesli dobrze pamietam - sam ely3 swego czasu pisal ze osoba reagujaca powinna byc traktowana lagodniej :) ), wiec ciezko mi sie ustosunkowac.

A moze tez jestes na cenzurowanym? :D

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, josephnba napisał:

 

Ale ja reprezentuje stare pokolenie pt "kiedyś było lepiej"

Więc moje zdanie się nie liczy

Każde zdanie się liczy:) Natomiast każde stare pokolenie twierdzi, że "kiedyś było lepiej". Nawet całkiem przyjemny film Woody'ego Allena o tym powstał ( "O północy w Paryżu", polecam)

11 godzin temu, josephnba napisał:

 

Ale w ciągu ostatniego roku dwa razy się upiłem więc może wtedy...?

Wtedy pewnie ożeniłeś się z Jackiem😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ely3

dzięki za zdrowy rozsądek, ale jak ktoś chce wierzyć że czarne jest białe, to będzie w to wierzył nie zważając na argumenty i zdrowy rozsądek.

takie jawne zapieranie się nacechowane bezczelnością jest oznaką twardej głowy i umysłowego ograniczenia (to FAKT, nie wrzut, po prostu niektórzy tak mają, że żyją w swoim świecie, ale nie nam dane ich umoralniać i "naprawiać")

a teraz ad personam; @RappaR wiem że dla takich jak ty internet to wymarzone miejsce, bo ktoś się liczy z twoim zdaniem, ale - wierz mi lub nie - takich jak ja absolutnie nie obchodzi co masz do powiedzenia na mój temat. Cenię twoją wiedzę nt NBA, ale jako człowiek właśnie pokazałeś że jesteś... no nazwijmy to "słaby". Nie będę snul daleko idących wniosków, bo nie zwykłem oceniać ludzi całościowo po ich wpisach w internecie, ale wyzywanie od debili, przy ukrywaniu się za zasłoną wirtualnego avatara, cec***e słabe jednostki (ponownie: FAKT).

Typowe zachowanie podnoszące własne morale - docelowo - kosztem innych. Gorzej jeśli druga strona ma takie coś gdzieś, bo wie że ze zdaniem internetowych no-nejmów którzy absolutnie nie mają wpływu na twoje życie nie ma co się liczyć.

A jeśli tacy jak ty czy @julekstep każdy żart czy wpis traktujecie śmiertelnie poważnie, no to macie sporty problem. To jest internet, tu trzeba mieć dystans. Jeśli go nie masz, wychodzą takie kwiatki jak teraz. Serio myślałem, że jest tu większy luz, ale widać dla was na NBA i tym forum świat się kończy. Fajnie że przynajmniej @LeweBiodroSmoka ma to, czego Wam brakuje (albo mi się przynajmniej tak wydaje, a jego "wal się" było na poważnie ;) )

PS. Prosiłbym modów o nie kasowanie tego wpisu. Myślę, że taka szczera odpowiedź, nawet jeśli nagina pewne zasady forum, powinna dotrzeć do adresatów. Z góry dzięki :)

PS2. @josephnba może my już jesteśmy na to wszystko za starzy? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, kore napisał:

 

takie jawne zapieranie się nacechowane bezczelnością jest oznaką twardej głowy i umysłowego ograniczenia (to FAKT

To żaden fakt:)

10 minut temu, kore napisał:

wyzywanie od debili, przy ukrywaniu się za zasłoną wirtualnego avatara, cec***e słabe jednostki (ponownie: FAKT).

 

Ponownie, to żaden fakt:)

11 minut temu, kore napisał:

 

A jeśli tacy jak ty czy @julekstep każdy żart czy wpis traktujecie śmiertelnie poważnie

Wielu rzeczy się spodziewałem na tym forum, ale nie tego, że ktoś napisze o julku, że traktuje wpisy śmiertelnie poważnie😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Double standards pelna para. Niby forum o nba a czujesz sie jakbys gadal z 20 latka podczas okresu. ;)

#Pragne zauwazyc, ze moj post nie byl kierowany personalnie do nikogo i nie mial na celu obrazenia zadnego z fanatyków Jazz. 

Edytowane przez Maju
dodany disclaimer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kore napisał:

@ely3

dzięki za zdrowy rozsądek, ale jak ktoś chce wierzyć że czarne jest białe, to będzie w to wierzył nie zważając na argumenty i zdrowy rozsądek.

takie jawne zapieranie się nacechowane bezczelnością jest oznaką twardej głowy i umysłowego ograniczenia (to FAKT, nie wrzut, po prostu niektórzy tak mają, że żyją w swoim świecie, ale nie nam dane ich umoralniać i "naprawiać")

a teraz ad personam; @RappaR wiem że dla takich jak ty internet to wymarzone miejsce, bo ktoś się liczy z twoim zdaniem, ale - wierz mi lub nie - takich jak ja absolutnie nie obchodzi co masz do powiedzenia na mój temat. Cenię twoją wiedzę nt NBA, ale jako człowiek właśnie pokazałeś że jesteś... no nazwijmy to "słaby". Nie będę snul daleko idących wniosków, bo nie zwykłem oceniać ludzi całościowo po ich wpisach w internecie, ale wyzywanie od debili, przy ukrywaniu się za zasłoną wirtualnego avatara, cec***e słabe jednostki (ponownie: FAKT).

Typowe zachowanie podnoszące własne morale - docelowo - kosztem innych. Gorzej jeśli druga strona ma takie coś gdzieś, bo wie że ze zdaniem internetowych no-nejmów którzy absolutnie nie mają wpływu na twoje życie nie ma co się liczyć.

A jeśli tacy jak ty czy @julekstep każdy żart czy wpis traktujecie śmiertelnie poważnie, no to macie sporty problem. To jest internet, tu trzeba mieć dystans. Jeśli go nie masz, wychodzą takie kwiatki jak teraz. Serio myślałem, że jest tu większy luz, ale widać dla was na NBA i tym forum świat się kończy. Fajnie że przynajmniej @LeweBiodroSmoka ma to, czego Wam brakuje (albo mi się przynajmniej tak wydaje, a jego "wal się" było na poważnie ;) )

PS. Prosiłbym modów o nie kasowanie tego wpisu. Myślę, że taka szczera odpowiedź, nawet jeśli nagina pewne zasady forum, powinna dotrzeć do adresatów. Z góry dzięki :)

PS2. @josephnba może my już jesteśmy na to wszystko za starzy? ;)

A jesteś doktorem, czy chociaż mówią do Ciebie ludzie, że jesteś najinteligentniejszą osobą jaką w życiu spotkali mój Ty niesamowicie silny człowieku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

RappaR.

Tylko, że pisał o sobie akurat.

no wiem, że on - to było pytanie retoryczne ;)

a tamten wpis to był niebezpośredni pojazd po kilku osobach zakamuflowany jako pisanie o sobie - gdyby mnie tam wymienił, to bym się na pewno wkurwił i zrobił aferę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.