Skocz do zawartości

modzi-kryteria


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

Bed Boysi rozkręcają forum!

 

Kiedyś ktoś napisał w jakiejś sytuacji że on się nie tłumaczy i nie wchodzi w dyskusje na temat roboty co by pasowało bo ani razu nie dostałem wiadomości dlaczego mam blokadę więc i teraz się nie spodziewaj. Chociaż w większości sytuacji musiałem przyznać sam sobie rację że pojechałem lekko za mocno a trzy razy byłem stopowany

To do mnie wyskoczył inny użytkownik z chamskim i wulgarnym komentarzem. Odpowiedziałem mu na poziomie (zresztą wszystko opisałem we wpisie na str18) i za to dostałem ostrzeżenie i bana. Tamten jegomość nic. Także ja za mocno nie pojechałem choć powinienem, bo buraków powinno się cisnąć (ale też nie wchodzić na ich poziom). Tendencyjni moderatorzy, którzy robią ch*jową robotę powinni ustąpić miejsca tym, którzy wiedzą na czym to polega. A i w prywatnej wiadomości szanowny moderator nie raczył napisać nic oprócz wysłania mi łapki w górę. Słabe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nie widzisz problemu bo jesteś ponad, ale bycie tendencyjnym to nie zaleta. Usuwanie postów, ostrzeżenia i bany wedle własnego widzimisię to dziecinada. Użytkownik od "k**** gościu" powinien mieć bana, bo to była prowokacja. Choć ja bym bana nie dał tylko zwrócił uwagę. Jak się nie nadajesz to zrób miejsce komuś innemu. Podpisy są tu zbędne. :smile:

Aha, niedowartościowany to możesz być Ty kolego zważywszy na to jak się zachowujesz jako moderator. Szkoda mi czasu na dyskusję ze "ścianą", bo to nie ma sensu. Rób swoje, jesteś w tym bardzo dobry.

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbierz podpisy, odwołaj c***owych moderatorów, wybierz dobrych. Nie widzę problemu.

 

Straszne mi wyróżnienie odpowiadać na żale niedowartościowanych userów.

Tak ale kolega ma trochę racje ze nie może być tak ze jeden gosciu dostaje bana a drugi, ze względu na zasługi, staż na forum nie dostaje nawet ostrzeżenia. Trzeba było rozdać obu po ostrzeżeniu i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbierz podpisy, odwołaj c***owych moderatorów, wybierz dobrych. Nie widzę problemu. 

Straszne mi wyróżnienie odpowiadać na żale niedowartościowanych userów. 

 

widze,matek,ze czujesz sie tu,na forum,wybitnie 'dowartosciowany'. osobiste wycieczki wobec 'niedowartosciownych userow' dobrze ten stan umyslu obrazuja!...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie za regularne usuwanie wartościowych offtopów nawet chciałem napisać coś bardzo negatywnego o naszej moderacji, ale teraz to mnie ten cały Matek nawet zaimponował. :] 

skoro imponuje Ci hipokryzja to nic tylko pozazdrościć, beka xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

młodsi userzy chyba nie pamietają jak wyglądało forum przed tym nim zajął się matek,

ktoś może pomysleć że jestem stronniczy ale wczesniej nim nie byłem modem to miałem podobne zdanie (można poszukać, nawet w tym temacie) że odwalał tutaj świetną pracę

 

ogólnie to wszystko się sprowadza do tego, że jak czujecie potrzebę zmiany to znajdzcie lepszy kandydatow i możemy głosować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież już raz głosowanie zostałe ucięte przy samych jajach :D nikt już nie będzie do tego wracać zwłaszcza, że od dłuższego czasu jest względny porządek

 

jak ktoś się chce wdawać w pyskówki czy lubi sobie napisać gównoposta, to musi się liczyć z jego usunięciem, zresztą kto raz nie dostał bana na 24 nie wie co to życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dostałem kiedyś 10 punktów i dzień bana za NIEPOSLUSZNOSC to było to takie sexualne doznanie.

 

W sumie chodziło bo to dalej domysły o to ze napisałem dwa trzy razy z rzędu post pod postem i zakwalifikowano to jako nabicie postów.

 

To musiał być zły dzień bo nie było krzty złośliwości czy wulgaryzmów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.