Skocz do zawartości
january

Post-Jordan ATF. Temat organizacyjny.

Rekomendowane odpowiedzi

Krótkie zasady : 

12 zespołów, od sezonu 98/99 włącznie do 13/14. 9 zawodników w rosterze - bierzemy graczy z 2 następujących po sobie sezonów (np Shaq 00-01 i 01-02 w skrócie Shaq 00-02). Draft po potwierdzeniu listy użytkowników - losowanie miejsc i draftujemy systemem ABBBABABA. Czyli zespół z pickiem nr 1 ma wybory : 1, 24, 36, 48, 49, 72, 73, 96, 97. Zespół z pickiem 12 ma wybory : 12, 13, 25, 37, 60, 61, 84, 85, 108.

W związku z pewnymi doświadczeniami po drafcie robimy natychmiastowy opis drużyny (zawodnicy, zalety, jakiś główny system ataku, założenia minut i line-upów, ew. główne założenia defensywy, tempo etc). Drogą losowania ponownego tworzymy :  do dyskusji : 

a) 6 par, później 3 pary i w końcu 3 finałową

b ) 4 grupy 3 zespołowe

b1) wchodzą po 2 zespoły i normalne ćwierćfinały etc

b2) wchodzi 1 zespół i półfinały i finał.

c) tabelka.

Głosowanie przez pozostałych GMów na podstawie opisów drużyn (żadnych rebutali). Ewentualnie kilku zacnych innych użytkowników forum też mogłoby zagłosować.

Potwierdzenie udziału here (deadline potwierdzeń na razie nie ustawiony - proponuję może środa 23:59). Pierwszeństwo ma ta 12ka, która się zgłosiła w temacie obok. Gdy ktoś zrezygnuje/nie potwierdzi do końca deadline może zostać zastąpiony.

Jak się gdzieś machnąłem, albo z czymś się nie zgadzacie - pisać.

Edytowane przez january
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

melduję się,

z tych zaproponowanych to mi pasuje najbardziej b1, ale może po prostu zrobić tabelkę - po prezentacji drużyn każdy tworzy swoją listę  x (3, 5, 7?) - oczywiście nie można głosować na siebie - najlepszych drużyn i odpowiednio przyznawane będą punkty. Sumujemy wszystkie głosy (można też dodać osoby "spoza" zabawy do głosowania) i mamy tabelkę wyników. Najszybsza metoda i mamy pewność, że mocne teamy nie poodpadają za szybko tylko ze względu na pecha do losowania (mega niewygodne matchupy etc). Unikniemy też przerzucania się "argumentami" o zajebistośći i wyższości teamu x nad teamem y

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaklepany optowałbym za tabelką, więcej pojedynków ciekawsza sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potwierdzam się, a jak z losowaniem kolejności?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro chcecie grać post-Jordan, to mnie możecie skreślić. Zawsze najlepszą zabawą było oglądanie starych meczów. Jak ma tego zabraknąć, to szkoda mi marnować czas.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

o to nam się sypie bo 2 wypada i nie mamy skłądu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To wracamy do pomysłu od 3-point line.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mogę wejść za kogoś. Wreszcie mam pracę w której nie spędzam po 14h  - więc znajdzie się czas na wszystko. No, ale jak uważacie ;p

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

grajcie od post Jordan, będzie ciekawiej - tak jak pisał Czekolada, niewiele się zmieniło w postrzeganiu zawodników w pół roku, a np. obsadzenie ławki rezerwowych nie będzie takie łatwe i trzeba będzie się nieźle nagłówkować

to tylko moja opinia, a zrobicie co uważacie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ja czekam, na wznowienie tematu. Mi to obojętnie czy post-jordan czy od 3pt line.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja również czekam.

Bardziej bym wolał draft od 3pt line.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja nie wiem czy zmieszczę się do gry(i patrzać na cisze w tym temacie czy gra wystartuje) ale moim zdaniem ciekawsza była by gra post Jordan. 3pt line ostatnio przerabialiśmy i ciężko wyjść poza tam wyznaczone schematy. Post Jordan zmusza do większego kombinowania z racji  mniejszej ilości talentu. Drużyny nie będą składały się z samych gwiazd i ważniejszy stanie się pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Problem jest z małą ilością chętnych. Minimum to jednak chyba 12.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przy 10 też mogłoby być ciekawie i zwiększeniu drużyn do 10 zawodników. A ile osób się zdeklarowało?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

9  - łatwo policzyć w tym wątku ;) + ignazz z znakiem zapytania? Bo nie wiem jak ten post traktować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi