Skocz do zawartości

Post-Jordan ATF. Temat organizacyjny.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Krótkie zasady : 

12 zespołów, od sezonu 98/99 włącznie do 13/14. 9 zawodników w rosterze - bierzemy graczy z 2 następujących po sobie sezonów (np Shaq 00-01 i 01-02 w skrócie Shaq 00-02). Draft po potwierdzeniu listy użytkowników - losowanie miejsc i draftujemy systemem ABBBABABA. Czyli zespół z pickiem nr 1 ma wybory : 1, 24, 36, 48, 49, 72, 73, 96, 97. Zespół z pickiem 12 ma wybory : 12, 13, 25, 37, 60, 61, 84, 85, 108.

 

W związku z pewnymi doświadczeniami po drafcie robimy natychmiastowy opis drużyny (zawodnicy, zalety, jakiś główny system ataku, założenia minut i line-upów, ew. główne założenia defensywy, tempo etc). Drogą losowania ponownego tworzymy :  do dyskusji : 

a) 6 par, później 3 pary i w końcu 3 finałową

b ) 4 grupy 3 zespołowe

b1) wchodzą po 2 zespoły i normalne ćwierćfinały etc

b2) wchodzi 1 zespół i półfinały i finał.

c) tabelka.

 

Głosowanie przez pozostałych GMów na podstawie opisów drużyn (żadnych rebutali). Ewentualnie kilku zacnych innych użytkowników forum też mogłoby zagłosować.

 

Potwierdzenie udziału here (deadline potwierdzeń na razie nie ustawiony - proponuję może środa 23:59). Pierwszeństwo ma ta 12ka, która się zgłosiła w temacie obok. Gdy ktoś zrezygnuje/nie potwierdzi do końca deadline może zostać zastąpiony.

 

 

Jak się gdzieś machnąłem, albo z czymś się nie zgadzacie - pisać.

Edytowane przez january
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

melduję się,

 

z tych zaproponowanych to mi pasuje najbardziej b1, ale może po prostu zrobić tabelkę - po prezentacji drużyn każdy tworzy swoją listę  x (3, 5, 7?) - oczywiście nie można głosować na siebie - najlepszych drużyn i odpowiednio przyznawane będą punkty. Sumujemy wszystkie głosy (można też dodać osoby "spoza" zabawy do głosowania) i mamy tabelkę wyników. Najszybsza metoda i mamy pewność, że mocne teamy nie poodpadają za szybko tylko ze względu na pecha do losowania (mega niewygodne matchupy etc). Unikniemy też przerzucania się "argumentami" o zajebistośći i wyższości teamu x nad teamem y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grajcie od post Jordan, będzie ciekawiej - tak jak pisał Czekolada, niewiele się zmieniło w postrzeganiu zawodników w pół roku, a np. obsadzenie ławki rezerwowych nie będzie takie łatwe i trzeba będzie się nieźle nagłówkować

 

to tylko moja opinia, a zrobicie co uważacie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ja nie wiem czy zmieszczę się do gry(i patrzać na cisze w tym temacie czy gra wystartuje) ale moim zdaniem ciekawsza była by gra post Jordan. 3pt line ostatnio przerabialiśmy i ciężko wyjść poza tam wyznaczone schematy. Post Jordan zmusza do większego kombinowania z racji  mniejszej ilości talentu. Drużyny nie będą składały się z samych gwiazd i ważniejszy stanie się pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zaczniemy po 27.X to jestem na tak bo jutra wylatuje z kraju i na wakacjach będę miał inne rzeczy do roboty ;]
 

A co do samej formuły to proponuje rozwiązanie pośrednie - od dnia draftu jordana, bo i tak trochę starych meczy trzeba będzie obejrzeć, a nie będziemy musili szukać 5 minutowych czarno bialych filmików nagrywanych z jakością jaką zegarkiem można teraz osiągnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Panowie idzie zima i trzeba się czymś zająć. Poczytałem z nudów tematy z poprzedniego ATF i stwierdzam, że mało jest fajniejszych opcji do robienia na naszym forum. Jeśli postaracie się wymazać z pamięci moją poprzednią wtopę to ja bardzo chętnie dołączę, c*** z tym czy post Jordan czy nie.

 

Edit:jakby ktoś miał rozterki czy mu się chcę na pokrzepienie polecam:

 

http://www.e-nba.pl/topic/1274-e-basket-grupa-i/

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.