Skocz do zawartości

modzi-kryteria


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

Mi ely3 coś dzisiaj skasował, ale jak się nad tym głębiej zastanowić, to całkiem słusznie:)

To drugie potwierdzam i jak wiesz nie tylko Twój wpis ale i cytowany przez Ciebie fragment innej wypowiedzi delikatnie mówiąc poniżej wszelkiej godności

 

Jakiś mod ma mnie chyba na czarnej liście. Regularnie kasowane są moje posty.

Nic mi nie wiadomo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
Witajcie.

Chciałem tu napisać o pewnej sprawie, która mnie po prostu zirytowała. A mianowicie szanowny pan moderator Matek (pozdrawiam serdecznie) dał mi ostrzeżenie i zablokował konto na dzień za - uwaga (sic!) wymianę zdań z niejakim Krzemo (notabene trochę chamski koleżka) w temacie Sixers, gdzie nie zgodziłem się z nim, że Brown to idiota, bo nie gra dłużej Fultzem. Ogólnie dotyczyło to Fultza i szczerze to nic prowokującego tam nie było. Po prostu nie uważam, że Fultz to zbawiciel Sixers, okej. Bez spiny, ale wtedy kolega Krzemo napisał "Dobra k*rwa gościu szkoda mi czcionki na ciebie". Nieładnie, ale i tutaj moja odpowiedź była w miarę spokojna, w stylu - Takim komentarzem się skreślasz, bo to rynsztok level hard. - i za to 10 punktów ostrzeżeń. Jaki dostałem powód tego 'bana'? Prowokacje i zaśmiecanie tematów. Doprawdy żenujące. Komentarz tego Krzema o kretynie Brownie oczywiście został, a i samemu dżentelmenowi nic się nie stało ze strony tendencyjnego pana moderatora. To się nazywa hipokryzja i jest nieakceptowalne jak dla mnie. Albo gramy fair albo w ogóle. Sam fakt, że dostałem tegoż bana to żart, a piszę o tym tu na forum, bo tak nie powinno być. Tyle ode mnie. Pozdrawiam fanów Pistons i ogarniętych użytkowników e-nba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez dostalem ostrzezenie od szanownego moderatorka. kolego matek - nie nadajesz sie do tej roboty,serio. sam jestem adminem na pewnym forum,na kilku jestem moderatorem,i powiem ci,drogi kolego,ze reagujesz niczym partyjny kacyk. to,co robisz,trudno nazwac 'moderowaniem'. twoje 'kryteria' sa,co prawda,jasne - mozna tu pisac wszystko,pod warunkiem,ze jestes fanboyrm lakers lub 76-ek! - ale wiesz co,skoro tak,to moze pozostale fora [ew. sytuacje,gdy dyskusje dot. w/w teamow] pozostawisz do moderowania innym kolegom,co?! pozdro dla normalnych kibicow nba!...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

 

Witajcie.
Chciałem tu napisać o pewnej sprawie, która mnie po prostu zirytowała. A mianowicie szanowny pan moderator Matek (pozdrawiam serdecznie) dał mi ostrzeżenie i zablokował konto na dzień za - uwaga (sic!) wymianę zdań z niejakim Krzemo (notabene trochę chamski koleżka) w temacie Sixers, gdzie nie zgodziłem się z nim, że Brown to idiota, bo nie gra dłużej Fultzem. Ogólnie dotyczyło to Fultza i szczerze to nic prowokującego tam nie było. Po prostu nie uważam, że Fultz to zbawiciel Sixers, okej. Bez spiny, ale wtedy kolega Krzemo napisał "Dobra k*rwa gościu szkoda mi czcionki na ciebie". Nieładnie, ale i tutaj moja odpowiedź była w miarę spokojna, w stylu - Takim komentarzem się skreślasz, bo to rynsztok level hard. - i za to 10 punktów ostrzeżeń. Jaki dostałem powód tego 'bana'? Prowokacje i zaśmiecanie tematów. Doprawdy żenujące. Komentarz tego Krzema o kretynie Brownie oczywiście został, a i samemu dżentelmenowi nic się nie stało ze strony tendencyjnego pana moderatora. To się nazywa hipokryzja i jest nieakceptowalne jak dla mnie. Albo gramy fair albo w ogóle. Sam fakt, że dostałem tegoż bana to żart, a piszę o tym tu na forum, bo tak nie powinno być. Tyle ode mnie. Pozdrawiam fanów Pistons i ogarniętych użytkowników e-nba.

 

bo paczki trzeba 'tu' lubic,a malpy sa tylko w zoo. jedynie leniwe kluchy mozna spotkac w arenie malego cezara :tongue:...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek zluzuj bo to już nie pierwszy zarzut do ciebie za głupie bany/skasowane posty

Zaskakujące jest to, że zazwyczaj problem mają ci, którzy nic nie wnoszą i po jakimś czasie wyparowują z forum :) ale luz, nic na siłę, zróbcie referendum. 

BTW, taka mała próbka z moich częstych kontroli IP... 

 

W4RV0D8.png

 

Dziwne. 

Ale jak do siebie pasuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaskakujące jest to, że zazwyczaj problem mają ci, którzy nic nie wnoszą i po jakimś czasie wyparowują z forum :smile: ale luz, nic na siłę, zróbcie referendum. 

BTW, taka mała próbka z moich częstych kontroli IP... 

 

W4RV0D8.png

 

Dziwne. 

Ale jak do siebie pasuje. 

 

no i co niby skontrolowales,misiu?! - pisz konkretnie,albo wcale. a w pierwszej kolejnosci napisz,co tutaj wnosisz,oprocz banowania ludzi wedle swego widzimisie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wszystko fajnie, ale najbardziej śmieszne jest to, że nie odniesiesz się do tego mojego bana, który był z dupy. Nie odniesiesz się do tego wpisu, bo nie masz żadnych argumentów. Nie najlepiej to o Tobie świadczy kolego i o tych Twoich ostrzeżeniach względem chociażby mnie. Cała magia bycia super moderatorem poszła w pizdu, brawo.

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bed Boysi rozkręcają forum!

 

Wszystko fajnie, ale najbardziej śmieszne jest to, że nie odniesiesz się do tego mojego bana, który był z dupy. Nie odniesiesz się do tego wpisu, bo nie masz żadnych argumentów. Nie najlepiej to o Tobie świadczy kolego i o tych Twoich ostrzeżeniach względem chociażby mnie. Cała magia bycia super moderatorem poszła w pizdu, brawo.

Kiedyś ktoś napisał w jakiejś sytuacji że on się nie tłumaczy i nie wchodzi w dyskusje na temat roboty co by pasowało bo ani razu nie dostałem wiadomości dlaczego mam blokadę więc i teraz się nie spodziewaj. Chociaż w większości sytuacji musiałem przyznać sam sobie rację że pojechałem lekko za mocno a trzy razy byłem stopowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.