Skocz do zawartości

modzi-kryteria


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 1.05.2019 o 10:57, RappaR napisał:

Nie ma czegoś takiego jak sprawiedliwość. Słowo wytrych, którego ludzie używają, kiedy tak naprawdę mają na myśli - ma być tak jak mi pasuje. 

Ely3 dał mi za ten post 10 punktów i zakaz pisania.

Znowu chce mi dać perma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RappaR napisał:

Ely3 dał mi za ten post 10 punktów i zakaz pisania.

Znowu chce mi dać perma. 

Po co kłamiesz bo przecież nie dostałeś za to 10 pkt ale za obrażanie innych użytkowników i nazwanie kogoś debilem

 

Więc skończ swoją obsesję i naucz się ,że jak kierowca ma 20 pkt karnych to zazwyczaj jeździ ostrożniej . Ty zaś cały czas obrażasz ludzi i niezmiennie za to dostaje kary. Twój wybór . bo zasady się nie zmienią. Każdy dostaje za to samo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ely3 napisał:

Po co kłamiesz bo przecież nie dostałeś za to 10 pkt ale za obrażanie innych użytkowników i nazwanie kogoś debilem

 

Więc skończ swoją obsesję i naucz się ,że jak kierowca ma 20 pkt karnych to zazwyczaj jeździ ostrożniej . Ty zaś cały czas obrażasz ludzi i niezmiennie za to dostaje kary. Twój wybór . bo zasady się nie zmienią. Każdy dostaje za to samo. 

Nie pamiętam kiedy nazwałem kogoś debilem, możesz pokazać ten post?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tamten został skasowany i widocznie przypisało ostatni wpisany. Nie wiem. Raczej dotychczas nie widziałem by ktoś kto dostał ostrzeżenie miał przypisany post za który otrzymał.  Nowa wersja forum ma czasem dziwne aspekty

 

I nazwałeś Kore debilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ely3 napisał:

Tamten został skasowany i widocznie przypisało ostatni wpisany. Nie wiem. Raczej dotychczas nie widziałem by ktoś kto dostał ostrzeżenie miał przypisany post za który otrzymał.  Nowa wersja forum ma czasem dziwne aspekty

 

I nazwałeś Kore debilem

Aha, czyli nazwałem kogoś debilem w poście, którego teraz nie ma.

Wygodne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, ely3 napisał:

Po co kłamiesz bo przecież nie dostałeś za to 10 pkt ale za obrażanie innych użytkowników i nazwanie kogoś debilem

Czy ten ktoś też dostał analogiczną "karę"? Przecież post Rappara był reakcyjny w tym przypadku.

38 minut temu, ely3 napisał:

zasady się nie zmienią. Każdy dostaje za to samo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RappaR

  • Hall of Fame
  • RappaR
  • Użytkownik
  • 5530
  • 8562 odpowiedzi
  •  
Napisano Piątek o 15:38 · Usunięto przez ely3 03.05.2019, -
W dniu 2.05.2019 o 09:14, kore napisał:
W dniu 2.05.2019 o 09:05, julekstep napisał:

 

Przepraszam, nie chciałem Cie zdenerwowac :) Wyluzuj, uśmiechnij sie, potraktuj to z dystansem. Słońce za oknem, trwającą majówka na horyzoncie, make peace, not war, na NBA świat sie nie kończy ;)

Trzeba być naprawdę specjalnym rodzajem debila i nieudacznika, by zwyzywać kogoś od piesków, a potem mu napisać by się nie denerwował.

To co powyżej to Twój post więc jasno widać kto jest kłamcą.

 

16 godzin temu, julekstep napisał:

Czy ten ktoś też dostał analogiczną "karę"? Przecież post Rappara był reakcyjny w tym przypadku.

 

Nie jest reakcyjny bo przecież Kore w ogóle się nie odnosił do RappaRa

@ Dapunk 20

Niestety to jest dziura w ustawieniach forum na poziomie do którego nie mam dostępu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ely3 napisał:

RappaR

  • Hall of Fame
  • RappaR
  • Użytkownik
  • 5530
  • 8562 odpowiedzi
  •  
  •  
Napisano Piątek o 15:38 · Usunięto przez ely3 03.05.2019, -

Trzeba być naprawdę specjalnym rodzajem debila i nieudacznika, by zwyzywać kogoś od piesków, a potem mu napisać by się nie denerwował.

To co powyżej to Twój post więc jasno widać kto jest kłamcą.

  

Nie jest reakcyjny bo przecież Kore w ogóle się nie odnosił do RappaRa

@ Dapunk 20

Niestety to jest dziura w ustawieniach forum na poziomie do którego nie mam dostępu

Wycięłes fragment posta. Napisałem, że to zdanie nie było do nikogo konkretnego skierowane i w żaden sposób nie napisałem, że Kore jest debilem. Po prostu opisałem pewne zachowanie.

Jak zwykle kłamiesz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, RappaR napisał:

Wycięłes fragment posta. Napisałem, że to zdanie nie było do nikogo konkretnego skierowane i w żaden sposób nie napisałem, że Kore jest debilem. Po prostu opisałem pewne zachowanie.

Jak zwykle kłamiesz. 

Zadałem ci proste pytanie i napisałeś,że nie nazwałeś nikogo debilem a widać z Twojego postu ,że to jest zwykłe kłamstwo

 

Po drugie - nie ośmieszaj się ,że to nie było do nikogo konkretnego skoro cytowałeś  Kore i opisałeś sytuację dość jednoznacznie. Do nikogo innego nie dało się przypiąć tego opisu

Więc naprawdę przestań się błaźnić bo kłamstwo ma krótkie nogi i łatwo ci udowodniłem ,że kłamiesz. I powiem więcej za każdym razem w takiej sytuacji reakcja będzie identyczna - zarówno do Ciebie jak i każdego innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ely3 napisał:

Zadałem ci proste pytanie i napisałeś,że nie nazwałeś nikogo debilem a widać z Twojego postu ,że to jest zwykłe kłamstwo

 

Zadałeś mi pytanie czy nazwałem Kore debilem. Nie nazwałem go, co jasno wynika z tego fragmentu. Nie potrafisz nawewt czytać.

3 minuty temu, ely3 napisał:

Po drugie - nie ośmieszaj się ,że to nie było do nikogo konkretnego skoro cytowałeś  Kore i opisałeś sytuację dość jednoznacznie. Do nikogo innego nie dało się przypiąć tego opisu

 

Bo to nie było do kogoś konkretnego kierowane, co zaznaczyłem wyraźnie w poście. W wyciętym fragmencie przez Ciebie, by nie było widać Twojego ohydnego i chamskiego kłamstwa.

 

4 minuty temu, ely3 napisał:

 Więc naprawdę przestań się błaźnić bo kłamstwo ma krótkie nogi i łatwo ci udowodniłem ,że kłamiesz. I powiem więcej za każdym razem w takiej sytuacji reakcja będzie identyczna - zarówno do Ciebie jak i każdego innego

Nic nie udowodniłeś, po za tym, że potrafisz kłamać. Post mój był jednoznaczny i to, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem to nie moja wina. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, ely3 napisał:

Z każdym postem się coraz bardziej ośmieszasz...

Twój wpis był jednoznaczny--- był adresowany do Kore - tu nie ma żadnej wąptliwości.. Jak dla mnie koniec przekazu.

Krzykiem nie zakrzyczysz prawdy

  

Gdyby był adresowany do Kore, to nie napisałbym, że nie mam na myśli nikogo konkretnego, co wyraźnie zaznaczyłem w swoim poście. 

41 minut temu, fluber napisał:

Zgadzam się, trzeba być debilem żeby nie rozumieć że ely słusznie udzielił ostrzeżenia w tym przypadku.

Wedle logiki Ely3 trzeba by dać Tobie zakaz pisania. Co pokazuje, że kłamie znowu pisząc, że wszystkie przypadki traktuje jednakowo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ely3 napisał:
  •  

Nie jest reakcyjny bo przecież Kore w ogóle się nie odnosił do RappaRa

Co to ma do rzeczy? Od kiedy reagowac mozna tylko na rzeczy skierowane bezposrednio do nas? (i polecial banik do kore'a za epitety w strone innych userow, czy jednak nie?)

aha w temacie Nuggets-PTB badboys2 zasugerowal, ze jokiciowcy sa idiotami (synonim slowa debil!), czyli zrobip dokladnie to samo co Rappar. Leci banik jak rozumiem?

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.