Skocz do zawartości

modzi-kryteria


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

Napisanie komus ze nie warto sie nim przejmowac nigdy nie jest mile, ale nie jestesmy na forum savoir vivre:)

 

Napisanie komuś: "nie warto się Tobą przejmować" - nie jest nie miłe.

Napisanie komuś: "pies Ci mordę lizał" - jest nie miłe.

 

Mimo, że to może oznaczać to samo, to jedna wersja jest chyba lepsza do przyjęcia niż druga. Zgodzisz się chyba?

 

I polecam nie wyrywać pojedynczego posta, a całość o co chodziło.

 

Mogę zawsze napisać:

 

Pierdol się Fluber z tym jebanym dopierdalaniem się do wszystkiego palancie.

 

lub

 

Fluber, zastanów się czasami nad tym co piszesz. Jesteś spoko gościu ale nie psuj tego dziwnymi zwyczajami i teoriami.

 

Które lepsze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U lbs nie bylo wulgaryzmow:)

 

Fluber, wiem że Ty tak lubisz. Też czasami lubię się poprzekomarzać. Chodzi o to jak ktoś mógł coś odebrać. Jeden przekaz a dwa różne style. Jeden obrazić może, drugi nie. Nie śmiem wątpić, że rozumiesz różnicę. Za bystry jesteś na to aby nie kumać tego i bronić takiego języka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisanie komuś: "nie warto się Tobą przejmować" - nie jest nie miłe.

Napisanie komuś: "pies Ci mordę lizał" - jest nie miłe.

Obie wersje są niemiłe. Jak dla mnie liczy się intencja, a czy obrażasz kogoś używając francuskich maksym, czy zwykłego k****, to kwestia tylko estetyczna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fluber, wiem że Ty tak lubisz. Też czasami lubię się poprzekomarzać. Chodzi o to jak ktoś mógł coś odebrać. Jeden przekaz a dwa różne style. Jeden obrazić może, drugi nie. Nie śmiem wątpić, że rozumiesz różnicę. Za bystry jesteś na to aby nie kumać tego i bronić takiego języka.

Ja rozumiem roznice ale bez trudu znalazlbym bardzo duzo postow o porywnywalnym jezyku bez zadnych konsekwencji:) nawet wlasnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu bronicie LBS. Jesteście z jednego kółka różańcowego? Jakby to napisać delikatnie: chłopak unaocznił swoje prostactwo i forum mu to dało jasno do zrozumienia. Jak nie umie kulturalnie dyskutować, niech tego nie robi. Tak czy siak Ely ma do niego anielską cierpliwość. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shadowy86, Josephnba, Vasquez, Calogonero, Golden Glory etc.

To miło, że ely3 ma grono wyborców do pierwszej piątki NBA o dokładnie tym samym poziomie inteligencji i zdolności do pisania merytorycznych postów jak jego.

Ty naprawdę musisz mieć gigantyczne kompleksy albo urojoną manię wielkości. Myslisz, ze jesteś lepszy od nas? Na jakiej podstawie królu złoty?

 

Wcześniej zarzucałeś osobie, której w ogóle nie znasz, że nie ma żadnych sukcesów w życiu, teraz podobnie piszesz o inteligencji. Uśmiecham się pod nosem, bo wyczuwam kompleks na kilometr.

A jak masz jakiś problem z Elym to napisz mu prywatną wiadomość, ale coś czuję, że masz z nim taki problem jak LBS. Czyli dwa smarki, które głupio podskakują do rozsądniejszego.

Edytowane przez shadowy86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty naprawdę musisz mieć gigantyczne kompleksy albo urojoną manię wielkości. Myslisz, ze jesteś lepszy od nas? Na jakiej podstawie królu złoty?

 

Wcześniej zarzucałeś osobie, której w ogóle nie znasz, że nie ma żadnych sukcesów w życiu, teraz podobnie piszesz o inteligencji. Uśmiecham się pod nosem, bo wyczuwam kompleks na kilometr.

A jak masz jakiś problem z Elym to napisz mu prywatną wiadomość, ale coś czuję, że masz z nim taki problem jak LBS. Czyli dwa smarki, które głupio podskakują do rozsądniejszego.

Nazwałeś mnie smarkiem. Uważasz siebie za smarka czy za lepszego od smarka?

Masz jakieś gigantyczne kompleksy albo urojoną manię wielkości? 

Osobiście wyczuwam kompleks na kilometr. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteście młodsi od Ely, więc było to "pieszczotliwe" określenie.

Czemu jestescie? Ja nie jestem ani Rapparem ani Lbsem:)

 

Według słownika jest to określenie pogardliwe. Synonimy " smród" , " srajdek ". Dotyczy niegrzecznych dzieci a ani lvs ani rappar nie sa dziecmi. Robisz to samo co lbs wczoraj. Miej swiadomosc swojej hipokryzji:)

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.