Skocz do zawartości
josephnba

modzi-kryteria

Rekomendowane odpowiedzi

Shadowy86, Josephnba, Vasquez, Calogonero, Golden Glory etc.

To miło, że ely3 ma grono wyborców do pierwszej piątki NBA o dokładnie tym samym poziomie inteligencji i zdolności do pisania merytorycznych postów jak jego.

właśnie dostałem info że znów mnie obrażasz

Uświadomić sobie że nie życzę sobie żebyś wymieniał mnie w jakichkolwiek swoich postach a tym bardziej mnie obrażał bo ja ani o tobie nic nie pisze ani nie czytał twoich wypocin i unikam jakichkolwiek konfrontacji

Uznaj że mnie nie ma

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uświadomić sobie że nie życzę sobie żebyś wymieniał mnie w jakichkolwiek swoich postach a tym bardziej mnie obrażał bo ja ani o tobie nic nie pisze ani nie czytał twoich wypocin i unikam jakichkolwiek konfrontacji

Uznaj że mnie nie ma

Właściwie, to czy Rappar Cię obraził, czy nie, zależy od tego, jak oceniasz ely'ego, bo to do Niego Cię porównał:) 

Jak chcesz, żeby RappaR uznał, że Cię nie ma, to Go po prostu zignoruj, zamiast zaczynać konfrontację tekstem "unikam konfrontacji":)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fluber ale ja go unikam nie czytam i nie śledzę

Ale kiedy ktoś mi pisze że znowu mnie obrażał nie mogę przejść obojętnie

Ten człowiek dla mnie nic nie znaczy ale nie ma prawa mnie obrażać. Niech sobie myśli ci chce, ja też mam o nim swoje zdanie, ale publicznie go nie wyrażam bo chce unikać konfrontacji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uznaj że mnie nie ma

Spoko, życzyć sobie możesz. Co dalej? Będziesz mnie straszył pobiciem jednocześnie prosząc bym nic nie mówił policji?

Fluber ale ja go unikam nie czytam i nie śledzę

Ale kiedy ktoś mi pisze że znowu mnie obrażał nie mogę przejść obojętnie

Ten człowiek dla mnie nic nie znaczy ale nie ma prawa mnie obrażać. Niech sobie myśli ci chce, ja też mam o nim swoje zdanie, ale publicznie go nie wyrażam bo chce unikać konfrontacji

Bo to ze elyemy jeden kloc z tego forum na kazdym kroku ciśnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jaki piękny świat wokół.

Wiosna się budzi.

Pączki :) rosną w sile nawet w Colorado.

Po co się kłócić.

Rozejrzyjcie się po tematach

Pograjcie razem w Cod4

Jedzcie do Medelin

Zróbcie wspólnie śniadanie jajka z majonezem

Czasem meczyk nba obczajcue bo pisał jeden ancymon z drugim ze brak czasu

Po co te sfary głupie i tsk zginiemy w zupie ;)

Naturalne dla człowieka jest ze ma się za nadrzejszego od innych.

Zamiast werbalnie sobie docisnąć wstawcie zdjęcie swojej pały rozliczenie PIT 2018 wyniki testu IQ i akt własności nieruchomości dyplom uczelni zdjęcie partnerki.

Wtedy pogadamy gdzie my wszyscy jesteśmy.

Gortat w niektórych elementach mógłby mimo tu śmiechu z niego być wzorcem ciężkim do przeskoczenia.

Wiem wiem pieniądz to nie wszystko choć uczulam ze żyjemy w strasznie komercyjnym świecie i na $ i tsk się kończy ostatecznie rozmowa czy to o wakacjach mieszkaniu czy samochodach. Ba w nba sałary równie ważne jak jakość sportowa

Wstawcie co macie porównamy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polacy są agresywni, bo nie ma słońca. Jako, że idzie wiosna wybaczam wszystkim, życzę szczęścia i liczę, że sam swe przewiny będę miał wybaczone. Kochajmy się i miłujmy po stokroć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wstawcie co macie porównamy.

Draymond Green już swego czasu wrzucił co ma. 

I do ku*wy nędzy gdzie ta wiosna?!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ely, nie prowokuj, bo zaraz zleci się tu Rappar i uraczy nas jakimiś prawilnymi tekstami, a potem posądzi o popieranie LGBT :playful: 

Edytowane przez shadowy86

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wiadomo od kogo, pytanie tylko dlaczego pernamentny

Pewnie dostal 24h i perm poszedl za przekroczona liczbe punktow bo chyba raz juz tak bylo ale matek zadzialal i przywrocil konto Rapparowi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi