Skocz do zawartości

modzi-kryteria


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

do tego jego niby "kolega" ely do tego rękę przyłożył?

 

ely3 to akurat 'dobry glina' w tym modowym duopolu (ja np od niego zadnego ostrzezenia nigdy nie dostalem, choc pewnie mialby ku temu wiecej powodow niz 'zly glina' matek).

 

W tym wszystkim najbardziej mnie rozwalaja 'skargi ludzi' - serio tak ciezko uzyc ingnore'a jak dany user nie pasuje? lol

 

Walka z jednozdaniowcami tez wesola. Czuje sie wielce elitarnie czytajac wielozdaniowce rodmanow i tym podobnych.

 

Ale faktycznie z tym begm odjebalo troche - i nie ma gdzie robic prawilnch ATFow :(

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ban dla Ignazza nie mieści mi się głowie. nie rozumiałem większości wszystkich jego postów pisanych na tym bllackberry, ale cmonn, widać, że on się zna na NBA jak mało kto; ban dla takiej postaci, to tak jakby zabronić Jordanowi midrange jumperków.


serio tak ciezko uzyc ingnore'a jak dany user nie pasuje? lol

 

 

freedom of speech. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt kto nie gra w beGM nie zrozumie emocji, które ta zabawa generuje, też mnie czasem irytuje przenoszenie kampanii promujących własnych graczy do działu NBA, ale c'mon - nie róbmy z tego wielkiego dramatu

 

też ostatnio dostawałem głosy, że ktoś tam rzyga już dyskusjami o Jokiciu, bo jego to nie interesuje - w łeb się jebnijcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ignazz nie dostał żadnego bana, tylko bloka na dobę, którego mu zdjąłem po wymianie wiadomości.

 

A że się obraził? Nic nie poradzę.

wiadomo co dostał, a że się wkurwił, to się nie dziwie, ludze może by gdzieś w głębi duszy chcieli ten czas tutaj zamienić na coś innego, ale siedzimy tu, bo mamy z tego frajdę rozwijając w ten sposób pasję, nieograniczając się tylko do oglądania spotkań i czytania boxów

 

a Ignazz jest tutaj prawie 20 lat, powinien być traktowany wyjątkowo, ale niestety, ktoś tu od dawna jest uprzedzony i myśli, że może sobie ustawiać po kątach kogo chce "bo przecież licznik postów"

 

no kiddin me

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli Ignazz dostał bloka24 na wyrost to spowodowana tym obraza majestatu i rezygnacja z pisania na forum poprzedzona trąci dziecinadą. C'mon.

 

Ktoś w ogóle patrzy na co dzień na licznik postów ?

 

ale wiesz, że napisałeś post, którego wnioski się nawzajem wykluczają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwólcie ze ostatni raz się odniosę do ostatnich wydarzeń aby uniknąć mylnej interpretacji i posądzeń a z drugiej strony aby zakończyć ten temat

 

Działanie moderatora jakie było takie było. Każdy ma prawo do własnej oceny i nie pisze tylko o ostatnim wydarzeniu tylko ogólnie.

 

Z racji przedświątecznej uroczystej chwili nie chce wchodzić w szczegóły stad wole odpuścić, ale równocześnie podkreślić ze decyzje podtrzymuje właśnie dlatego ze jestem starszym statecznym i patrzącym na niektóre rzeczy z analitycznej perspektywy kolesiem.

 

Powodów nie chce rozwijać szerzej ( matek wysłał mi pm które zachowam zgodnie z ich nazwa dla siebie i w których znalazłem tylko potwierdzenie mojej decyzji ) ale mam wszystko bardzo ładnie poukładane wiec przepraszam bardzo ale „ dziecinada” bym tego nie nazwał. Matek w paru miejscach napisał ze się „ obraziłem” i tu kolejny raz myli się z prawda. Nie chce już wojenki wiec idźmy wszyscy dalej ale korzystając z chwili chce tylko podkreślić ze mimo ze decyzja jest „ przeciw” pewnym „ kwestiom” na forum ja nie będę walczyć i stawiać ultimatum bo jestem jednym z 12345225 osób tu przewijających się.

To był mój świetny moment praktycznie całego koszykarskiego życia i dziękuje wam za te dyskusje do późnej nocy. Co ważne najlepiej pamietam „ pociski” ze mnie nie tylko słuszne ale i wysmakowane. Ale proszę mojej decyzji nie traktujcie jako dziecinady.

 

A Matek w stosunku do Ciebie czuje rozczarowanie bo można było w pm załatwić sprawę w piec sekund. Zamiast tego wysłałeś pm innego niż się spodziewałem. Ok.

 

Wszystkich serdecznie zapraszam do Korsarza.!!!!

 

Na koniec daje oczywiście zapewnienie ze czytać będę od deski do deski tylko się nie wszędzie będę udzielał.

BeGM plus Korsarz starczy. A jak ktoś kozaczy ;) to niech weźmie udział w konkursie koszykarskim który szykuje. Najlepszy otrzyma nagrodę.

 

spokojnych i wesołych i już nie drążmy tematu.

Świat idzie do przodu.

A w spurs rewolucja big 3 nie ma zaraz tez Pop odejdzie a chłopaki grają tymi Cuninghamami czy Pondexterami

Zawsze jest wyjście z sytuacji. Sprawdźcie zaawansowane statystyki Davisa Bertansa :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opublikuj te PMy ignazz, proszę bardzo. Nie napisałem w nich nic, co mam do ukrycia, lub co mogłoby wykraczać poza jakieś granice. Sam zacząłeś z grubej rury szantażując(?), że możesz w ogóle przestać pisać, po czym strzeliłeś focha. Statecznie i analitycznie. 

 

Zamiast tego próbujesz tutaj przez niedomówienia robić ze mnie cholera wie kogo. Dziękuję, w sumie przewidziałem to w PW już przedwczoraj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Matek, ...  właśnie o tym piszę.

idziesz konfrontacyjnie będąc niejako ponad to!

 

Tak, samo w PM gdzie oczekiwałem od Ciebie wyjaśnienia sprawy a nie trybu rozkazującego bez jakiejkolwiek perspektywy z boku.

Proszę pamiętaj o tym, ze możesz w 999 na 1000 przypadków mieć rację i z góry nacisnąć przycisk tylko....

 

są  przypadki, gdzie poprzez automatyczne ( i czuję że bardzo pożądane przez Ciebie czasem) zastosowanie sankcji w tym jednym przypadku jednak moim zdaniem może być błędne. A brniesz dalej konfliktowo akurat w naszym przypadku zawieszenie " za Dragica".

mogło takim przypadkiem być

 

Zdradzę Tobie jakiego Moda to Forum potrzebuje bo jakość tu wypowiedzi o NBA (i nie tylko) bije jakościowo wszystko co widzę zagranicą.

Bardziej elastycznego, bez takiej złej "pamiętliwości" i przede wszystkim szanującego innych poprzez posiadanie tej rzadkiej dziś cechy pokory że nie jesteśmy tu dla Ciebie i reguł tworzonych  a odwrotnie. 

Oczywiście nie musisz być "dobrym wujkiem" dla każdego ale wyczucia Tobie IMHO brak. Każdy ma swój charakter i tu nie oceniam. Tym bardziej że Forum ma taki rozrzut charakterologiczny że to świetne miejsce na badania ;-)

 

czego zabrakło?

 

na wstępie dobrej oceny sytuacji ale gorsza była reakcja i "rereakcja" obecna.

zabrakło też:

PM-u w momencie zawieszenia, " Ok, ignazz - nie wiedziałem o powodach wpisu, odblokuje zawieszenie ale pamiętaj aby nie łamać regulaminu"

Taki PM załatwia sprawę w te wspomniane 15 sekund. uwierz ja nie chcę się babrać dłużej i to będzie mój ostatni wpis. ( w tym temacie)

 

Najważniejsze jest jednak - abym był dobrze zrozumiany - nie chodzi tu tylko o mnie tylko ogólnie, Mod powinien być obok a nie ponad.

Paręnaście razy były spiny, zarzuty i oskarżenia. Broniłem Ciebie Matek ( spójrz niżej na wpisy). Obecna postawa pokazuje że nic się nie zmieniło. Szkoda. Podejście to samo.

 

a wracając do twojego ostatniego wpisu:

 

Skoro pisząc PM już przewidziałeś konsekwencje i moją reakcję to gratuluję,że twoje działania zmierzały do ich realizacji.

Konsekwencją jest moje odejście.

I nie chcę zostawiać niedomówień tylko zatrzymać treść PM dla nas tylko - ja odebrałem je jako obraźliwe. Tego faktu jak się czułem po nich nie zmienisz.

 

rozczarowała mnie twoja postawa i tyle.

 

dziękuję za uwagę i już ostatecznie nie wracajmy do dyskusji.

 

Masz prawo sądzić, że wszystko jest w porządku a moja reakcja to dziecinada. Dobrze, że w sumie to przewidziałeś ;-)

Ja się po prostu z tym nie zgadzam a przejawem tego jest moje odejście.

 

dziękuję

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli Ignazz dostał bloka24 na wyrost to spowodowana tym obraza majestatu i rezygnacja z pisania na forum trąci dziecinadą. C'mon.

 

Ktoś w ogóle patrzy na co dzień na licznik postów ?

 

 

od kiedy nie dopisano Ci tutaj do licznika postow napisanych na ebasket - nie :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@matek nadawał się na moda tak jak Lech Wałęsa na prezydenta RP, ale obydwaj to osiągnęli i tylko historia ich rozliczy. Stawiam, że @ignazz po przerwie świątecznej powróci, ponieważ 15 lat na liczniku robi swoje i pewnych nawyków (pisanie 100 postów / dzień) się tak łatwo nie porzuca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie bany z dupy to dopiero jest dziecinada. Szczególnie, że Ignazz to weteran i bardzo aktywny człowiek na forum, którego po prostu dobrze się czyta. Ale czego się spodziewać po modzie, który odpisuje userowi -sp*erdalaj gdy coś mu nie pasuje (urazy nie chowam, luz). Żeby nie było, moim celem nie jest wywołanie żadnej gownoburzy, ale takie sytacje nie powinny mieć miejsca. Może warto trochę wyluzować i nie traktować wszystkiego tak bardzo `na serio`. Przecież to forum do k*RWY nędzy. A forum żyje kiedy ludzie piszą posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od kiedy nie dopisano Ci tutaj do licznika postow napisanych na ebasket - nie :tongue:

 

E-basket Ha! Ten postulat pozostaje niezrealizowany i nadal aktualny.

 

users.gif

 

Pomyśleć, że na e-b startowałem ponad 16 lat temu :smile: a od 9 lat nie istnieje :smile:

 

Pamiętam tamtejsze dyskusje o liczniku i nabijaniu postów, wyłączaniu licznika w niektórych działach, przerabiałem tam to jako mod (ten za bardzo luzacki), e-b w pewnym momencie dążył do banowania jednozdaniowców, dyskusje miały być merytoryczne i bez śmieszkowania. Pamiętam jak w forum awards głosowało się na najgorszego usera, którego potem banowano :panda: .

 

W dyskutowanym przypadku ja bym pokasował posty, ale bana nie dał.  Z drugiej strony jakby mnie ktoś zbanował to miałbym wyjebke i nie kumam, jak taki blok może  być powodem odejścia z forum. Swoje lata już mam, ale w głowie mi się to nie mieści. Widać Ignacy ma inny charakter, ale liczę, że zmieni zdanie, bo nakręcał tempo dyskusji i dobrze się go czyta.

 

Ma być fun i klimat, dopóki ktoś nie prowokuje kwasów i nie buraczy dopuszczalna powinna być pełna swoboda.

 

fbx1disss.gif

 

big.gif

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.