Skocz do zawartości

Post-Jordan ATF. Temat organizacyjny.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Nie do końca rozumie, co jest złego w spoilerowaniu? Tzn można by już bło dyskutować o danych graczach wybranych i nie wybranych podczas draftu, któy gdy się kończy to nie ma już chęci do rozmów :grin: BTW można by to przenieść do dyskusji..

 

Ja tam się martwiłem czy Curry dotrwa do 24 :smile:

Planowałeś obudować Duncana, więc możesz pomóc :smile: Chociaż podoba mi się, że mogę go wystawić na PF czy C, w zależności od tego kto się ostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Please, serio nie wiem o co Wam chodzi z tym obecnym sezonem, jak biorę Curry'ego 12-14 to jest overated jedynką bo prowadzi ofensywy z drugiej dziesiątki ligi i mam to umieszczać w swoim gameplanie? Harden jest dalej łajzą w obronie, która w żaden sposób nie potrafi się dostosować do team defense?

 

Jak ktoś bierze gracza z tego sezonu to sam robi sobie bilans zysków i strat, gdzie w tym kontekście stratą jest mała dawka (ciężko o definitywne opinie) i brak występu w playoffach. Problem tej osoby. Przecież nikt nie weźmie Westbrooka 5 picków wyżej, bo jest hot, Courtneya Lee, bo rzuca na 124 %TS. Jak ktoś nie chce, to nie weźmie, i będzie miał co punktować w swoim gameplanie...

Edytowane przez Chris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za obecnym

 

Ale mam teraz zagwozdkę kogo brać... Shaq kusi, ale z drugiej strony mały jest fun w obudowywaniu go...

Weź typka ze swojego avatara i miej gdzieś to, ze ktoś uważa, że to za wysoko.

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem za obecnym sezonem ;)

 

Ale mam teraz zagwozdkę kogo brać... Shaq kusi, ale z drugiej strony mały jest fun w obudowywaniu go...

 

dokładnie, z 40 letnim ac greenem i horacem grantem, i horry z ławki medvednko lub travis knight i potrafił rozpi*****ić ligę przeciwko portland, spurs, kings .

ale trudno go obudować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, z 40 letnim ac greenem i horacem grantem, i horry z ławki medvednko lub travis knight i potrafił rozpi*****ić ligę przeciwko portland, spurs, kings .

ale trudno go obudować :grin:

oczywiście taki szczególik pominąłeś, że Jego drugą opcją był niejaki Kobie, bezsprzecznie DRUGI SG all-time..

 

Dodatkowo, nie wiem o którym sezonie mówisz, ale ten w którym rozwalili PTB,SACTO,SAS to miał horace granta, foxa, i niedocenianego Fishera...

 

Tzn uwazam, ze latwo go obudowac, ale to co napisales jako argumentacja troche nie kupuje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście taki szczególik pominąłeś, że Jego drugą opcją był niejaki Kobie, bezsprzecznie DRUGI SG all-time..

 

Dodatkowo, nie wiem o którym sezonie mówisz, ale ten w którym rozwalili PTB,SACTO,SAS to miał horace granta, foxa, i niedocenianego Fishera...

 

Tzn uwazam, ze latwo go obudowac, ale to co napisales jako argumentacja troche nie kupuje..

 

Fisher chyba jest przeceniony, zwłaszcza w 3peacie. 2000 to Harper jest jedynką, w 2001 wpadł Fisher za Harpera bo ten się popsuł i zmieniał go Shaw, w 2002 w RS także grali Hunterem.

 

a Kobe Bryant był świetny ale każdy zawodnik chciałby mieć centra, który zawsze wymusza podwojenie, a zawodnik z 1st stepem jak młody Kobe to woda na młyn. jak Shaqa kryli 1 vs 1 Detroit w 2004 roku na zmianę Ben, Rasheed, Cambell, Okur (łącznie 24 faule w puli) to Kobe zagrał arcyciekawe finały ;]

Jendras mi podsunął aby obejrzeć ten finały pod kątem obrony Detroit i to wyglądało dramatycznie z jego strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planowałeś obudować Duncana, więc możesz pomóc :smile: Chociaż podoba mi się, że mogę go wystawić na PF czy C, w zależności od tego kto się ostanie.

To moja rada byłaby, że przy 32 picku to brać jednak LBJ, gtg z obwodu już nie wyciągniesz, a mimo wszystko łatwiej grać z obwodu niż dostarczać piłkę inside :P Przy 24 mogłem jeszcze liczyć na Curry'ego lub kilka innych nazwisk, przy 32 na pewno one już znikną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.